MUŽI A

 

Malšice "A" - Ratibořské Hory   4 - 8

Branky Malšic:

Chyšky - Malšice "A"   4 - 1

V předposledním kole 1.B třídy nedokázali malšičtí přerušit sérii porážek a prohráli tentokrát na hřišti Chyšek 4:1. Malšičtí se oproti dvě předchozím duelům dokázali herně zvednout, ale tři branky inkasované v poslední čtvrt hodině rozhodly o tom, že si neodvezli za celé jaro z venkovních zápasů ani bod. Branku Malšic vstřelil Roztočil, který po dvaceti minutách druhé půle vyrovnával na 1:1. Oba týmy si dokázali vypracovat své šance, ale domácí byli mnohem produktivnější.

V posledním kole se malšičtí utkají doma s Ratibořskými Horami. Zápas se hraje v sobotu a čas výkopu určí zřejmě fotbalový svaz.

Sestava: Lutovský, J.Krám, Švec, Čech, Dvořák, Sychra(V.Krám),Chvosta, Vilímek, Roztočil, Nikl, Rejlek

 

 

Malšice "A" - Záhoří   0 - 5  (0-0)

Temelín - Malšice "A"  5 - 3  (2-2)

Zápas začal málokdy vídaným způsobem. Domácí ihned po rozehrání poslali míč za hostující obranu a po chybě Chvosty se střela domácího útočníka ujmula a poslala domácí do vedení 1:0. Hosté přesto nedokázali na úvod zápasu nedokázali reagovat a tak se hrálo více na polovině hostí. Po dvaceti minutách přišel druhý gól. Po přímém kopu domácím nedokázal brankář Lutovský reagovat na střelu z velké dálky a míč skončil k překvapení všech v hostující síti 2:0. Až poté se hosté dokázali zvednout, nejdříve sice Rejlek nedokázal po přihrávce J.Kráma trefit prázdnou branku, ale o chvíli později se dokázal po přihrávce Rejlka prosadit Šimák 2:1. O chvíli později se ve velké šanci neprosadil Mach, který trefil jen vybíhajícího domácího brankáře. O malou chvíli později se již dokázal Mach prosadit a srovnat na 2:2.

Do druhého poločasu se hosté rozhodli zápas rozhodnout, ale kromě šance Šimáka si šance vypracovat nedokázali. Naopak to byli domácí, kteří dokázali využít zvýšené bojovnosti a po hodině hry se po prohraném souboji Švece dokázal prosadit domácí záložník, který se prosadil střelou přes celou branku do šibenice 3:2. Malšičtí se sice dokázali zvednout a zvýšili své úsilí, ale branka dlouho nepřicházela. Až deset minut před koncem přišla střela V.Kráma, kterou dokázal dorazit Šimák 3:3. Když se zdálo, že hosté získávají převahu v zápasem kopali domácí roh z kterého se domácí záložník dokázal prosadit 4:3. V závěrečné hře o všechno se domácí dokázali prosadit a zvýšili tak na 5:3. Dokázali tak získat své druhé vítězství v soutěži.

Malšičtí odvedli nejhorší výkon v sezóně a zaslouženě prohráli s jistě sestupujícím týmem tabulky.

Sestava: Lutovský, J.Krám, Švec, Chvosta, Rejlek,Roztočil(Kozák), Vilímek, Nikl,Šimák,V.Krám, Mach(Dvořák)

 

Malšice - Bechyně   4 - 1   (3-0)

Zápas začal podobně jako v Jistebnici a to rychlým domácím gólem. Již po čtyřech minutách a po levé straně protáhl Roztočil a díky chybnému vyběhnutí brankáře Bechyně se po jeho přihrávce prosadil snadno do prázdné branky Sychra 1:0. I nadále se hrálo více na polovině hostí, ale šance nepřicházely. Až po půl hodině hry se individuálně ve vápně prosadil Krám a i v obležení čtyř protihráčů zvýšil střelou na zadní tyč na 2:0. Hosté se poté sice trošku zvedli, ale kromě dvou nebezpečných střel z hranice vápna si větší šance nevypracovali. Zvýšit tak mohl ze samostatného nájezdu Šimák, ale dokázal pouze nastřelit hostujícího brankáře. Branka však ještě v prvním poločase přišla, po akci Kráma se pěknou střelou z vápna trefil Vilímek 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili lépe hosté na kterých byla vidět snaha ještě něco se zápasem udělat, ale do gólových šancí se bechyňští propracovat nedokázali. Naopak po velkých šancí Šimáka a Roztočila je od dalších branek musel zachránit hostující brankář. Komplikace pro domácí nastala deset minut před koncem, kdy se hostující hráč dokázal prosadit tečovanou střelou z přímého kopu, která přeplachtila Lutovského 3:1. Hosté ještě více zvýšili úsilí, ale další branku již nepřidali. Naopak jim ještě jednu branku na cestu přidal Vilímek, který nepříliš povedenou střelou z vápna zvýšil na 4:1. Zde určitě neměl jinak dobře chytající hostující brankář čisté svědomí, protože Vilímkova střela určitě nebyla nechytatelná. Zápas se pak již pouze dohrál.

