Starší :  Větrovy - Chýnov  11 - 0  (3-0)

Branky: 5x Pfeifer, 5x Švec, Švadlenka

Mladší:  Větrovy - Chýnov  3 - 0  (2-0)

Branky: 2x Švec, Bartoš

Starší :  Nová Včelnice - Větrovy   6 - 0   (4-0)

Starší žáci sice hráli poměrně vyrovnaný zápas, ale branky střílel pouze soupeř. Žádnou ze svých šancí nedokázali proměnit a zaslouženě vysoko prohráli.

Mladší:  Nová Včelnice - Větrovy  4 - 2  (2-1)

Pod prohru mladších žáků se výrazně podepsal jejich brankař Kratochvíl. První branku inkasoval, když mu pod rukama a mezi nohy prošla pomalá střela z poloviny hřiště. Druhou branku si vstřelil defacto sám, když při výkopu trefil do hlavy protihráče a míč skončil za jeho zády. Hosté si vytvořili poměrně dost šancí, ale do sítě dostal míč pouze Vošta, když jeho střela z dálky prošla šťastně pod padajícím brankařem. Další střely stačil domácí brankař zneškodnit.

Do druhého poločasu vstoupili větrovští lépe a po zásluze vyrovnali Klikou, jenž skluzem poslal míč do branky.  Další šance však opět neproměnilii a soupeř je potrestal. Z protiútoku odcentroval  jeho hráč od postranní čáry před branku, brankař Kratochvíl rukama míč minul a před brankou nechali obránci samotného útočníka, který neměl hlavou problém zavěsit. A kalich hořkosti si hostující brankař vypil až do konce tři minuty před koncem zápasu, když  nepovedený centr ho přeloboval a skončil opět za jeho zády.

Starší:  Větrovy - Lomnice n.L.  2-0 (0-0)

I v poměrně oslabené sestavě dokázali starší žáci Větrov svého soupeře překvapit a držet s ním celý zápas krok. Již běhěm prvního poločasu si  vypracovali více šancí než soupeř, ale proměnit je v branku nedokázali. V druhém poločase byl k vidění podobný vývoj. Soupeř se dostal do dvou obrovských šancí, které však zneškodnil brankař Voborský a vytvořil tak základ pro překvapení. Do vedení se dostali domácí, když pavučiny v pravé šibenici soupeřovy branky vymětl Pfeifer. Stejný hráč pak pět minut před koncem pečetil výsledek po individuálním průniku.

Mladší: Větrovy - Lomnice n.L.  7-5 (4-1)

Ještě většího překvapení než starší dosáhli mladší žáci. Se suverením lídrem soutěže dokázali držet krok celý zápas. Na tom se velikou měrou podílel Pfeirer, který dokázal v průběhu zápasu vstřelit 5 branek a připravit další šance pro své spoluhráče. Velmi vidět byli i Švec a Lachout. Po dramatickém druhém poločase, kdy soupeř dokázal smazat tříbrankový rozdíl se nakonec z konečného vítězství radovali domácí. Na výhře se brankou podílel i brankař Kratochvíl, který proměnil penaltu.

Branky: 5x Pfeifer, Švec, Kratochvíl

Starší:  Větrovy - Dražice  1 - 7  (0-3)

Starší žáci dokázali vzdorovat opticky staršímu a fyzicky silnějšímu soupeři pouze část prvního poločasu, poté již soupeř jasně navyšoval brankový náskok.

Mladší: Větrovy- Meteor Tábor  1 - 7  (0-3)

Hosté, kteří jsou na druhém místě tabulky potvrdili svou suverenitu v soutěži. Domácí udělali příliš chyb a soupeř je dokázal bez problémů proměnit.

Mladší:  Kunžak - Větrovy   4 - 1   (2-0)

Mladší žáci prohráli především díky svému mizernému výkonu. S hratelným soupeřem hráli bez pohybu a bojovnosti a zaslouženě prohráli. Brankař Kratochvíl je zachránil od ještě vyššího brankového rozdílu svým výborným výkonem (chytil dokonce penaltu). Jedinou branku Větrov vstřelil po chybě brankáře Cába.

Starší : Kunžak - Větrovy   5 - 0  (1-0)

Starší žáci přes vysokou prohru hráli vyrovnanou partii s jedním z lídrů tabulky. Po nadějném výkonu v prvním poločase a svém tlaku v první půlce druhého poločasu si však nechali dát ke konci zápasu zbytečně mnoho branek.

