Malšice - Želeč  2 - 1  (2-0)

Vyrovnaný zápas dokázali domácí vyhrát, když dokázali úspěšně bránit předbrankový prostor a blokovat střely z dálky. Hostům výborně zachytal brankař, který dokázal další velké šance malšických vychytat.

Branky Malšic:  2x Malecha

Bechyně - Malšice  6 - 3  (5-2)

O výsledku zápasu rozhodlo prvních deset minut prvního poločasu, ve kterých domácí vstřelili pět branek. Hosté dokázali do poloviny snížit vstřelením dvou branek. Po přestávce pak každé z mužstev přidalo po jedné brance.

Branky Malšic: 2x Štengl, Krištof

Malšice - Sudoměřice 4 - 2  (1-1)

Domácí měli po většinu zápasu převahu, kterou dokázali projevit i střelecky. Soupeř však vyrážel k rychlým protiútokům, z nichž dokázal zápas dramatizovat.

Branky Malšic: 3x Štengl, Čadek

Tučapy - Malšice   5 - 6   (2-3)

Začátek zápasu měli malšičtí lepší, ujali se vedení o dvě branky a vypadalo to, že se soupeřem nebudou mít větší problémy. Soupeř poté snížil, ale malšičtí před přestávkou šli opět do vedení o dva góly. Malšičtí hráli velmi dobře, pěkně kombinovali a dobře bránili. Po přestávce však soupeř čtyřmi brankami v řadě po drobných chybách odskočil ve skóre o dvě branky a vypadalo to dlouho na jeho vítězství . Hosté však v poslední pětiminutovce zápasu vstřelili tři branky a zaslouženě zvítězili.

Branky Malšic: 5x Štengl, Malecha

Malšice - Meteor Tábor "B"    5 - 5   (3-3)

Ve vyrovnaném zápase se malšičtí ujali vedení o dvě branky na začátku utkání, ale o přestávce bylo již skóre vyrovnané. Po přestávce se domácí dostali ještě jednou do vedení, ale soupeř dvě minuty před koncem zápasu otočil zápas a vedl o gól. Remízu zachránil pro domácí v poslední minutě svojí brankou Malecha.

Branky Malšic: 4x Malecha, Štengl

Planá n.Luž. - Malšice    6 - 3

Šanci zahrát si dostali tentokrát ve větší míře mladší hráči, kteří se neúčastnili pátečního turnaje. Domácí byli silově a technicky lepšími a zaslouženě si došli pro vítězství. Všechny tři branky malšického týmu vstřelil Štengl.

Branky Malšic: 3x Štengl

Sestava: Suda (Dvořák) - Hejný, Kazda, Švec, Rejlek - Čadek, Štengl, Novotný, Hladík, Hladíková

Soběslav - Malšice   12 - 8   (4-6)

Malšičtí sice v začátku prohrávali o dvě branky, ale postupem času se dostali až do poločasového vedení 6-4, které by mohlo být i větší, kdyby hráči proměňovali velké šance.
Po přestávce soupeř přestavěl sestavu a začal se více prosazovat. Nakonec přehoupl skóre na svoji stranu a zaslouženě se radoval z vítězství.
Pochválit je třeba především brankaře hostujícího týmu Sudu, který kromě mnoha šancí zneškodnil i penaltu.

Branky Malšic: 4x Malecha, 2x Čadek, Štengl, Krištof K.

Větrovy "B" - Malšice  12 - 2   (4-0)

První zápas jarní části soutěže se malšickým nepodařil. Soupeř je jasně přehrával a do mnoha šancí je nepustil. Za hosty tak skóroval v průběhu druhého poločasu dvakrát Štengl po samostatných únicích. Domáci byli u všeho dříve a díky pěkným kombinacím a chybám malšického brankaře postupně navyšovali skóre.