Sestava: Lutovský, Dvořák, Čech, Švec, Rejlek, Sychra(Krám J.) Vilímek, Nikl, Roztočíl, Šimák, Krám V.

 

Jistebnice -  Malšice    4 - 2  (3-1)

Začátek zápasu byl pro malšické jako zlý sen. Někteří diváci nestačili ještě ani vyjít z místní osvěžovny a již domácí vedli. Po rohu zůstal na středu vápna volný domácí záložník a hlavou poslal domácí do vedení 1:0. I v dalším průběhu byli domácí lepším týmem, hosté měli obrovský problém se zpracováním míče a kazili i jednoduché přihrávky. Po dvaceti minutách tak přišla další branka domácích, po kombinaci na straně se míč dostal až k bývalému hráči Malšic Peclinovskému a ten prostřelil Lutovského 2:0. Malšičtí se poté zvedli a začalo se více hrát na polovině domácích, ale hosté místo aby využili nerovného hřiště a větru k časté střelbě, tak se pouze utápěli v nesmyslných kombinacích okolo i uvnitř domácího vápna. Když už se v čisté šanci objevil Nikl, v krkolomné pozici přestřelil. Když už se zdálo, že domácí půjdou do šaten s dvoubrankovým náskokem přišla ještě jedna standardní situace a dopadla stejně jako v první minutě. Centr ze strany našel domácího záložníka a ten tvrdou hlavičkou nedal Lutovskému šanci 3:0. Ještě před koncem poločasu se povedlo malšickým snížit, když se po pěkně akci V.Kráma prosadil Vilímek a z malého vápna snížil 3:1.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a hrálo se více na jistebnické polovině hřiště, ale střelecká nemohoucnost z první půle pokračovala. Když už se dostali malšičtí na dostřel branky, byla střela buď značně nepřesná a nebo byla jen lahůdkou pro domácího brankáře. Jak naložit se šancí ukázal na druhé straně domácí záložník. Po rychlém brejku využil zaváhání Sychry při bránění a obstřelil Lutovského 4:1. Malšičtí pokračovali v aktivní hře a o pár minut později přišlo snížení. V.Krám poslal svůj přímý kop mimo dosah domácího brankáře 4:2. Malšičtí se snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale i vzhledem k velkému zdržování ze strany domácího brankáře již výsledek zůstal.

Sestava: Lutovský, Krám J.,Švec, Čech, Rejlek(Dvořák),Sychra(Mach),Vilímek, Chvosta, Roztočil,Krám V., Nikl

Malšice - Řepeč/Opařany  1 - 0  (1-0)

Do zápasu nastoupili lépe hosté a tak se první minuty odehrávali na půli malšických. i přes mírnou herní převahu si ale hosté brankovou šanci nevypracovali, jejich tlak se omezil pouze na několik přímých a rohových kopů. Po čtvrt hodině se hra vyrovnala a bylo k vidění pouze velké množství soubojů a také nepřesností. Oba týmy hrozili pouze ze standardních situací. A právě po jedné z nich přišel i jediný gól zápasu. Po půl hodině hry kopal roh Roztočil a jeho přetažený roh dokázal na zadní tyči v krkolomné pozici dostat do sítě Čech. Jeho oblouček přeletěl všechny hostující hráče i brankáře 1:0. Hosté se poté nadechli k náporu, který ale do poločasu změnu skóre nepřinesl.

