DOROST

Tučapy - Malšice   3 - 0  kontumace

Malšičtí hráči k zápasu neodjeli, zápas byl kontumován.

Větrovy - Malšice  0 - 0     penalty  5-6

Dorost odehrál zřejmě nejlepší zápas jarní části sezóny. Přestože se převážně pouze bránil, dokázal dotáhnout zápas k remíze. O prémiovém bodu rozhodovaly pokutové kopy. Až v deváté sérii penalt dokázali vítězství strhnout malšičtí na svou stranu.

Malšice - Planá n.Luž.    2 - 2  (0-2) pen. 5-4

Dorostenci se po delší době sešli v potřebném počtu a hned získali dva body po vítězství na penalty. Po špatné první půlce zápasu kdy prohrávali o dvě branky dokázali po přestávace brankami Švadlenky (penalta) a Blažka vyrovnat. Jelikož další příležitosti domácí neproměnili a domácí brankař chytil pět minut před koncem soupeři penaltu, rozhodlo se prémiovém bodu v penaltách.
Za domácí proměnilo všech pět (!!!) hráčů, soupeři malšický brankař opět jednu penaltu chytil.

Malšice - Sokol S. Ústí  0 - 4  (0-4)

Dorostenci v devíti (!!) nezvládli úvod zápasu a po deseti minutách prohrávali již o dvě branky. Soupeř do přestávky vstřelil pak ještě další dvě branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Ratibořské Hory - Malšice  5 - 0  (2-0)

Chýnov - Malšice  4 - 2  (1-1)

Ve vyrovnaném zápase se dostali hosté do vedení, které však netrvalo dlouho, neboť po chybě brankaře Drdy domácí z dálky vyrovnali.

V úvodudruhého poločasu pak hostující brankař vyrobil další obrovskou chybu a domácí vedli. Následně pak vstřelili ještě další dvě branky a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Jenže čtvrt hodiny před koncem snížil malšický Dvořák na rozdíl dvou branek a hosté si pak vytvořili dalších pět velkých šancí. Vstřelit branku se jim však už nepovedlo.

Malšice - Dražice   0 - 2  (0-0)

Vyrovnaný zápas, ve kterém měli větší šance domácí rozhodla šťastná branka hostů čtvrt hodiny před koncem zápasu. Druhou branku pak hosté přidali těsně před koncem zápasu.

Malšice - Ratibořské Hory    1 - 4

Sokol S. Ústí - Malšice  2 - 1 (1-0)

Branka Malšic: Šimota

Malšice - Chýnov  1 - 1 (1-0) na pen. 4-5

Tentokrát nastoupili malšičtí v jedenácti a v prvním poločase se dostali po rohu do vedení brankou Janouška. Další šance však zůstaly neproměněny a soupeř v druhém poločase vyrovnal. A jelikož již další branky nepadly, kopaly se penalty. V nich byli lepší hosté, když všechny proměnili a připsali si tak bonusový bod.

Branka Malšic: Janoušek

Dražice - Malšice    6 - 1

Malšice nastoupili opět pouze v devíti hráčích (žáci hráli souběžně) a dostali se do vedení, když jejich branku vstřelil Švadlenka.  Pak však již branky padali pouze do sítě hostů a domácí s přehledem vyhráli.

Malšice - Tučapy   1 - 3  (1-3)

Do zápasu šli dorostenci zase v oslabené sestavě, když díky výpomoci dvou žáků dali nakonec sestavu dohromady. V prvním poločase soupeř využil své převahy a chyb obrany a vstřelil tři branky. Domácí proměnili jednu ze dvou šancí a Šimota snížil na rozdíl dvou branek.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a vytvořili si i několik šancí, které však končily mimo branku soupeře. Soupeř také několik svých šancí neproměnil a tak se již stav nezměnil.

Planá n. Luž. - Malšice   4 - 0  (1-0)

K zápasu do Plané odjelo pouze osm hráčů dorostu. V tomto počtu dlouho odolávali loňskému účastníku 1.A třídy. V prvním poločase inkasovali po chybě brankaře z rohového kopu, v druhém pak ke konci zápasu soupeř svůj náskok navýšil.

Malšice - Větrovy  0 - 0 (0-0) pen. 4-5

Vyrovnané sousedské derby skončilo bezbrankovou remízou a o prémiovém bodu rozhodovaly pokutové kopy.

V těch byli až v šesté sérii šťastnější hosté.

Jistebnice - Malšice    0 - 4  (0-2)

Dorostenci v premiéře nové sezóny porazili jednoznačně svého soupeře. Po celkem vyrovnaném prvním poločase už  v poločase druhém svého soupeře nepustili do vážnější šance a postupně navyšovali skóre až na rozdíl čtyř branek.

Branky: 3x Tatýrek, Šimota