Sestava: Suda (Dvořák) - Hejný, Krištof, Švec, Rejlek - Čadek, Štengl, Malecha, Pecháček

Turnaj minipřípravek v Soběslavi

Z důvodu vysoké nemocnosti odjela na turnaj pouze pětka "statečných". Čekala je čtyři utkání trvající 18 minut, takže se kluci bez možnosti střídání fotbalu opravdu užili.
Přes čtyři prohry však ukázali především bojovnost a zaslouží si velkou pochvalu, neboť dokázali trápit soupeře, kteří proti nim střídali celé pětky. V brance se kluci střídali a tak si vyzkoušeli i pro ně netradiční pozici brankaře.

Malšice - Soběslav 0 - 2
Malšice - Táborsko 1 - 3
Malšice - Bechyně  0 - 2
Malšice - Dražice   0 - 2

Sestava:  Kazda, Čadek, Hejný, Šimek, Pech J.

Druhé kolo nadstavby Týnské zimní ligy

Druhé a závěrečné kolo nadstavby odehrála v  neděli 8.3. mladší přípravka.

Branky Malšic: 2x Štengl, Čadek

Sestava: Suda - Švec, Rejlek, Hejný, Dvořák,  - Břenda, Krištof K. - Malecha, Štengl, Čadek

Malšická přípravka tak v konečném pořadí Týnské zimní ligy obsadila 8 místo z deseti zúčastněných týmů.

Druhé kolo turnaje OFS v Soběslavi

Mladší přípravka Malšic se v sobotu 7.3. zúčastnila druhého kola Turnaje OFS v Soběslavi. Hrála o celkově 12-15 místo.

Malšice - Borotín   7 - 1
Branky Malšic:  4x Malecha, 2c Čadek, Krištof

Malšice - Veselí n.L.     0 - 3

Malšice - Sokol S.Ústí  1 - 1
Branka Malšic: Malecha

V konečném pořadí tak kluci vybojovali 13.místo.

Sestava: Dvořák - Kazda, Hejný, Švec, Krištof - Hladík, Hladíková, Malecha, Novotný, Čadek

První nadstavbové kolo Týnské zimní ligy

V neděli 22.2. hrála mladší přípravka první kolo nadstavbové části Týnské zimní ligy.

Branky Malšic: 3x Kratochvíl, Suda

Sestava: Pecháček - Kazda, Švec, Rejlek, Hejný - Kratochvíl, Krištof K. - Krištof M., Suda, Štengl, Čadek

Rozlosování nadstavbové části Týnské zimní ligy

Již je známo rozlosování nadstavbové části Týnské zimní ligy, které se účastní malšická mladší přípravka.

Po třech základních kolech pokračuje turnaj dvěma koly nadstavbové části ve kterých se naše přípravka opakovaně střetne s celky TJ Hradiště, FK Olympie Týn n.Vlt., FC Bechyně a FK Vodňany.

První kolo se hraje v neděli 22.2.2015 - první zápas Malšic začíná v 13,30 hod.
Druhé kolo se hraje v neděli 8.3.2015 - první zápas Malšic začíná v 8,30 hod.

Třetí kolo Týnské zimní ligy

Ke třetímu kolu zimní ligy odjela přípravka oslabena o brankaře (poprvé se do branky postavil Radek Pecháček) a útočníky Malechu a Sudu.
Ke třetímu kolu nepřijel tým Vodňan a tak si přípravka připsala 3 bod za kontumaci. Zbylé dva zápasy pak hráči svými výkony příliš nepřesvědčili a po zásluze prohráli.

Malšice - Veselí n.Luž. 1 - 6
Minimálně tři obdržené branky pramenili z toho, že do brány se náš hráč postavil poprvé a trochu se toho zalekl. Hosté proměňovali své šance a jasně kráčeli k vítězství. O jedinou branku Malšic se zasloužil z úniku Štengl, když nekompromisně prostřelil soupeřova brankaře.

Malšice - Dříteň 0 - 6
V tomto zápase proti silnému soupeři se zaskvěl náš brankař, když dokázal zneškodnit několik velkých šancí soupeře. Ani tak však nezabránil velkému rozdílu ve skóre, neboť útočníci své šance neproměnili a obránci občas udělali chybu, kterou soupeř nekompromisně trestal.

