Malšice - Rat. Hory  6 - 0

Branky: 3x Sychra, 2x Ťoupal, Čechtický

Opařany - Malšice  3 - 2 

 

Planá nad Lužnicí - Malšice   2 - 0  (1-0)

Do první šance se dostali Malšičtí, Janoušek však hlavičkoval pouze do brankaře. V polovině prvního poločasu skórovali plánští. Malšičtí se do šancí příliš nedostávali a soupeř v klidu bránil výsledek.

Pět minut před koncem zápasu pak udeřili domácí podruhé, když jejich hráč poslal míč do sítě nechytatelnou střelu po rohovém kopu.

Malšice - Kovářov  2 - 1 

Dorostenci sice vyhráli, ale nepředvedli povedený výkon.

Branky: 2x Sychra

Vlastiboř - Malšice   1 - 2 

 Branky: Mach, Sychra

Malšice - Větrovy 1 - 3 (0-0)

Proti jasnému favoritovi začali dorostenci dobře a během prvního poločasu mu nedovolili skórovat, když dvě jeho vyložené šance chytil Kučera.  V druhém poločase pak nedal "tutovku" Kluzák ml. a po chvíli se trefil soupeř. Ten samý hráč (P.Klejna) se po dalších deseti minutách trefil znovu a na rozdíl tří branek zvýšil další hráč soupeře. Ani za tohoto stavu naši zbraně nesložili, ale již pouze korigovali stav brankou Macha.

Meteor - Malšice  0 - 2  (0-1)

Branky: Jírovec, Sychra

Božetice - Malšice   6 - 1

Branku Malšic vstřelil Janoušek.

Malšice - Sokol S.Ústí   0 - 2  (0-2)

První šanci zápasu měli domácí, Ťoupal však tváří v tvář brankaře nepřekonal. Soupeř poprvé skóroval po zbytečné ztrátě míče poblíž rohového praporku, následném centru a neobsazeném hráči těsně před brankou. Chvíli před koncem prvního poločasu pak soupeř udeřil podruhé,když podnikl bleskový protiútok a jeho útočník sám před brankařem nezaváhal.

Druhý poločas byla hra vyrovnaná, soupeř se nikam netlačil a soustředil se především na bránění. Naši hráči se však do gólové situace dostat nedokázali a branku soupeře příliš neohrozili.

Rat. Hory - Malšice   1 - 3

Branky Malšic: Čechtický, Jírovec, Janoušek

Malšice - Opařany   0 - 1 (0-1)

Dorostenci si nevytvořili během celého zápasu žádnou pořádnou šanci a jelikož soupeř proměnil jeden protiútok, odvezl si veškerý bodový zisk.

Malšice - Planá n. Luž.   2 - 2  (2-1)

Dorostenci měli parádní vstup do utkání, když je druhé mužstvo tabulky zřejmě trochu podcenilo. V polovině prvního poločasu již vedli o dvě branky po gólech P.Macha. Soupeř však ještě do přestávky snížil a v druhém poločase vyrovnal a vzápětí nastřelil břevno a tyč. Poslední slovo v zápase mohl mít opět P.Mach, ale ze samostatného nájezdu na brankaře dal vedle a tak se soupeři rozešli smírně.

Kovářov - Malšice   1 - 1

O plný bodový zisk přišli dorostenci tři minuty před koncem zápasu, kdy se soupeř trefil do horního růžku naší branky.

Branka Malšic: Mach P.

Malšice - Vlastiboř   0 - 1  (0-0)

Dorostenci téměř nevystřelili na branku, soupeř byl důraznější a byl u všech míčů rychleji než naši hráči a nakonec se radoval ze šťastného gólu po rychlém protiútoku v polovině druhého poločasu.

 

Větrovy - Malšice      1 - 0  

Dorostenci prohráli nejtěsnějším rozdílem, když jim rozhodčí neuznal vyrovnávající branku (zřejmě regulérní).

Malšice - Roudná   3 - 0  (2-0)

V prvním zápase sezóny dorost jasně přehrál Roudnou tříbrankovým rozdílem, který mohl být při lepším proměňování šancí ještě vyšší.

Branky:  Mach P. , Janoušek, Jírovec

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.