Malšice - Vacov    0- 2  (0-1)

Chýnov - Malšice   2 - 2  (1-0)

V souboji dvou sestupem ohrožených týmů byli po průběhu utkání nakonec spokojenější hostující hráči. Remíza však ani pro jeden tým v otázce sestupu nic neřeší.

Domácí hráči se v prvním poločase dostali do jednobrankového vedení, když jejich střelu tečoval před brankařem Lutovským jeden z přebíhajících hráčů. Byla to jediná branka prvního poločasu, protože ačkoliv si oba týmy vypracovali ještě další šance, brankou neskončily.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří přitlačili hostující tým před jeho branku a celý tlak skončil další jejich vstřelenou brankou, když osamocený hráč hlavou trefil k tyči malšické branky. Malšičtí však zbraně nesložili a v 75. minutě se dočkali snížení, když Chvosta krásnou kolmicí vysunul Čecha a ten nedal brankaři šanci. Domácí hráči se pak již snažili ubránit výsledek. Když už se zdálo, že tímto výsledkem celý zápas skončí, vsadili malšičtí vše na jedinou kartu a v 90. minutě poslali na zahrávaný rohový kop všechny hráče včetně brankaře. A risk se vyplatil, neboť právě brankař Lutovský dal patičkou vyrovnávající branku. Ihned po rozehrání pak rozhodčí zápas ukončil.

Malšice - Hradiště  1 - 4  (1-2)

Zápas, ve kterém domácí potřebovali získat body, pro ně začal velmi špatně. V 10. minutě dostali první branku a jen o minutu později druhou. V 25. minutě Mařík snížil na rozdíl jediné branky a malšičtí si vypracovali i další šance. Brankového vyjádření se však nedočkali, největší šancí byla nastřelená tyč po Rambouskově hlavičce.

V druhém poločase pokračoval vyrovnaný zápas, ale konec domácí nezvládli. V 77. minutě dostali po chybě třetí branku a podobnou situaci potrestali hosté i v 84. minutě, když uzavřeli skóre zápasu.

Prohra potvrdila pro malšické mužstvo poslední příčku tabulky.

Malšice - Želeč  2 - 2  (1-1)

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, kteří se již v 10. minutě dočkali vedoucí branky. Malšičtí poté herně srovnali krok a v 31. minutě i skóre, když vyrovnal Rambousek. Minutu před koncem poločasu se zaskvěl Lutovský, když zneškodnil gólovou šanci hostů.

Po přestávce se jako první radovali domácí, když je Mařík v 50. minutě dostal do vedení. Hosté pak v 55. minutě  nastřelili tyč.  Malšičtí se v průběhu druhého poločasu dostali do několika dalších šancí z úniků, které však neproměnili a byli za to potrestání těsně před koncem zápasu, když hosté v 88.minutě vyrovnali na konečných 2-2.

Vzhledem k tomu, že hosté byli po celý zápas fotbalovější, je remíza spravedlivá. Pro malšické je však ztráta dvou bodů,  vzhledem k výsledkům  ostatních soupeřů ohrožených sestupem, velmi nepříjená.

Katovice - Malšice  3 - 0  (2-0)

Zápas začal velkým tlakem Katovic a hned ve třetí minutě se dostali do vedení, když si nešťastně srazil míč do vlastní brány Vlna. Tlak pokračoval ještě několik dalších minut, ale branku již domácí nepřidali. Naopak po akci Richtera zachránila domácí tyč. To byla ale na dlouhou dobu poslední akce Malšic. Domácí neustále tlačili hosty do hluboké defenzívy a i přes mnoho dalších šancí přidali do přestávky už jen jednu branku. Po střele těsně za vápnem stačil Lutovský míč pouze vyrazit a pro útočníka už nebyl problém situaci dohrát 2:0.


Po přestávce se nadále hrálo podle katovických not, ale další branka ani přes velké šance nepřicházela. Až deset minut před koncem přišla chyba, kdy slabý odkop Chvosty našel pouze na vápně stojícího hráče soupeře a ten s pomocí teče Švece zvýšil na 3:0. Malšičtí si poté vypracovali další šanci, ale Rambouskovi scházel v gólové šanci půlkrok.