Sestava na turnaji: Pecháček - Švec, Hejný, Krištof M., Krištof K., Kratochvíl, Rejlek - Čadek, Štengl

Druhé kolo turnaje OFS v Soběslavi 17.1.

Ani v druhém kole turnaje v Soběslavi nedokázala malšická mladší přípravka vstřelit soupeřům branku a zaslouženě skončila na poslením místě.

Želeč - Malšice   2 - 0
Malšice Sokol.S. Ústí  0 - 3
Táborsko U8 - Malšice  6 - 0
Malšice - Borotín  0 - 1

Sestava: Dvořák - Kazda, Cícha L., Krištof K., Hejný - Cícha D., Novotný, Hladíková, Pecháček, Janů

Druhé kolo Týnské zimní ligy 11.1.

Malšice - Boršov n.L.   0 - 4
Soupeř měl mírnou převahu a tu dokázal vyjádřit čtyřmi brankami. Kluci však zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Malšice - TJ Hradiště   3 - 0
Tento zápas se malšickým povedl, dokázali si vypracovat převahu, kterou i vyjádřili brankami. Velkou zásluhu na vítězství má i brankař Dvořák, který zneškodnil několik nebezpečných nájezdů na svou branku.
Branky Malšic: Malecha, Štengl, Suda

FK Olympia Týn n.Vlt. - Malšice   2 - 1
Pro malšické trochu smolná prohra, nevyužili své šance a ve zcela vyrovnaném utkání prohráli o jediný gól.
Branka Malšic: Kratochvíl

Sestava na turnaji: Dvořák - Kazda, Rejlek, Švec, Malecha, Kratochvíl - Štengl, Suda, Čadek

První kolo turnaje OFS v Soběslavi dne 3.1.

Malšice - Soběslav   0 - 4

Malšice - Větrovy    0 - 5

Malšice - Meteor Tábor U8  0 - 3

Malšice - Táborsko U9  0 - 2

Sestava Malšic: Dvořák M. - Cícha L., Pecháček R., Janů V., Kazda M., Švec T., Malecha R., Čadek M., Hladík D., Hejný S.

První kolo Týnské zimní ligy

V prvním kole Týnské zimní ligy dne 13.12. doplatila mladší přípravka na nezkušenost ve velké hale, nižší věk než většina soupeřů  a připsala si ze tří utkání jediný bod.

TJ Šumavan Vimperk - TJ Malšice   13 - 1
Než se malšičtí hráči ve velké hale rozkoukali, už prohrávali o pět branek. Vimperské mužstvo je zřejmě nejlepším týmem v soutěži, v prvních třech utkáních nastřílelo 36 branek !!!. O malšický gól se kuriozně zasloužill brankař Dvořák z výkopu, který přeskočil vyběhnuvšího brankaře soupeře.

TJ Malšice - Protivín  0 - 7
V druhém utkání se již hra poněkud zlepšila a kluci začali alespoň trochu plnit pokyny trenérů. Bohužel se utkání nepovedlo brankaři a tak z toho byl opět debakl.

TJ Malšice - FC Bechyně 0 - 0
Tým soupeře byl věkově podobně složen a malšičtí odehráli téměř celé utkání na polovině soupeře. Bohužel ale nedokázali skórovat (i díky výbornému výkonu soupeřova brankaře) a tak si připsalil pouze bod za remízu. ,

Sestava TJ Malšice: Dvořák M. - Krištof K., Krištof M., Cícha L., Pecháček R., Kazda M., Janů V., Štengl V., Švec T., Rejlek Š.,  Suda M., Čadek M.

