16.kolo 7.4.2012

Malšice - Osek  0 - 3

Komentář k utkání:
Samotné utkání začalo velice opatrně, hosté drželi míč na svých kopačkách a domácí se soustředili pouze na pozornou obranu s cílem nepouštět Osek do zakončení a hrozit z rychlých protiútoků. Tento záměr jim vycházel až do 19. minuty, kdy si Osečtí vypracovali první příležitost a hned z toho byla gólovka. Kacetl prostrčil míč mezi beky na Kostku, který zcela osamocen volil křižnou střelu nad padajícího brankáře Lutovského, míč ale skončil pouze na pravé tyči domácích. Ve 24. minutě zakončoval z pětadvaceti metrů Maroušek a jeho nenápadná střela olízla opět pravou tyč Lutovského svatyně. O minutu později střílel z hranice vápna Benedikt nad branku. Ve 27. minutě našel Kostka nabíhajícího Mráze, jehož střelu srazil mimo tyče spoluhráč Blažečka. Ve 33. minutě rozehrál Kostka rohový kop, k hlavičce se dostal Benedikt a za pomoci domácího obránce orazítkoval břevno domácí branky. Brankář Lutovský měl následně veliké štěstí, že si odražený míč nesrazil za svá záda. Ve 34. minutě našel stoper Cibulka dlouhým pasem nabíhajícího Kalianka, jehož střelu stačili domácí zblokovat na roh. Ve 44. minutě se po sérii nepřesností v hostujícím týmu dostali do zakončení i Malšičtí. Odražený míč ale kapitán Chvosta z hranice vápna mezi tři tyče neposlal. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Druhý poločas již hosté svou převahu konečně vyjádřili i brankově. V 50. minutě byl na hranici pokutového území faulován Benedikt a rozhodčí Nosek nařídil trestný kop. Ten trefil Kostka nádherně na zadní tyč a poslal hosty de vedení – 0:1! V 52. minutě však byli domácí blízko vyrovnání. Mařík vyzval hezkou uličkou mezi obránce ke skórování střídajícího Richtera, ten ale z blízka trefil pouze boční síť Slavíkovy branky. V 57. minutě se Maroušek opřel do odraženého míče a jen těsně přestřelil. V 68. minutě centroval z pravé strany Blažečka a Mráz zakončoval hlavou vedle. V 74. minutě se Kostka výborně vyhnul napadajícímu obránci na půli hřiště, křižnou přihrávkou za obranu našel nabíhajícího Cardu, který nekompromisní střelou za pravou tyč nedal Lutovskému šanci a navýšil hostující vedení – 0:2! V 80. minutě měli domácí velikou příležitost ke snížení. Čech našel ve vápně nehlídaného Maříka a jeho zakončení vyrazil Slavík se štěstím na rohový kop. Poté si již Osečtí utkání pohlídali a v 90. minutě přidali navíc třetí branku. Benedikt se protáhl po pravé straně až do pokutového území a předložil míč na malé vápno Kroupovi, který zakončil tvrdou ranou pod víko Lutovského branky – 0:3! O minutu později byl zápas ukončen. Hosté si tak odvezli tři body za přesvědčivé vítězství, které se zrodilo po trpělivé hře a nasazení celého týmu.

02.10.2011 | SK Otava Katovice

MALŠICE - KATOVICE 3:2 (2:1)

S našimi zápasy venku je to jako s obehranou deskou. Vedeme, a pak jedeme domů bez bodu. Stejně tomu bylo i v Malšicích. Soupeře, se kterým by si poradila naše stará garda, jsme nechali vyhrát a sami sebe jsme zklamali.

Od začátku zápasu se hrálo jen na jednu branku. Nutno ale podotknout, že v plážovém tempu.

Ve 4. minutě vystřelil z 30 metrů Bálek, jeho přízemní střela skončila těsně vedle pravé tyče domácí branky. V 11. minutě přestřelil levou nohou Roučka.

V 16. minutě se nám povedla křídelní akce, když Vlček vyslal do úniku Januse a ten našel na malém vápně Kálala, který z malého vápna vymetl šibenici - 0:1.

Než jsme si ale na tribuně stačili říct, že by to mohlo vyjít, bylo vyrovnáno. Ihned z rozehrání jsme nechali domácího hráče doběhnout do velkého vápna, kde jej skosil Černý a kopala se penalta - 1:1.

V 19. minutě se odražený míč z rohu dostal opět k Roučkovi a jeho centr hlavičkoval k tyči Kálal. Domácí gólman předvedl výborný zásah a míč tygřím skokem lapil. Ve 25. minutě z otočky střílel Janus a jeho střela proletěla těsně vedle pravé šibenice domácí branky.

Ve 27. minutě domácí útočník vymotal na prostředku (!) velkého vápna pět našich hráčů a podél bezmocného Voseckého poslal domácí do vedení - 2:1.

Ve 43. minutě střílel po narážečce od Kálala Krejsa, sražená střela skončila těsně vedle.