Sestava: Lutovský, Hejný(Kabeš),Kloc, Švec, Vlna(Stejskal), Richter, Čech, Chvosta, Rejlek, Rambousek, Mařík

Malšice - Planá n. L.   2 - 1   (1-1)

Malšičtí měli již tradičně špatný start do zápasu. Do první šance se sice dostal V.Krám, ale jeho střelu brankař bez problémů zneškodnil. Vzápětí však udeřilo na druhé straně, když obrana zapomněla na plánského Turka, který se z malého vápna nemýlil a hosté šli do vedení. Po patnácti minutách hry se začali malšičtí osmělovat V 16. minutě přímý kop plánský brankař vyrazil, v 25. minutě se dostal do 100% šance Chvosta, ale poslal míč nad branku. Poté bylo horko před malšickou brankou - v 27.minutě si připsal těžký zákrok Lutovský, v 28. minutě minula střela hostů jen těsně růžek malšické branky a v 29. minutě sice hosté dali druho branku, ta však neplatila pro postavení mimo hru. Konec poločasu pak patřil malšickým - v 44. minutě sice v další "tutové" šanci nedal Rejlek, ale jen o minutu později se radoval z vyrovnání Chvosta.

Vstup do druhého poločasu měli domácí parádní a jasně začali soupeře přehrávat. V 50.minutě neprošel Mařík středem obrany, v 52. trefil z úhlu tentýž hráč pouze boční síť. V 58. minutě střílel Rejlek nad branku, v 59. minutě tentýž hráč šel sám na brankaře, který jej však vychytal. Vzápětí šla další Rejlkova střela nad branku. V 60. minutě se do šancí dostali Rambousek a Mařík, ale brankou to neskončilo. V 63. minutě se Mařík dostal k překrásné střele, která skončila v šibenici plánské branky a domácí vedli. V 73. minutě stílel těsně vedle Čech.  V posledních deseti minutách přitlačili plánští na pilu a uzavřeli domácí na jejich polovině. Sérii nebezpečných rohových kopů stačili však domáci ubránit a vítězství si pohlídali.

Týn n.Vlt. - Malšice  2 - 0  (0-0)

V dalším zápase podlehli Malšice sestupujícímu z minulého ročníku krajského přeboru, Týnu nad Vltavou.

Domácí měli po celý zápas převahu a i přes řadu standartních situací se jim nepodařilo vstřelit do přestávky gól. Jednou podrželo brankáře Lutovského i břevno. Malšičtí si směrem dopředu nevypracovali až na několik náznaků vůbec nic.

Po přestávce převaha Týna trochu opadla, ale i tak se hrálo převážně na polovině Malšic. Po hodině hry si vypracovali malšičtí několik závarů před brankou Týna, ale kromě nebezpečné střely Hejného nestojí nic dalšího za komentář. V 70.minutě se naopak z nevinné akce prosadili domácí, když se střelou hlavou či dokonce ramenem prosadil domácí útočník. V 83.minutě pak domácí asi z dvacátého rohu konečně využili i standartní situaci a rozhodli zápas.

Malšičtí si tentokrát mnoho šancí nevypracovali a po dvou inkasovaných gólech odjíždějí bez bodu. Velkou ztrátou je zranění Boháče, který utrpěl svalové zranění na konci prvního poločasu. Střídající Vlna, ale odhrál zbývající poločas velmi dobře.

Sestava: Lutovský, Hejný, Švec, Kloc, Boháč(Vlna), Richter(Kabeš), Čech, Rejlek, Stejskal, Krám V.(Stoklásek), Rambousek

Malšice - Protivín   2 - 0  (1-0)

Malšičtí se dočkali první jarní výhry v soutěžních utkáních.

První poločas začali domácí špatně a soupeř je jasně přehrával. V 6. minutě domácí brankyř Lutovský jen s námahou vyrážel přízemní střelu a soupeř dále pokračoval v talku na domácí branku. Po pětadvaceti minutách se začal osmělovat i domácí tým a vytvářet si šance. V 28. minutě hlavičku Rambouska hostující brankař zneškodnil, podobně si poradil v téže minutě s jeho střelou doprostřed branky. Svou třetí šanci však již Rambousek proměnil v 29.minutě ve vedoucí branku domácích. Pro hosty to byla studená sprcha a domácí si vytvořili další šanci v 38. minutě, kdy Rambouskova střela těsně minula branku hostů. Do poslední šance prvního poločasu se dostali hosté, jejich osamocený hráč však hlavičkoval mimo domácí branku.