Mladší:  Větrovy - Dačice  0 - 8  (0-1)

Mladší žáci do přestávky drželi těsný výsledek, když větrovský brankař Voborský zmařil několik jejich "tutových" šancí a své šance neproměnili. Hororový vstup do druhého poločasu, kdy inkasovali během dvou minut tři branky pak již předznamenal vysokou výhru soupeře. Nutno říci, že větrovským došly i síly, neboť neměli hráče na střídání (soupeř měl na střídačce 7 hráčů) a tři hráči již odehráli část zápasu za starší žáky.

Starší: Sokol S. ÚStí - Větrovy  0 - 8 (0-2)

Starší žáci se drželi do první obdržené branky, kdy soupeř proměnil penaltu. Poté se sice dostali do několika náznaků šancí, ty však k brance nevedly a tak po dalším gólu šel soupeř do kabin s dvoubrankovým vedením. Po přestávce pak postupně navyšoval skóre.

Mladší:  Sokol S.Ústí - Větrovy   0 - 8  (0-4)

Mladší žáci svého protivníka bez problémů přehrávali a kromě vstřelených branek ještě mnoho "tutovek" neproměnili.

Branky: 5x Švec, 2x Lachout, Galajda,

Starší: Sokol S. ÚStí - Větrovy  3-6

Branky: 2x Švec, 2x Pfeifer, Švadlenka, Mach J.

Mladší:   Veselí n.L. - Větrovy   2 - 0  (2-0)

Vyrovnaný zápas rozhodl zbytečný faul v pokutovém území a následně nekompromisně proměněná penalta v cca 10. minutě zápasu. Tento moment hosty zmrazil a o chvilku později inkasovali znovu. Za stavu 2-0 si větrovští vypracovali několik šancí, které však nedokázali proměnit.

Ve druhém poločase pokračovala hra ve stejné podobě. Domácí se tlačili do zakončení, dobře fungující obrana hostů však odolávala a z protiútoků hrozili naopak hosté.Další branka však již nepadla.

Starší: Veselí n.L. - Větrovy  5 - 0  (3-0)

V oslabené sestavě (polovina mužstva byli mladší žáci, kteří pak následně odehráli ještě svůj zápas) se větrovští starší žáci proti svému soupeři dlouho drželi. V polovině poločasu sice inkasovali, ale dalšímu tlaku domácích zdárně odolávali. Bohužel v posledních dvou minutách poločasu se soupeř dvakrát prosadil. Druhý poločas přinesl opět tlak domácích a ten korunovali dalšími dvěma brankami.

Mladší:   Větrovy - Chotoviny   5 - 3  (3-2)

Mladší žáci byli v zápase po celou dobu lepší, nechali si však nastřílet tři laciné branky, které držely dramatický stav až do konce utkání. Střelcem utkání byl Švec, který dal čtyři branky, poslední branku Větrov vstřelil Bartoš.

Zisk tří bodů tak znamenal posun na třetí místo tabulky.

Starší: Větrovy - Chotoviny   0 - 3 (0-0)

Větrovští byli vedoucímu mužstvu tabulky důstojným soupeřem po celou dobu zápasu. Znatelně starší hráči soupeře se v prvním poločasu nedokázali téměř dostat do gólové příležitosti, naopak větrovští měli několik šanci na vstřelení branky, které však ke zdárnému konci nedotahli. Po změně stran se z ojedinělé šance hosté ujali vedení. Domácí sice ještě zkusili vyrovnat, další šance však opět neproměnili.  Hosté poté vstřeliili druhý gól z jasného postavení mimo hru, rozhodčí jej však uznal a to domácí zlomilo. Inkasovali pak ještě jednou před koncem zápasu.

Větrovy - Meteor Tábor   0 - 4   (0-2)

Místo plánovaného turnaje, který se pro odřeknutí mužstev nekonal, se mladší žáci na hřišti v Malšicích střetli v přátelském utkání s Meteorem Tábor. Herně lepší hosté spravedlivě zvítězili, neboť dokázali své šance proměnit. Větrovští si sice také nějaké šance vytvořili, ale chybělo proměnění v branku.

V generálce na soutěžní utkání tak spravedlivě odešli poraženi.

Tréninky žáků probíhají ve středu a v pátek na hřišti Větrov od 16,30 hod.

Po delší době opět pod hlavičkou TJ Malšice se mladší žáci zúčastnili turnaje pořádaného OFS Tábor v hale v Soběslavi.