O přestávce bylo v naší kabině rušno, dvakrát jsme střídali, kýžený výsledek to ale nepřineslo. Druhý poločas vypadal jako házenkářská přesilovka. Domácí stáli v osmi lidech na velkém vápně a odkopávali míč tam, kam byli zrovna natočeni. Přesto hrozili ze dvou rychlých protiútoků do naší otevřené obrany.

Ten první v 57. minutě jim ještě nevyšel, ale druhý V 64. minutě již ano - 3:1. Čtvrtá návštěva domácích našeho velkého vápna tak skončila třetím gólem.

V 77. minutě mohl snížit skóre Kuncl, ale zcela sám na malém vápně vůbec netrefil míč.

V 81. minutě se po akci Hajduška a narářečce Krejsy trefil Roučka a stanovil konečný výsledek na 3:2.

Více nám přáno nebylo a domácí se mohli radovat.

Sestava:
Vosecký - Vlček (46. Kohout), Hajdušek, Bálek, Černý - Kuncl, Krejsa, Roučka, Blatský (46. Koblic) - Janus, Kála (80. Podskalský)

gambrinus
JihočeskýFotbal.cz

Bodové naděje Malšic drželi v Protivíně Václav Krám a Jakub Cimburek

Soutěž: I. A třída, skupina A

Protivín: Nedělní utkání v Protivíně přineslo pohledné a zajímavé utkání. Hosté z Malšic se díky svému střelci Václavu Krámovi ujali dvoubrankového vedení, ale domácí stačili krátce před koncem vyrovnat na konečných 2:2.

Osek - Malšice   2 - 0

3.kolo 27.8.2011 Komentář k utkání:
Za deštivého a chladného počasí nastoupil Osek do svého prvního domácího zápasu v nezměněné sestavě, s cílem odčinit nepříznivý výsledek z minulého kola. Tento záměr se začal naplňovat již ve 2. minutě zápasu, kdy se na hranici vápna opřel do míče Kacetl a tvrdou tečovanou střelou dostal Osek do vedení – 1:0. Tato branka domácí hráče nabudila a převaha v prvních dvaceti minutách byla více než znatelná. V 10. minutě centroval do šestnáctky Rybák, Novák však zakončil hlavou nepřesně. Ve 20. minutě zahrozili po zaváhání obrany a gólmana Chaluše poprvé hosté, Chaluš ale vše napravil a střelu hostujícího útočníka k tyči vytěsnil robinzonádou na roh. Ve 24. minutě se do nadějné pozice probíjel Kostka, k zakončení se ale nedostal. Ve 26. minutě propadl Rybákův centrovaný míč až na levou stranu k Marouškovi a ten z jedné trefil tvrdou ranou levou tyč branky hostí. Ve 33. minutě se do šance dostali i hosté, jejich zakončení však postrádalo více přesnosti. O minutu později byl ve vápně sražen hostujícím brankářem Carda, rozhodčí Matyš však penaltový zákrok neviděl. Kopal se tak pouze rohový kop, ze kterého nic nebylo. Ve 36. minutě hosté rozehráli rohový kop, ke střele se dostal kapitán hostí Krám, jeho střela skončila vedle Chalušovi branky. Ve 41. minutě si Novák narazil s Kostkou, přesným centrovaným míčem našel na malém vápně Cardu, ten však hlavičkoval pouze do náruče Cimburka. Ve 42. minutě se k hlavičce dostal hostující Richter, Chalušovu branku ale přestřelil. Ve 45. minutě nacentroval ze strany Kostka, k zakončení se dostal Michalec, ale hlavou také minul. Ve 47. minutě vysunul Rybák hezkou kolmicí mezi beky Cardu, ten se však mezi tyče opět netrefil. V 50. minutě měl na noze vyrovnání Rejlek, Chaluš však svůj tým podržel a poradil si i s následnou dorážkou Kráma. V 57. minutě předvedli domácí hezkou kombinaci na jeden dotek. Schánělec našel dlouhým pasem přesně nabíhajícího Marouška, ten poslal z jedné centr do vápna na Cardu, jehož následná hlavička skončila nad. O minutu později byli domácí blízko druhé brance. Dlouhý aut Kalianka prodloužil hlavou dobře hrající Carda, Kacetl na zadní tyči však na míč o krok nedosáhl. V 75. minutě Carda přihrál do vápna nabíhajícímu Marouškovi, jeho dobrou střelu vyrazil Cimburek na roh. Z následného rohu pak Carda hlavičkoval opět příliš vysoko. O 2 minuty později vyslal na hostující branku tvrdou střelu Michalec, Cimburek byl však opět pozorný. V 78. minutě domácí rozehráli rohový kop na Kostku, ten si míč zpracoval a technickou střelou trefil břevno hostující branky. V 80. minutě přišla druhá branka domácích. Novák se prosadil přes dva hostující hráče, vnikl do vápna a přihrávkou pod sebe našel na hranici vápna nabíhajícího Kacetla. Ten zamířil přesně k tyči a bylo to 2:0. Tato branka domácí uklidnila, hosté se naopak smířili s nepříznivým vývojem utkání. Osečtí drželi míč na svých kopačkách a malšické již do konce zápasu k ničemu nepustili. Utkání tak skončilo zaslouženou výhrou Oseka 2:0.