Do druhého poločasu měli opět lepší vstup hosté a v 51. minutě z prostoru malého vápna pouze nastřelili Švece, od něhož šel míč mimo branku. Opět platilo okřídlené nedáš - dostaneš: pouze o minutu později vysunul V.Krám krásnou kolmicí Rambouska a ten umístněnou střelou k tyči nedal brankaři šanci 2-0. Poté se opět do šance dostali hosté, ale v 55. minutě opět střela minula těsně Lutovského branku. Z protiútoku pak Rambouskovu hlavičku zneškodnil brankař. Poté se hra přesunula do středu hřiště a šancí bylo poskrovnu. Až poslední minuta přinesla další vzruch. V 90. minutě nejprve Krám nedal ze samostatného úniku, poté Čechova střela minula branku  a z protiútoku udělal sice Lutovskému protivník kličku, z úhlu však prázdnou branku minul.

Sedlice - Malšice  4 - 0  (1-0)

Fotbalisté Malšic podlehli v dalším kole Sedlici.

Sedlice si hned od začátku vynutila tlak a po několika šancích musel přijít výsledek a tím byl vedoucí gól. Střela se sice odrazila od hostující tyče,  ale přihlížející obránci Malšic dovolili domácímu útočníkovi střelu dorazit. První poločas poté přinesl talk domácích, který ale další branku nepřinesl. Naopak si poměrně velkou šanci vypracovali hosté, ale Čech poslal svojí tečovanou střelu těsně vedle.

Po přestávce malšičtí trochu soupeře zatlačili, ale když ani šance Stokláska svoje ovoce nepřinesla, musel přijít trest. Po nepřesnosti v malšické obraně zvýšili domácí na 2:0 a tím vlastně rozhodli zápas. Hosté odpadli a zápas nabídl jen otázku rozdílu skóre. Domácí si užili hezkého konce zápasu a ještě Malšicím naložili na cestu další dva góly. Dokončili tím konečné skóre na 4:0. Ke vší smůle hostů přišli Malšice ještě o kapitána Chvostu, který se zranil na konci první půle.

Sestava: Lutovský,Boháč,Švec,Kloc,Stejskal,Richter,Chvosta(Hejný),Čech,Stoklásek(Kabeš), Mařík, Rejlek

Malšice - Osek    0 - 3  (0-0)

Fotbalisté Malšic podlehli v dalším zápase lídrovi tabulky z Oseka. Hosté byli v zápase lepším týmem, ale v prvním poločase ještě malšičtí tlaku i díky štěstí odolali. Zápas  se zlomil deset minut po přestávce, kdy se po zbytečném faulu na hranici pokutového území prosadil Kostka a hosté vedli. O malou chvíli později se v šanci zčista jasna objevil střídající Richter, ale střílel těsně vedle. Po chybě ve středu pole zvýšili hosté na 0:2 a bylo po zápase. Když poté svojí šanci neproměnil Rejlek a hosté proměnili svůj poslední brejk, skončilo tak utkání 0:3. Hosté ukázali, že nejsou na čele tabulky náhodou.

Sokol S. Ústí - Malšice   1-1  (1-0) 

Muži  začali jaro remízou na hřišti regionálního rivala Sokola Sezimovo Ústí.

V prvním poločase byl Sokol lepší a po zásluze se ujal po dvaceti minutách vedení, když už předtím spálili domácí dvě gólové šance. Po vedoucí brance se ke slovu dostali i malšičtí ale došlo jen na náznaky s kterých se gólové šance neurodily.

