Řepeč/Opařany - Malšice   0 - 5  (0-1)

Branky: 2x Mach P., Mach J., Tatýrek, Sychra

Ratibořské Hory - Malšice    1 - 3  (0-2)

Malšičtí dorostenci si výhrou zajistili již dvě kola před koncem soutěže první příčku tabulky.

Branky: 2x Mach P., Ťoupal

Malšice - Soběslav "B"  4 - 1  (2-0)

Branky Malšic: 2x Mach P., Jírovec, Sychra

Božetice - Malšice  0 - 1

 

Malšice – Meteor Tábor  3 - 1  (1-1)

Pěkný a vyrovnaný zápas dokázali dorostenci dovést do vítězného konce a potvrdit tak své první místo v tabulce.
Branky: 3x Mach P.

Březnice - Malšice  0 - 6

Dorost svého soupeře jasně přehrál a zvítězil s vysokým skóre.

Branky: 2x Sychra, 2x Mach P., Tatýrek, Kučera (pen.)

Malšice - Kovářov     2 - 1  (0-0)

Vyrovnaný zápas prvního s druhým týmem tabulky rozhodli po přestávce svými brankami Jírovec a Ťoupal. Soupeř sice snížil, ale domácí si již vítězství pohlídali.

Planá n.L. - Malšice   2 - 0  (0-0)

První jarní soutěžní zápas dorostenci nezvládli.

Přátelsky:

Malšice - Větrovy   2 - 3

 

Malšice - Planá n.L.  8 - 0  (4-0)

V posledním podzimním utkání přivítali malšický dorostenci celek z Plané nad Lužnicí. Hosté zahájili utkání pouze v 9 hráčích a brzo inkasovali prvním branku, když Šimota nacentroval do vápna míč, který se bez teče zastavil až v síti hostující branky. Po inkasovné brance doplnil hosty alespoň 10. hráč, ale domácí v pohodě přidali do přestávky ještě 3 branky a stanovili poločasový výsledek na 4:0.
Do 2. poločasu nastoupili domácí trochu lehkovážně, hra byla zpočátku velmi neurovnaná a tak hosté dlouho drželi poločasový výsledek. Hostům začali postupně docházet síly, čehož domácí přeci jen dokázali využít a přidali další 4 branky. Proti oslabenému soupeři si tak dorostenci připsali další 3 body  a zakončili podzimní část sezony na prvním místě.

Branky Mach 2, Ťoupal 2, Janoušek, Jírovec, Šimota, vlastní.

Větrovy - Malšice  1 - 4  (1-2)

Na půdě soupeře měli Malšičtí bleskový nástup. Ihned po zahájení zápasu vběhl mezi obránce soupeře Mach P., vypíchl jim míč a v 11.vteřině !!! zápasu vstřelil první branku Malšic. Soupeř snížil v 5. minutě, když míč po špatně kopnutém rohu prošel na přední tyči mezi třemi malšickými hráči až do sítě.  Zbývající část prvního poločasu se hrál vyrovnaný zápas. Chvilku před přestávkou šli malšičtí opět do vedení.

V druhém poločase pak navýšili skóre až na rozdíl tří branek, soupeř se však nevzdával. Brankař Kučera perfektním zákrokem vyrazil střelu soupeře a po dorážce dobíhajícího útočníka zazvonila tyčka. Po chvilce se branková konsturkce zatřásla znovu, když přetažený centr napálil soupeř opět do tyče. Na skóre se však již nic nezměnilo, a tak si malšický tým udržel první místo v průběžné tabulce soutěže.

Branky: 3x Mach P., Ťoupal

Malšice - Řepeč/Opařany   3 - 0  kontumace

Dorostenci si připsali vítězství bez boje, neboť soupeř k zápasu nepřijel.

Malšice - Ratibořské Hory  1 - 1  (0-1)

V 1. poločase hráli hosté aktivně a těžili z nepřesností domácího týmu. Hosté se ujali vedení, když domácí zbytečně ztratili míč ve středu hřiště, následně došlo k nedorozumění domácí obrany a hostující útočník se dostal do samostatného úniku, který s přehledem zakončil. Domácí se snažili dostat do zápasu, ale jejich střely byly často nepřesné nebo postrádaly potřebnou razanci.