Náš tým byl svým složením jasně nejmladším (na rozdíl od ostatních jsme v sestavě neměli ani jednoho hráče ročníku 1999), ale herně jsme se všem svým soupeřům vyrovnali. Bohužel jsme doplatili na katastrofální koncovku, když jsme nebyli schopni skórovat ani z nejvyloženějších šancí. Zároveň jsme dostávali rozhodující branky v posledních minutách zápasu. To se projevilo i v konečném umístnění, když jsme skončili na osmém (posledním) místě.

Malšice - Větrovy 0 - 0

Malšice - Sokol S.Ústí  1 - 0

Malšice - Chýnov  0 - 2   (druhá branka v poslední minutě)

Malšice - Veselí n.L.   0 - 1  (branka 30 vteřin před koncem zápasu)

Malšice - Lomnice n.L. 0 - 1

Malšice - Bechyně  0 - 1

Malšice - Soběslav   3 - 4  (za stavu 2-2 jsme neproměnili penaltu, čtvrtá branka v poslední minutě)

8. Malšice

Mladší: Větrovy - Suchdol   3 - 4  (0-3)

V posledním zápase podzímní části soutěže si mladší žáci prožili smolný zápas.

Soupeř se v prvním poločase dostal do vedení ve 3.vteřině zápasu, když ihned po rozehrání napálil jejich hráč míč směrem na branku a ten vymetl pavučiny v růžku branky překvapeného Kratochvíla. Tento moment zmrazil větrovské hráče, kteří po dalších deseti  minutách inkasovali znovu. Poté hru vyrovnali, ale jejich střely končily buď těsně vedle tyčí soupeřovy branky, nebo nad břevnem. Čtyři minuty před koncem poločasu museli větrovští spolknout další hořkou pilulku, když po chybném brankařově rozehrání  soupeř chladnokrevně chybu potrestal dalším gólem. Po přestávce se pustili větrovští do náporu a po několika nevyužitých šancích se dočkali dvou rychle následujících branek (střelci Pfeifer, Jošt). Poté již soupeře začali jasně přehrávat, hrálo se téměř výhradně na polovině Suchdola a domácí za  stavu 2-3 třikrát nastřelili tyč soupeřovy branky a navíc Klika hlavičkoval do břevna. Z ojedinělého přímého kopu se však opět radovali hosté, když skórovali ze závaru před brankou. Ani poté se domácí nezlomili, stále útočili a v poslední minutě snížili Pfeifrem na rozdíl jediného gólu. Na vyrovnání však již nezbyl čas....

Starší: Větrovy - Suchdol  7 - 0  (5-0)

Proti mužstvu stejně věkově složenému si domácí vytvořili stálou převahu a svůj tlak vyjádřili i brankově. Vedle vstřelených branek ještě hodně příležitostí neproměnili. Soupeř se k ohrožení domácí branky dostal až ve druhém poločase, ale gólu se nedočkal. Brankař Voborský tak vychytal první nulu sezóny.

Branky: 2 Sváček, Bartoš, Trnka, Dvořák, Pfeifer, Říha

Mladší:  Chýnov - Větrovy  1 - 0  (0-0)

V zápase se domácí většinou pouze bránili, během zápasu vystřelili pouze dvakrát na branku, ale nakonec se radovali ze zisku tří bodů. Výborně chytající brankař soupeře nedovolil větrovským dostat míč za jeho záda. Zápas rozhodla chyba hostující obrany, když se útočník domácích zmocnil po špatné nahrávce brankaři míče, jeho první střelu sice Kratochvíl vyrazil, ale na dorážku již neměl šanci. Poté se již domácí soustředili především na obranu, ale přesto si větrovští připravili další tři šance, které však i s trochou štěstí zneškodnil soupeřův brankař.

Starší: Chýnov - Větrovy  5 - 3  (4-0)

Starší žáci odehráli zápas dvou naprosto odlišných poločasů. V prvním chybami v obraně a nedůsledností v soubojích umožnili jít soupeři do čtyřbrankového trháku, když domácí čtyřikrát skórovali po podobných situacích z rychlých protiútoků. Do druhého poločasu nastoupili větrovští s větší chutí se porvat o výsledek a díky Kalašovi snížili rychle na rozdíl dvou branek. Další šance větrovští neproměnili a v polovině druhého poločasu inkasovali popáté po chybě obrany. Následně ještě opět na rozdíl dvou branek snížil Pfeifer, ale domácí si již výsledek pohlídali.