Po změně stran šel po chybě domácích stoperů sám na bránu Čech, ale svojí šanci nevyužil. O chvíli později přišel rohový kop Malšic, odražený míč napálil na bránu Stoklásek a z dorážky se prosadil Chvosta. Od té doby byli malšičtí lepším týmem ale další výrazné šance si nevypracovali ani po vyloučení domácího špílmachra Šebka. Po jednom závaru sice trefili domácí tyč, ale i tak je remíza zaslouženým výsledkem.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Kloc, Boháč, Kabeš, Richter(Smrž), Švec, Chvosta, Krám J.(Stoklásek), Rejlek(Vlna), Čech

Malšice - N.Ves-Brloh  1 - 1  (1-1)

Zápas nabídl velice průměrnou podívanou a remíza je pro malšické nakonec úspěchem. Hosté byli lepším týmem a na malšických bylo vidět, že zimní pauza bude vysvobozením. Pro zranění museli střídat Kloc a v poločase střídal také Kabeš. Nejlepším hráčem domácích byl jednoznačně brankař Cimburek, kterému mohou malšičtí děkovat za zisk bodu.

Hosté se dostali do první šance zápasu, jejich střela však směřovala do středu branky, kde stál Cimburek. Ve 13. minutě se do šance dostali i malšičtí, krám však po přihrávce mířil nad bránu. Ve 20. minutě se po individuální akci radoval malšický Richter, když prošel z vlastní poloviny hřiště až před soupeřova brankaře, kterému nedal šanci. Vedení si však domácí příliš neužili, neboť hned ve 22. minutě nepokryla obrana na hranici velkého vápna soupeřova útočníka, který střelou k tyči vyrovnal. Soupeř si pak vytvářel další šance - v 25. minutě Cimburek chytil křižnou střelu, v 29. další gólovku hostů opět chytil domácí brankař, v 39. min. směřoval lob nad domácí branku, v 43. minutě za Cimburkem zvonila tyč, ve 44. minutě střela těsně minula domácí branku.

I v nástupu do druhého poločasu byli hosté lepší - v 47. minutě šla střela vedle branky, v 54. minutě se opět vyznamenal Cimburek. V 62. minutě se ukázali v šanci i domácí, hlavička Čecha však skončila nad brankou. Poté se do dvou šancí dostal Richter, ale nemířil přesně. V 68. minutě stálo při domácích štěstí, když hosté prostřelili Cimburka, ten však tečí nasměroval míč mimo branku. V 79. minutě pak domácí brankař pouze reflexivně vyrazil nohou další stoprocentní gól. V 86. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě Hejný, stav se však již do konce hrací doby nezměnil.

Malšice - Čimelice  1-2 (1-2)

V dalším zápase podlehli malšičtí týmu Čimelic a připsali si tak druhou domácí porážku v sezoně.
Pokud dostali malšičtí před zápasem úkol za první půlhodinu nepřejít s míčem půlku, tak se jim úkol podařilo splnit ukázkově. Jeden útok za druhým se valil na malšickou branku a byl vlastně jen zázrak, že malšičtí inkasovali pouze jednou. Po půl hodině hry se v čisté šanci objevil Richter ale šanci neproměnil. Když už se zdálo, že se hra přece jen vyrovnala, udělali malšičtí chybu ve středu pole a bylo to rázem 0:2. Těsně před přestávkou svitla domácím naděje, když se po standartní situaci prosadil hlavou Čech.
Šance se zvýšila ještě víc po necelé hodině hry, kdy jinak nepřesný sudí vyloučil jednoho z hostujích hráčů a Malšicím se naskytla šance hrát poměrně dlouhou dobu proti deseti hráčům. Bohužel přesilovka přinesla jen spoustu nakopávaných míčů na Kráma a řadu dalších nepřesností, které nevedly k vážnějším šancím. Jen těsně před koncem se náhle objevil v šanci Krám, ale bohužel branku minul. Rozhodl tak definitivně o exportu bodů do Čimelic.

Vacov - Malšice  1 - 1  (1-1)

Fotbalisté A mužstva přivezli druhý bod ze hřiště soupeřů, když remizovali ve Vacově. Malšičtí odjeli bez zraněných J.Kráma a Rejlka a tak musel opět po roce nastoupit v útoku Vlna.

V prvním poločase se Malšice dostali do první šance už po dvou minutách, ale hlavička Čech skončila těsně vedle. Domácí drželi poté po většinu času balon, ale dobrý taktický výkon Malšic je nepustil do žádných větších šancí. Naopak po půl hodině hry vykopl Cimburek dlouhý míč, V. Krám si pohrál s několika obránci a naservíroval míč před prázdnou branku Vlnovi. Ten neměl se zakončením problém a bylo to 0:1. Bohužel těsně před odchodem do šaten se domácím povedlo vyrovnat.

