Los soutěže

 

H1A - Okresní přebor mladší přípravky 4+1

 

10. kolo 22.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1001 Dražice Větrovy 22.04. 09:15 NE  
 
H1A1002 METEOR Tábor Planá nad Lužnicí 21.04. 13:30 SO  
 
H1A1003 Táborsko "B Soběslav 22.04. 17:00 NE Soukeník
 
H1A1004 Malšice Chotoviny 21.04. 10:00 SO  
 
H1A1005 Mladá Vožice Chýnov 22.04. 09:30 NE  
 


 

 

11. kolo 29.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1101 Mladá Vožice Dražice 29.04. 09:30 NE  
 
H1A1102 Chýnov Malšice 28.04. 10:00 SO Chýnov - č. 2
 
H1A1103 Chotoviny Táborsko "B 28.04. 13:00 SO  
 
H1A1104 Soběslav METEOR Tábor 29.04. 15:00 NE  
 
H1A1105 Planá nad Lužnicí Větrovy 29.04. 10:00 NE  
 


 

 

12. kolo 06.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1201 Dražice Planá nad Lužnicí 04.05. 18:00  
 
H1A1202 Větrovy Soběslav . . 00:00    
 
H1A1203 METEOR Tábor Chotoviny 06.05. 09:30 NE  
 
H1A1204 Táborsko "B Chýnov 06.05. 15:00 NE Soukeník
 
H1A1205 Malšice Mladá Vožice 05.05. 10:00 SO  
 


 

 

13. kolo 13.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1301 Malšice Dražice 12.05. 10:00 SO  
 
H1A1302 Mladá Vožice Táborsko "B 13.05. 09:30 NE  
 
H1A1303 Chýnov METEOR Tábor 13.05. 13:00 NE Chýnov - č. 2
 
H1A1304 Chotoviny Větrovy 12.05. 13:00 SO  
 
H1A1305 Soběslav Planá nad Lužnicí 12.05. 10:00 SO  
 


 

 

14. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1401 Dražice Soběslav 19.05. 09:15 SO  
 
H1A1402 Planá nad Lužnicí Chotoviny 20.05. 10:00 NE  
 
H1A1403 Větrovy Chýnov 19.05. 10:30 SO  
 
H1A1404 METEOR Tábor Mladá Vožice 20.05. 09:30 NE  
 
H1A1405 Táborsko "B Malšice 20.05. 15:00 NE Soukeník
 


 

 

15. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1501 Táborsko "B Dražice 27.05. 15:00 NE Soukeník
 
H1A1502 Malšice METEOR Tábor 26.05. 10:00 SO  
 
H1A1503 Mladá Vožice Větrovy 27.05. 09:30 NE  
 
H1A1504 Chýnov Planá nad Lužnicí 27.05. 14:00 NE Chýnov - č. 2
 
H1A1505 Chotoviny Soběslav 26.05. 13:00 SO  
 


 

 

16. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1601 Dražice Chotoviny 02.06. 09:15 SO  
 
H1A1602 Soběslav Chýnov 03.06. 10:00 NE  
 
H1A1603 Planá nad Lužnicí Mladá Vožice 03.06. 10:00 NE  
 
H1A1604 Větrovy Malšice 02.06. 10:30 SO  
 
H1A1605 METEOR Tábor Táborsko "B 03.06. 09:30 NE  
 


 

 

17. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1701 METEOR Tábor Dražice 10.06. 09:30 NE  
 
H1A1702 Táborsko "B Větrovy 09.06. 15:00 SO Soukeník
 
H1A1703 Malšice Planá nad Lužnicí 09.06. 10:00 SO  
 
H1A1704 Mladá Vožice Soběslav 10.06. 09:30 NE  
 
H1A1705 Chýnov Chotoviny 10.06. 13:00 NE Chýnov - č. 2
 


 

 

18. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
H1A1801 Dražice Chýnov 16.06. 09:15 SO  
 
H1A1802 Chotoviny Mladá Vožice 17.06. 09:30 NE  
 
H1A1803 Soběslav Malšice 17.06. 10:00 NE  
 
H1A1804 Planá nad Lužnicí Táborsko "B 17.06. 10:00 NE  
 
H1A1805 Větrovy METEOR Tábor 16.06. 10:30 SO

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.