Do druhé půle nastoupili malšičtí se dvěma změnami v sestavě. Hra se od počátku příliš nezměnila. Hosté více drželi míč, ale do šancí je malšičtí nepouštěli. Naopak sami mohli několikrát zvýšit skóre. Nejdříve poslal v dobré šanci míč těsně vedle střídající Sychra a poté nedokázal ani dvou samostatných nájezdů využít Šimák. Dvakrát vyhrál souboj jeden na jednoho hostující brankář. O dalších několik minut se do podobné šance dostal i Roztočil, ale bohužel se mu vedlo podobně jako kolegovi v předchozích šancích. Hosté si dokázali vypracovat v závěru dvě velmi nadějné příležitosti, ale nejdříve vychytal samostatný nájezd hostujícího záložníka ze strany Lutovský a o chvíli později se domácí brankář zaskvěl i při střele hostujícího hráče z bezprostřední blízkosti. Domácí dokázali v nervozních závěru udržet jednobrankové vedení a asi si tak zajistili krajskou soutěž i pro další sezónu.

Sestava: Lutovský, Dvořák(Krám J.), Švec, Čech, Rejlek,Roztočil(Kozák),Vilímek, Chvosta,Šimák, Nikl(Mach),V.Krám(Sychra)

 

Větrovy "A" - Malšice "A"   2 - 1  (2-1)

V dalším zápase 1.B třídy podlehli malšičtí na Větrovech 1:2, když je nejprve poslal do vedení krásnou brankou Sychra, ale domácí dokázali o deset minut později vyrovnat a ještě těsně před odchodem do šaten se dostali do vedení. Po celou dobu první půle byli domácí lepším týmem.

Ve druhé půli se obraz hry změnil, domácí vypadli z tempa a hosté si dokázali vypracovat hned dvě velké šance, ale ani samostatný únik Krám ani Šimáka brankou neskončily. V.Krám navíc dokázal svojí střelou z přímého kopu trefit břevno domácí branky. Malšičtí dokázali pět minut před koncem vstřelit branku, ale ta nebyla uznána pro domnělý ofsajd. Dle většiny přítomných ale viděl ofsajd pouze pomezní rozhodčí. Do konce zápasu se již nic nestalo a tak body zůstaly na Větrovech. Malšičtí si za výkon v druhé půli bod zasloužili ale dojeli na slabou produktivitu a zřejmě chybu pomezního rozhodčího.

Sestava: Lutovský, Dvořák, Čech, Švec(Kozák),Rejlek, Sychra(Mach), Vilímek,Chvosta, Šimák, Nikl, V.Krám

 

Malšice - Kluky  7 - 4  (3-1)

Zápas začal převahou malšických a hned ve druhé minutě mohl skórovat Krám, ale po brankářem vyražené střele dokázal svojí střelou jen trefit hostujícího brankáře. I dále měli malšičtí hru ve své moci, ale ani z několika dalších střel nedokázali vstřelit branku. Po čtvrt hodině se osmělili i hosté a po nevinně vyhlížejícím centru od levého praporku se musel vyznamenat brankář Lutovský, který dokázal vytěsnit střelu hostujícího útočníka z bezprostřední blízkosti. Další akce hostí již ale skončila brankou. Hosté získali míč uprostřed pole a po rychlé přihrávce středem se hostující útočník již v souboji s Lutovským dokázal prosadit 0:1. Malšičtí byli chvíli opaření vývojem zápasu a nebyli schopni si kloudně přihrát míč. Opět do hry je vrátila rychlá akce Roztočila po pravé straně, když dokázal odcentrovat před branku, kde si hostující obránce srazil míč před dobíhajícím Šimákem do vlastní brány 1:1. O pět minut později šli domácí do vedení, když se po pěkně akci Nikla a Kráma dostal do šance Chvosta a s přehledem poslal malšické do vedení 2:1. Ještě před poločasem dokázali domácí svůj náskok zvýšit, když dlouhý míč od Švece nedokázal hostující obránce s brankářem správně vyhodnotit a po jejich chybě již neměl Krám problém poslat míč do prázdné branky 3:1.