Ve druhé půli zatlačili domácí malšické před jejich pokutové území, ale díky několika skvělým zákrokům Cimburka a trochy štěstí se skóre neměnilo. Po půlhodině druhé půle si nakonec mohli odvést všechny body Malšice, ale šance Kráma a Stejskala zůstaly nevyužity. Ani ve vyhecovaném závěru se již skóre neměnilo a body se tak dělily.

Malšičtí si tak díky bojovnosti všech hráčů a výborných individuálních výkonů Cimburka a Kráma připsali další důležitý bod.


 

Malšice - Chýnov  3 - 2   (1-0)

Po sérii špatných výkonů a jím odpovídajícím výsledkům udolali Malšice v dalším zápase okresního rivala z Chýnova.

Do zápasu vsoupili hosté aktivně a již ve druhé minutě skončila jejich nebezpečná střela mimo branku. V 5. minutě po závaru ve vápně hostí zahrál jeden z chýnovských rukou a penaltu s přehledem proměnil Čech. V 7. minutě měli  výhodu pokutového kopu i hosté, když ve vápně fauloval Richter. Penaltu ale skvěle zneškodnil Cimburek. V 10. minutě skončila nebezpečná hlavička hostujícího týmu nad brankou. Zbytek poločasu se hrálo neurovnaně bez větších šancí. V 39. minutě musel ze zápasu odstoupit Rejlek a nahradil ho Krám J. 
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a zatlačili domácí na jejich polovinu. V 55.minutě zneškodnil jejich střelu Ciburek, v 59. šla střela těsně nad a v 66. minutě zneškodnil Cimburek střelu z úhlu. Zápas se definitivně zlomil v 72. minutě,  kdy nejprve postupoval na branku J.Krám a hostující golman Makal zahrál rukou mimo pokutové území. Byl vyloučen a navíc se z následné standartní situace prosadil V.Krám. Aby to pro hosty nebylo málo, po dalších dvou minutách se pro bratrské spolupráci prosadil i Jiří Krám a bylo to 3:0. Utkání vypadlo rozhodnutě ale nebyly by to Malšice, aby se zápas dohrál  v klidu. Hosté snížili v posledních v 85. minutě po třech vyhraných soubojícha na rozdíl dvou branek. V 90. minutě šla jejich hlavička těsně nad břevno malšické branky a v nastavení se dočkali dalšího gólu. Na vyrovnání však jim již nezbyl čas.

Malšičtí zaslouží pochvalu za bojovnost. Hra nebyla příliš krásná ale v tomto zápase byl důležitější zisk 3 bodů.

Hradiště - Malšice   5 - 1  (2-1)

Tým mužů si připsal další porážku, když vyhořel v Hradišti.

Výsledek je trochu krutý, ale odpovídá současnému stavu. Dostali jsme se do vedení brankou Rejlka,ale po opětovných chybách jsme vrátili soupeře opět do hry. Soupeř ještě v prvním poločase otočil výsledek a v druhém poločase dokonal debakl hostů.

 

Želeč - Malšice  3 - 0  (0-0)

Fotbalisté Malšic prohráli v dalším kole derby zápas na hřišti Želče.

Zápas se hrál na těžkém podmáčeném terénu a v prvním poločase byl vyrovnaný. Po hodině se hlavou po závaru prosadil exligový Barteska a malšičtí se museli více tlačit směrem dopředu. Čtvrt hodiny před koncem ale opět Barteska využil chyby hostující obrany a rozhodl zápas. Poté si malšičtí vypracovali několik příležitostí ale místo snížení přišla ještě jedna inkasovaná branka ze standartní situace.