Zimní příprava mladší přípravka

Tréninky:   středa, pátek    16,00 - 17,00   - 1.skupina
                                         17,00 - 18,00   - 2.skupina

Přihlášené turnaje

Turnaj Olympie Týn n.Vlt. (zimní liga)

13.12.14   -  od 12,30 hod.   - sraz Malšicích 11,45 hod., případně 12,15 hod. v Týně
                                            (soupeři Vimperk, Protivín, Bechyně)
11.01.15   -  od 12,30 hod.   - sraz Malšicích 11,45 hod., případně 12,15 hod. v Týně
                                            (soupeři Boršov n.L., Hradiště, Týn n.Vlt.)
31.01.15   -  od 14,15 hod.   - sraz Malšicích 13,30 hod., případně 14 hod. v Týně

Malšice - Bechyně  1 - 5   (1-2)

Další zbytečnou porážku si připravili domácí hráči, když nedokázali eliminovat jednohou útočníka soupeře, který vstřelil čtyři branky a vlastně tak sám rozhodl o výhře svého týmu. Domácí si příliš šanci nevytvořili, případně je nedokázali dotáhnout do gólového konce.

Jedinou branku Malšic vstřelil Štengl.

Sudoměřice - Malšice   4 - 6  (2-2)

Branky Malšic: 3x Štengl, 2x Suda, Čadek

Malšice - Tučapy   3 - 5 (0-4)

Domácí tentokrát herně propadli a s vyrovnaným soupeřem zbytečně prohráli. Soupeř své šance na rozdíl od domácích proměňoval (většinou po hrubkách domácí obrany) a zaslouženě o přestáce vedl o čtyři branky.

Po bouřce v kabině o přestávce se domácí v druhém poločase přece jen zvedli, vstřelili postupně tři branky a zatlačili soupeře. Po další zbytečné chybě však soupeř opět zvýšil svůj náskok a ten již udržel až do konce zápasu.

Branky Malšic: 2x Malecha, Čadek

Turnaj o Čekanický vršek

Velkého úspěchu dosáhla přípravka v sobotním turnaji ročníku 2007 na Meteoru Tábor, když obsadila v konkurenci sedmi týmů druhé místo. Druhé
místo obsadila se shodním počtem bodů jako první Dražice, pouze s horším skóre.
V celém turnaji neprohrála (5x vítězství, 1x remíza).

Sestava Malšic:  Dvořák - Krištof, Čadek, Rejlek, Kazda, Švec, Štengl, Hejný,

Meteor Tábor "B" - Malšice   7 - 2   (3-2)

Domácí byli techničtější a silovější a malšičtí jim soupeři vzdorovat pouze v prvním poločase.
Branky Malšic:  2x  Štengl

Malšice - Planá n.L.   3 - 2  (2-1)

Přípravka přehrála po boji svého soupeře.

Branky Malšic:  Malecha, Štengl

Veselí n.Luž. - Malšice   3 - 6  (1-3)

Ve svém třetím zápase sezóny se přípravka dočkala vítězství. Tentokrát sehrála se stejně silným soupeřem vyrovnaný zápas, bojovností předčila soupeře a díky lepší produktivitě v zakončení si připsala tři body. Kluky je nutno tentokrát pochválit za bojovnost, podali výkon na hranici svých možností.

Branky Malšic: 3x Malecha, 2x Široký, Čížek

Sestava: Dvořák - Malecha, Čížek, Čadek, Švec - Široký, Šimek, Hejný, Kazda

Malšice - Soběslav   2 - 16

Branky Malšic: Suda, Štengl

Malšice - Větrovy "B"   1 - 6

Branka Malšic: Široký

Dne 30.8. se mladší přípravka zúčastnila  turnaje na Větrovech.

Malšice - Soběslav   4 - 3

Mezi osmi týmy se nejmladší fotbalisté Malšic nakonec umístnili na 7. místě.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Malšická mladší přípravka bude hrát okresní přebor skupinu B - soupeři budou Větrovy "B", Soběslav, Veselí n.L., Planá n.L., Meteor Tábor "B", Tučapy, Sudoměřice, Bechyně a Želeč.

První zápas odehrají na domácím hřišti v sobotu 6.9. od 10,00 hod.  s týmem Větrovy "B" .

Trenéři: Blažek Josef