Po přestávce si dokázali malšičtí vytvořit velký tlak a prvních deset minut se hrálo výhradně na polovině hostí. Po jedné z akcí se střelou z vápna dokázal prosadit podruhé v zápase Krám 4:1. Nutno dodat, že jeho střela nebyla z kategorie nechytatelných a zde neměl hostující brankář čisté svědomí. O chvíli později se po pěkně akci domácích dokázal prosadit i Roztočil a střelou na zadní tyč zvýšil už na čtyřbrankový rozdíl 5:1. Hosté se probrali až po několika dalších minutách, kdy hostující útočník upadl po zákroku Švece a rozhodčí nařídil velmi přísnou penaltu. Z té se hostující záložník nemýlil 5:2. Hosté si poté vypracovali i několik dalších náznaků šancí, ale branka přišla opět na druhé straně, když střídající Kozák nejprve poslal přihrávku na Kráma, který ještě nedokázal poslat míč do sítě, ale na zadní tyči ještě číhal Šimák, který se již nemýlil 6:2. Zápas se zdál rozhodnut, ale hosté ještě nesložili zbraně. Nejprve po přímém kopu ze strany nikdo z domácích nereagoval a tak hostující útočník neměl problém snížit 6:3 a za pár minut využili hosté dalšího hluchého místa Malšic a střelou k tyči dokázali snížit již na 6:4. V tuto chvíli se zdálo, že se ještě může konat drama. Malšičtí si nebyli schopni přihrát míč ani na dva metry a hosté vycítili šanci udělat něco s již zdánlivě ztraceným zápasem. Klid do domácích řad tak přinesl až Krám, který po přímém kopu Roztočila dokonal svůj hattrick a definitivně rozhodl, že body zůstanou v Malšicích. Malšičtí pak mohli ještě dále navýšit skóre, ale ani další šance Kráma, Sychry a Čecha již v bráně neskončily.

Malšičtí tak dokázali vyhrát zápas, který v mnohém připomínal spíše exhibici a připsal si další důležité body do tabulky.

Sestava: Lutovský, Sychra, Švec, Čech, Dvořák, Roztočil, Chvosta, Nikl, Šimák, Mach(Kozák), V.Krám

Mladá Vožice - Malšice  1 - 0  (0-0)

Nejtěsnější porážkou na hřišti Mladé Vožice skončil další jarní zápas malšických fotbalistů.

V krásném, nově zrekonstruovaném areálu se v prvním poločase nehrál příliš líbivý fotbal. Domácí, kteří se netají cílem postoupit o soutěž výš měli sice více ze hry, ale vyjma několika nepřesných střel za hranicí velkého vápna se nic závažného nestalo. I malšičtí se dostali k několika střeleckým pokusům, ale ani jejich muška nesnesla přísnější měřítko.

Jediná branka tak přišla hned na začátku druhého poločasu, po krásném centru z pravé domácí strany našel domácí útočník za couvající malšickou obranou svého útočného kolegu a ten hlavou z bezprostřední blízkosti prostřelil Lutovského 1:0. Aby toho pro malšické nebylo málo, musel pro zranění střídat Rejlek a později i Stejskal. Malšičtí sice zvýšili útočné snažení, ale kromě nebezpečného přímého kopu Kráma a několika menších závarů si hosté žádnou výraznou šanci nevypracovali. Naopak domácí dokázali ještě z častých brejků nastřelit tyč a břevno malšické branky. Ihned po naplnění 90.minuty slečna rozhodčí zápas ukončila a body tak zůstaly ve Vožici. Malšičtí předvedli bojovný výkon, ale vzhledem k slabému výkonu směrem do ofenzivy nakonec stačil domácím na vítězství jeden gól. Vzhledem k průběhu zápasu je ale vítězství domácích zasloužené.

Sestava: Lutovský, Stejskal(Kozák),Švec, Čech, Rejlek(Dvořák),Roztočil, Vilímek, Chvosta, Šimák, Krám, Nikl(Jírovec)

 

Malšice - Smetanova Lhota   4 - 0  (3-0)

Zápas se hrál za velmi proměnlivého velikonočního počasí a tak se během zápasu objevil nad hřištěm sníh, vítr a občas i slunce. Zpočátku se hrál vyrovnaný zápas, kde oba týmy tvořily pouze velké množství špatných přihrávek. Po dvaceti minutách přišla akce domácích, kdy Vilímek vyslal do šance Šimáka, který udělal kličku i brankáři a poslal domácí do vedení 1:0. Hosté vehementně reklamovali ofsajd, ale praporek sudího zůstal dole. O chvíli později rozehrál rychle přímý kop Čech, našel za obranou hostí V.Kráma, který dokázal tváří v tvář překonat hostujícího brankáře 2:0. Další branku mohl o chvíli později přidat Nikl, ale v samostatném úniku nastřelil pouze hostujícího brankáře a nepotěšil tak zmrzlé domácí fandy. Třetí branka tak přišla těsně před přestávkou, kdy se po rychlé akci a přihrávce Šimáka dokázal v běžeckém souboji s hostujícím stoperem i brankářem prosadit Sychra a uzavřel poločasové skóre na 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se zvýšeným úsilím zápas zdramatizovat, ale již po deseti minutách jim sebral vítr z platech Chvosta, který utěšenou střelou z třiceti metrů překvapil počtvrté hostujícího brankáře 4:0. Malšičtí si poté vypracovali další velké šance, ale z těch největších nedokázali vstřelit další branku. Po střele střídajícího Macha zazvonila i konstrukce hostující branky, ale branku již promrzlí diváci neviděli. Do konce zápasu se totiž více diskutovalo než hrálo a tak bylo k vidění jen několik žlutých karet na obou stranách.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Švec, Čech, Rejlek, Sychra, Vilímek, Chvosta(Mach),Šimák, Nikl(Roztočil), V.Krám.