Sestava: Cimburek, Hejný(Kabeš),Kloc,Čech,Švec,Richter,Chvosta,Krám V.,Stejskal, Krám J.(Neuman),Rejlek

Malšice - Katovice   3 - 2   (2-1)

Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří měli první šanci v 6. minutě, kdy jejich střela skončila těsně vedle malšické branky. V 16. minutě se již hosté radovali, když centr těsně před brankařem Cimburkem tečoval do sítě jejich hráč. Tento gól jako by probudil malšické ze spaní. Ihned v následující minutě si do vápna naběhl Richter, byl faulován a penaltu s přehledem proměnil Čech. Po této brance se hra vyrovnala, ale do větších šancí se dostávali pouze hosté - v 19.minutě chytil hlavičku Cimburek, v 21. minutě směřovala střela nad jeho branku. V 27. minutě se diváci dočkali krásné branky domácích, když Rejlek přešel přes čtyři protihráče a pod vybíhajíím brankařem poslal míč do sítě. Soupeře však branka nezlomila - v 39. minutě střílel nad branku a v 43. minutě byla jeho střela tečována naštěstí mimo branku.

Druhý poločas již mnoho šancí nepřinesl, ale dvou branek se diváci dočkali. V 53. minutě neměla Rejlkova střela potřebnou razanci. V 62. minutě soupeř vystřelil soupeř do středu malšické branky, kde stál připravený Cimburek. V 65. minutě vstřelil Rejlek svou druhou branku, když si zpracoval míč a poslal jej křižnou střelou k druhé tyči soupeřovy brány. Kaplice se snažila o vyrovnání, ale branku již vstřelila pouze v 81. minutě, kdy nepokrytý hráč ve vápně prostřelil vše před sebou. Malšičtí si tak po dvou velmi nepodařených zápasech připsali důležité tři body.

N.Ves-Brloh - Malšice   7 - 2

Druhý nepovedený zápas v řadě předveli muži na hřišti soupeře a zaslouženě prohráli vysokým výsledkem.

Branky Malšic:  2 Krám V.    

Planá n. Luž. - Malšice   4 - 0  (0-0)

Zřejmě nejhorší výkon ze zatím  odehraných podzimních zápasů předvedli muži na hřišti soupeře v Plané nad Lužnicí.

Soupeř nastoupil do zápasu aktivně a ihned přišpendlil naše hráče před vlastní branku. Již ve 2. minutě se střela odrazila od břevna malšické branky. Ve 3. minutě pak Lutovský vyrazil jedovatou střelu domácích mimo branku a v 6. min. minula střela branku jen velmi těsně.  V 16. minutě se dostal do první malšické šance Krám, ale jeho křižná střela šla mimo branku. V 24. minutě se opět vyznamenal Lutovský, když chytil prudkou střelu. V 31. minutě  se dostal do druhé šance Malšic Stejskal, ale jeho střela směrovala do těla brankaře. Domácí pak opět zvýšili svůj tlak, ale branku do poločasu nevstřelili.

Co se domácím nepovedlo v prvním poločase, přišlo hned na začátku druhého. V 49. minutě si v pokutovém území našel odražený míč hráč soupeře a nekompromisně ho poslal k tyči malšické branky - 1-0.  Malšičtí hráči se ještě neoklepali z inkasované branky a brankař Lutovský lovil míč ze sítě podruhé, když v 54. minutě soupeř zvýšil na rozdíl dvou branek. Po této brance se hra Malšic již úplně rozsypala a soupeř trestal dál. V 61. minutě se opět měnilo skóre, když domácí hráč vymetl pavučiny v pravém horním růžku Lutovského branky. Domácí se dál tlačili do zakončení a v 75. minutě se za to odměnili další brankou. Do konce zápasu se pak již skóre neměnilo a domácí si tak zaslouženě připsali na své konto tři body. 

Pro malšické hráče to bylo důrazné varování, neboť s  podobným  výkonem se budou body v krajské soutěži sbírat jen velmi těžko.

Malšice - Týn n.Vlt.  2 - 1  (1-0)

Muži zvítězili, když byli po celou dobu pod tlakem soupeře. Ten se však dokázal proti výborně chytajícímu Cimburkovi a obětavé obraně prosadit pouze jednou v 72.minutě. Branky Malšic vstřelili v 34. minutě Rejlek a v 49. minutě Krám. 

 

Protivín - Malšice    2 - 2  (0-1) 

Muži si přivezli bod za remízu ze hřiště soupeře.