Mladší: Větrovy - Nová Včelnice  3 - 1  (2-0)

V souboji s třetím týmem tabulky brali mladší žáci všechny body, když vyrovnaný zápas po boji vyhráli. Za stavu 1-0 chytil Kratochvíl penaltu a nasměroval tak svůj tým k vítězství. Soupeř dal jedinou branku z druhé penalty, ale to již pouze snižoval na 3-1.

Branky: Lachout, Bartoš J.,  Matějíček

Starší:  Větrovy - Nová Včelnice   8 - 3  (4-0)

Druhou výhru v soutěži si připsali starší žáci. Svého soupeře po celý zápas přehrávali především kombinačně a soupeři umožnili vstřelit branky až ke konci zápasu, kdy trochu polevili v koncentraci.

Branky: 3x Švadlenka, 2x Bartoš F., 2x Říha, Pfeifer

Lomnice n.L. - Větrovy   6 - 2  (3-1)

Poměrně vysoký výsledek přesně neodpovídá průběhu hry. V prvním poločase byli naši hráči svému soupeři vyrovananým soupeřem a na jeho vedoucí branku odpověděli perfektně provedeným přímým kopem Pfeifra. Po vyrovnání měli ještě další dvě šance, ty ale zmařil výborně chytající soupeřův brankař. Poté se domácí dostali do dvoubrankového vedení.

V úvodu druhého poločasu se hostům podařilo Švecem snížit na rozdíl jediné branky, ale naděje netrvala příliš dlouho. Domácí se dvakrát dostali do úniku a jejich zakončení bylo perfektní, brankař Kratochvíl neměl šanci. U našich hráčů se začala projevovat i únava z předchozího duelu starších žáků a tak před koncem domácí pečetili výsledek šestou brankou.

Starší : Lomnice n.L. - Větrovy 3-0 (1-0)

Starší žáci nastoupili v oslabené sestavě (chybělo  5 hráčů základu, kteří byli doplněni mladšími žáky). Přesto dokázali se soupeřem držet dlouhou dobu vyrovnané skóre - na tom se velkou měrou podílel i brankař mladších žáků Kratochvíl, který opět zaskočil za svého zraněného kolegu. Až v 31. minutě prvního poločasu se dostali domácí do těsného vedení. Poté se do šance dostali i větrovští, ale střela skončila na nohou brankaře.  V druhém poločase již měli domácí více ze hry a dokázali to i brankově vyjádřit. Přes dobrý výkon tak hosté odjeli bez bodů.

Meteor Tábor - Větrovy   1 - 2  (1-0)

Zápas s jedním z lídrů soutěže odehráli mladší žáci na hřišti v Dražicích.

K zápasu nastupovali větrovští hráči s velkým respektem k soupeři, který však byl znatelný pouze prvních pět minut zápasu. Poté si hráči uvědomili, že i s takto silným soupeřem mohou hrát vyrovnanou partii a vyrovnali hru. Soupeř sice vstřelil první branku a vytvářel si i další příležitosti, ale pozorné bránění a odhodlaný výkon hostů vedl v poločase pouze k jednobrankovému vedení domácích.

V druhém poločase si začali naši hráči vytvářet i šance na vyrovnání výsledku. Dvě střely Kliky však směřovaly těsně vedle branky. Vyrovnání se však hosté přece jen dočkali, když vyraženou střelu Lachouta dorazil do sítě Vrzal. Pak se k dalším šancím dostali i domácí, jejich příležitosti však chytil Kratochvíl. Patnáct minut před koncem zápasu přišel šok pro favorizované domácí - střelu na branku si těsně před brankařem zpracoval Klika a z otočky poslal střelou k tyči hosty do vedení. Domácí se pak vzepjali k náporu, kterému však hostující obránci  a výborně chytající Kratochvíl odolávali, byť místy i se štěstím. Po závěrečném hvizdu tak jásali hosté.

Starší žáci podlehli soupeři z Dražic 4-0. Průběh zápasu ovlivnila již první mínuta, když větrovský brankař Voborský zneškodnil nájezd soupeře, ale byl při zákroku zraněn a do branky musel brankař mladších žáků Kratochvíl. Větrovští se ještě pořádně z této situace nevzpamatovali a inkasovali první branku. V průběhu prvního poločasu pak inkasovali ještě dvakrát a šli do šaten za stavu 3-0. V druhém poločase sice svou hru zlepšili, ale jejch střely z mála šanci neměly potřebnou razanci. Konečný výsledek pak stanovila proměněná penalta.