Ve 2. poločase se hosté snažili pouze bránit své vedení a dostali se pod souvislejší tlak domácích. Domácí si vytvářeli nadějné příležitosti, ale nedařilo se jim přesněji zakončit. Nakonec se 10 minut před koncem domácí dočkali zaslouženého vyrovnání, když Mach vystřelil zpoza vápna a díky teči hostujícího obránce míč zaplachtil až za bezmocného brankáře. Domácí mohli v závěru rozhodnout o svém vítězství, ale chybu hostující obrany nedokázali potrestat a tak si hosté odváží vytoužený bod za remízu 1:1.

Soběslav "B" - Malšice  0 - 4  (0-2)

Malšičtí dorostenci udělili domácím lekci z produktivity, když v 1. poločase se ujali vedení hned po 5 minutách hry. Inkasovaná branka domácí nabudila a na přetíženou obranu hostů se valil jeden útok za druhým, ale výtečný Kučera přiváděl domácí k zoufalství a to zejména, když se ocitl pětkrát v situaci jeden na jednoho. Do přestávky hosté přidali ještě jednu branku a stanovili poločasový výsledek na 0:2.

Ve 2. poločase hostující obrana zlepšila svoji hru a domácí si už tolik šancí nevytvářeli, a tak hostující tým přidal ještě 2 branky a uzavřel na konečných 0:4!

Branky: Sychra 2x, Mach, Ťoupal.

 

Malšice - Božetice  4 - 1  (2-0)

Ve šlágru kola, v utkání prvního s druhým v tabulce se radovali domácí hráči.

Branky: Mach P. 3, Mach J.

Meteor Tábor - Malšice   0 - 3   (0-1)

Dorostenci se tentokrát představili na hřišti Meteoru, odkud si odvezli 3 body za vítězství 3:0. Už po 5 minutách se trefil Jan Mach, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankářem domácích. Malšičtí hráli s chutí a několikrát pokoušeli štěstí střelami ze střední vzdálenosti. Po 20 minutách trenér domácích třikrát vystřídal a změny se hned projevily na hře. Domácí po zbytek 1. poločasu lépe kombinovali, avšak pozorně hrající obrana hostů jim vyložené šance neumožnila. Ve 2. poločase znovu brzo udeřili hosté, kdy po dlouhém balónu si domácí obrana nepočínala důsledně a důrazný Sychra si vybojoval míč a zakončil do prázdné branky. Po obdržené brance domácí lépe kombinovali, ale ke gólu to již nevedlo. Hosté se prosadili ještě jednou, když Sychra chytře pustil míč až k Drdovi a ten se nemýlil a uzavřel na konečných 3:0.

Malšice - Březnice   0 - 10 

V druhém zápase sezóny malšičtí dorostenci svého soupeře jasně přehráli a vyhráli vysokým rozdílem.

Branky: Mach P. 4, Švadlenka, Ťoupal, Sychra, Jírovec, Šimota, vlastní.

Kovářov - Malšice  2 - 2 (1-2)

Malšičtí dorostenci v premiérovém zápase nové sezony zajížděli na hřiště Kovářova, odkud si přivezli bod za remízu 2:2.

Hosté se rychle dostali do dvoubrankového vedení po gólech Ťoupala a Jírovce. Poté začali být aktivnější domácí a hrozili nepříjemnými nakopávanými míči za obranu, se kterými měli hosté obrovské problémy a jen díky skvělým zákrokům brankaře Kučery drželi svůj náskok. Domácí se přeci jen dočkali do poločasu snížení po penaltě, kterou viděl jen pan rozhodčí a nejtvrdší jádro domácích fans.

Ve druhém poločase se hosté vytratili ze hřiště a po několika míčích za obranu domácí zaslouženě vyrovnali. Utkání bylo velmi vyhecované a naši dorostenci mohou být velmi rádi, že po několika nesmyslných strkanicích nedohrávali v devíti hráčích.

DOROST

Stejně jako minulou sezónu, i v sezóně 2011/2012  odehrají dorostenci Okresní přebor.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.