Malšice – Sedlice   0 – 1  (0-1)

V dalším domácím zápase podlehli malšičtí Sedlici. Opět se opakovala situace z předchozího zápasu a soupeř šel do vedení hned ve druhé minutě. Domácí měli spoustu času na vyrovnání,  ale nedokázali si za celý zápas vypracovat kloudnou šanci. Hostům stačilo jen držet míč a hrát na jistotu. Malšickým dnes chybělo k dobrému výkonu úplně vše. Bez bojovnosti se body získávají velmi těžko. Další ranou pro domácí je zranění Starého. rému výkonu úplně vše. Bez bojovnosti se body získavají velmi těžko. Další ranou pro domácí je zranění Karla Starého. Pozitivem může být snad jen to, že horší výkon už asi předvést nejde...

Osek - Malšice  2 - 0 (1-0)

Druhý zápas sezóny malšičtí muži prohráli.

Utkání se hrálo za trvalého deště a klíčovým okamžikem se ukázala situace hned z druhé minuty utkání, kdy odražený míč napálil záložník domácího týmu přesně k levé tyči. I v dalších minutách byli domácí lepším týmem a vypracovali si i několik zajímavých šancí. Po dvaceti minutách se osmělili i malšičtí hráči a hra se vyrovnala. Bohužel hlavička Kráma a střela Richtra se mezi tyče nevešly.

Po změně stran dokázali malšičtí svého soupeře přitlačit před branku, ale z vypracovaných šancí branku nevstřelili. Domácí pak deset minut před koncem svýšili na rozdíl dvou branek po dlouhém míči a několika chybách obrany.

Sestava: Cimburek - Kabeš, Švec, Kloc, Stejskal - Richter, Chvosta, Čech, Rejlek - Mach, Krám (Vlna).

Malšice - Sokol S.Ústí  4 - 1  (2-0)

V prvním mistrovském zápase sezóny si muži připsali tři body za vítězství.

První šanci zápasu měli hosté v 8. minutě, míč však v brance neskončil. V 10 minutě se ke své první šanci dostali i domácí, střelu Kráma však brankař hostů vyrazil mimo tyče. Ve 12. minutě byly k vidění šance na obou stranách hřiště - nejdříve Starý minul přihrávku Kráma a vzápětí při protiútoku skončil míč těsně vedle tyče malšické branky. Ve 14. minutě tečovala postavená zeď hostů přímý kop Kráma na roh, z následujícího rohového kopu přišla další šance, která ale také v síti neskončila.Ve 20.minutě se dostali do gólové šance hosté, míč však po samostatném výpadu na brankaře skončil mimo tyče.  Ve 22. minutě se na druhé straně po dlouhém autu Starého dostal k zakončení Krám, jeho nedůraznou střelu však brankař chytil. Krám si to vynahradil ve 24. minutě, když po krásné nahrávce Starého svůj útok proměnil ve vedoucí branku zápasu. Ve 27. minutě střílel nebezpečně Stejskal, střela však šla nad. V 32. minutě mohlo být vyrovnáno, ale nájezd dvou útočníků na brankaře Malšic Cimburek vychytal. V 34. minutě si na lob za obránce naběhl Richter a střelou po zemi zvýšil na 2-0. V 37. minutě pak brankař hostů zázračně vyrazil míč, který na jeho bránu poslal vlastní dobíhající obránce.

Také druhý poločas začal šancí hostů, ale střela se mimo tyče nevešla. V 51. minutě hlavičkoval Čech mimo branku. V 53. minutě šel Krám sám na brankaře, ale razantní střela skončila na těle brankaře. V 55. minutě střílel Rejlek nad branku. V 58. minutě se radovali hosté, když po zaváhání malšické obrany snížili na rozdíl jediné branky. V 63. minutě se Starý tísněný obráncem netrefil do odkryté branky. V 65. minutě šel útočník hostů sám na Cimburka, jeho střela však šla vedle. V 73.minutě sledoval Čech důsledně míč, tísněn obránci poslal míč směrem na branku a bylo to 3-1. V 77. minutě poslal Starý míč z přímého kopu nad soupeřovu branku. V 89. minutě šel na vysoký míč do souboje s brankařem chvilku předtím střídající Mach a v souboji zvitězil, když jej hlavou přehodil a zaznamenal tak svou premiérovou branku v 1.A třídě.   

Muži "A" odehrají sezonu 2011/2012v 1.A třídě, ve skupině A.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.