Los soutěže

F2C - I.A třída mladších žáků sk."C"

 

12. kolo 08.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1201 Lomnice Chýnov 07.04. 10:00 SO .
 
E2C1202 N. Včelnice Suchdol 08.04. 10:00 NE Jaroš/Nežárkou
 
E2C1203 Větrovy Chotoviny 08.04. 13:00 NE  
 
E2C1204 Dražice Veselí 08.04. 10:00 NE (+ MŽ FK Meteor Tábor)
 
 
E2C1206 Dačice So.S.Ústí 08.04. 09:30 NE  
 


 

 

13. kolo 15.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1301 Dačice Lomnice 15.04. 09:30 NE  
 
E2C1302 So.S.Ústí Kunžak 15.04. 10:00 NE  
 
 
E2C1304 Veselí Větrovy 15.04. 10:00 NE  
 
E2C1305 Chotoviny N. Včelnice 15.04. 14:00 NE Chotoviny
 
E2C1306 Suchdol Chýnov 15.04. 09:30 NE  
 


 

 

14. kolo 22.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1401 Lomnice Suchdol 22.04. 10:00 NE .
 
E2C1402 Chýnov Chotoviny 22.04. 10:00 NE č. 2 (odlehčovací hř.)
 
E2C1403 N. Včelnice Veselí 22.04. 10:00 NE Jaroš/Nežárkou
 
 
E2C1405 Dražice So.S.Ústí 21.04. 10:00 SO (+ MŽ FK Meteor Tábor)
 
E2C1406 Kunžak Dačice 21.04. 09:30 SO  
 


 

 

15. kolo 29.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1501 Kunžak Lomnice 28.04. 09:30 SO  
 
E2C1502 Dačice Dražice 29.04. 09:30 NE  
 
E2C1503 So.S.Ústí Větrovy 29.04. 10:00 NE  
 
 
E2C1505 Veselí Chýnov 29.04. 10:00 NE  
 
E2C1506 Chotoviny Suchdol 29.04. 10:00 NE Ml. Vožice !!
 


 

 

16. kolo 06.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1601 Lomnice Chotoviny 05.05. 10:00 SO .
 
E2C1602 Suchdol Veselí 06.05. 09:30 NE  
 
 
E2C1604 N. Včelnice So.S.Ústí 05.05. 10:00 SO Jaroš/Nežárkou
 
E2C1605 Větrovy Dačice 05.05. 10:00 SO  
 
E2C1606 Dražice Kunžak 06.05. 10:00 NE (+ MŽ FK Meteor Tábor)
 


 

 

17. kolo 13.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1701 Dražice Lomnice 13.05. 10:00 NE (+ MŽ FK Meteor Tábor)
 
E2C1702 Kunžak Větrovy 12.05. 09:30 SO  
 
E2C1703 Dačice N. Včelnice 13.05. 09:30 NE  
 
E2C1704 So.S.Ústí Chýnov 13.05. 10:00 NE  
 
 
E2C1706 Veselí Chotoviny 13.05. 10:00 NE  
 


 

 

18. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1801 Lomnice Veselí 20.05. 10:00 NE .
 
 
E2C1803 Suchdol So.S.Ústí 20.05. 09:30 NE  
 
E2C1804 Chýnov Dačice 20.05. 10:00 NE č. 2 (odlehčovací hř.)
 
E2C1805 N. Včelnice Kunžak 19.05. 10:00 SO Jaroš/Nežárkou
 
E2C1806 Větrovy Dražice 20.05. 10:00 NE  
 


 

 

19. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C1901 Větrovy Lomnice 23.05. 16:30 ST Zatím neschváleno !
 
E2C1902 Dražice N. Včelnice 27.05. 10:00 NE (+ MŽ FK Meteor Tábor)
 
E2C1903 Kunžak Chýnov 27.05. 09:30 NE  
 
E2C1904 Dačice Suchdol 27.05. 09:30 NE  
 
E2C1905 So.S.Ústí Chotoviny 27.05. 10:00 NE  
 
 


 

 

20. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
 
E2C2002 Veselí So.S.Ústí 03.06. 10:00 NE  
 
E2C2003 Chotoviny Dačice 03.06. 10:00 NE Chotoviny
 
E2C2004 Suchdol Kunžak 03.06. 09:30 NE  
 
E2C2005 Chýnov Dražice 03.06. 10:00 NE č. 2 (odlehčovací hř.)
 
E2C2006 N. Včelnice Větrovy 03.06. 10:00 NE Jaroš/Nežárkou
 


 

 

21. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C2101 N. Včelnice Lomnice 10.06. 10:00 NE Jaroš/Nežárkou
 
E2C2102 Větrovy Chýnov 10.06. 10:00 NE  
 
E2C2103 Dražice Suchdol 10.06. 10:00 NE (+ MŽ FK Meteor Tábor)
 
E2C2104 Kunžak Chotoviny 10.06. 09:30 NE  
 
E2C2105 Dačice Veselí 10.06. 09:30 NE  
 
 


 

 

22. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2C2201 Lomnice So.S.Ústí 17.06. 10:00 NE .
 
 
E2C2203 Veselí Kunžak 17.06. 10:00 NE  
 
E2C2204 Chotoviny Dražice 08.05. 10:00 ÚT Ml. Vožice !! předehrávka !
 
E2C2205 Suchdol Větrovy 17.06. 09:30 NE  
 
E2C2206 Chýnov N. Včelnice 17.06. 10:00 NE č. 2 (odlehčovací hř.)

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.