SK Kavas Větrovy - Kunžak  3 - 0

Mladší žáci svůj zápas neodehráli, soupeři se nepodařilo sestavit mužstvo, a tak si bez boje připsali tři body za kontumaci zápasu.

Starší žáci svůj zápas prohráli 2 - 5, když nestačili na soupeře, který hrál v deseti hráčích. O výsledku rozhodl odevzdaný první poločas, ve kterém obdrželi čtyři branky a dali pouze jednu. Po přestávce sice svůj výkon zlepšili, ale ke zdramatizování zápasu to nestačilo.

Dačice - SK KAVAS Větrovy  2 - 3  (2-1)

Na hřiště nejvzdálenějšího soupeře v soutěži se vypravili starší a mladší žáci Větrov.

Starší žáci své utkání prohráli jednoznačně  7-0 (5-0), když nestačili na věkově starší protihráče, kteří měli po celý zápas převahu. O jejich vysoké prohře rozhodl první poločas, který větrovští  neodehráli dle svých možnostá. Hra v druhém poločase již byla lepší, ale na vstřelení alespoň jednoho čestného gólu to nestačilo.

Mladší žáci odehráli pěkné utkání, v kterém se dostali do vedení brankou Kliky. Soupeři se podařilo srovnat po samostatném nájezdu na brankaře. Kratochvíl pak  ještě s námahou dvakrát vyrazil dvě dalekonosné střely soupeře, ale ten se chvilku před přestávkou po nedorozumění obrany dostal přece jen do jednobrankového vedení. Do druhého poločasu šli naši hráči se snahou o vyrovnání, což se podařilo po pěkné akci Galajdy, když jeho nahrávku před prázdnou branku uklidil do sítě Růžička. O výsledku pak rozhodla patnáct minut před koncem utkání hlavička Galajdy. V závěru si už hráči své vítězství zodpovědnou hrou uhlídali a připsali si tak cenné body.

SK KAVAS Větrovy - Sokol Sezimovo Ústí    8 - 1   (5-0)

Mladší žáci Větrov si připsali druhé vítězství v soutěži. V prvním poločase si vytvořili převahu a rozhodující náskok, když hráli především starší hráči. V druhém poločase zase více času odehráli hráči mladší, kteří sice jednou inkasovali, ale i oni dokázali vstřelit tři branky. Nejkrásnější brankou byla hlavička Galajdy po "rybičce".

Branky: Švec 2, Klika 2, Galajda, Pfeifer, Jošt, Horváth

Také starší žáci vyhráli a  získali tak první vítězství v soutěži po výsledku 5 - 0. Střelcem zápasu se stal Švec, který vstřelil všech pět branek.

SK Kavas Větrovy - Veselí n.L.   3 - 7  (2-2)

Mladší žáci se v průběhu prvního poločasu dostali dvakrát do vedení o branku, poločasový výsledek však byl nerozhodný.

V nástupu do druhého poločasu soupeř vstřelil tři branky, na které již jen jednou naši hráči odpověděli, konečné slovo měl však ještě soupeř. V zápase velmi dobře zachytal brankař Kratochvíl, který ještě zneškodnil několik dalších šancí soupeře.

Starší žáci Větrov, v jejichž sestavě se opět prostřídali téměř všichni hráči mladších žáků podlehli Veselí n.L. 3-7. V tomto zápase chytal brankař mladších žáků Kratochvíl a předvedl velmi dobrý výkon, když zneškodnil několik samostatných nájezdů soupeře a za obdržené branky nemohl, neboť mu obrana nepomohla.

Chotoviny - SK Kavas Větrovy  2 - 3  (0-3)

Ve větrovském dresu vstoupili do své premiérové sezóny v krajských soutěžích i odchovanci malšického fotbalu, kteří jsou zde na hostování. V prvním utkání se ukázali v dobrém světle, neboť vstřelili všechny branky Větrov (Klika, Neuwirth T., Cába) a výrazně tak přispěli k zisku všech tří bodů.

K utkání je třeba podotknout, že kluci už měli v nohách část zápasu za starší žáky Větrov, kde zaskakovali při nepřítomnosti několika hráčů základu. Toto utkání sice Větrovy prohráli 0-8, soupeř však měl znatelně starší hráče a bude určitě patřit k nejlepším v soutěži. Za starší žáky Větrov kromě hráčů mladších žáků nastoupili i dva hráči dorostu, hrající zde na střídavý start - Mach a Švadlenka.