 

Sepekov - Malšice   3 - 1  (0-0)

Zápas na velmi nerovném sepekovském hřišti příliš fotbalové krásy nepobral. Oba týmy měly problémy delší dobu udržet balón a poté většinou přišla ztráta míče. Přesto byli domácí od začátku lepším celkem. Díky většímu pohybu a bojovnosti a dostali také po čtvrthodině do první šance, ale střelu domácího záložníka dokázal skvěle vyrazit Lutovský. O deset minut později si již zdálo, že domácí půjdou do vedení, ale domácí krajní záložník měl míč na dlouhou nohu a z úhlu trefil pouze tyč malšické branky. Branková konstrukce zněla za malou chvíli i na druhé straně. Nejdříve se v dobré šanci ocitl V.Krám, ale domácí obrana jeho střelu zablokovala. Do odraženého míče se poté opřel Šimák a jeho střela skončila na břevně domácí branky. Domácí brankář byl v tuto chvíli za diváka.

Branek se diváci dočkali až po změně stran. První branku vstřelili domácí, když se po dlouhém míči za obranu nepodařilo dostat míč pod kontrolu brankáři Lutovskému a domácí útočník již neměl problém dostat míč do prázdné malšické branky 1:0. O chvíli později bylo hostům ještě hůře. Po centru ze strany zůstal na malém vápně domácí hráč úplně neobsazen a neměl problém zvýšit náskok Sepekova 2:0. O chvíli později přišel kontaktní gól Malšic, když Vilímek poslal dlouhý míč do vápna na Šimáka, který přetlačil domácího stopera a prostřelil i brankáře 2:1. Hosté se poté na chvíli zvedli a hrálo se více na domácí polovině hřiště, ale výraznou šanci si vypracovat nedokázali. A tak přišla třetí branka domácích. Po přímém kopu hlavičkoval domácí obránce, Lutovský dokázal míč s námahou vyrazit jen nad sebe a zcela nehlídaný domácí hráč neměl s dorážkou do prázdné branky problém 3:1. Zde obrana brankáři Lutovskému příliš nepomohla. Zápas se tak již pouze dohrál. Nutno dodat, že domácí byli v zápase lepším týmem a po zásluze vyhráli.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Švec, Čech, Rejlek(Dvořák),Sychra(Švadlenka),Vilímek, Chvosta, Šimák, V.Krám(Mach), Nikl.

 

Přátelsky: Malšice - Chýnov  3 - 3

Malšice se sice dostali do vedení brankou V.Kráma, ale hosté se dokázali zlepšenou hrou dostat do vedení 1:3 a měli i celou řadu dalších šancí. Domácí se v závěru zvedli a po penaltě Vilímka a brance Čecha dokázali vyrovnat. Výkon sice nebyl ideální, ale malšičtí dokázali uhrát s týmem z vyšší soutěže bod a povzbudit se do dalších bojů v 1.B třídě.
Sestava: Lutovský, Stejskal, Čech, Švec,Krám J.,Sychra, Vilímek, Krám J.,Nikl, Jírovec, Mach, Krám V.

Přátelsky: Malšice - Soběslav "B"  2 - 3

Domácí nastoupili oslabeni o několik hráčů, ale přesto se dokázali dostat dvakrát do vedení. Hosté ale vždy dokázali vzápětí odpovědět a ve druhém poločase dokázali vstřelit branku na kterou již malšičtí nenalezli odpověď. Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem a po zásluze zvítězili.

Branky Malšic vstřelili J.Krám a Mach.
Sestava: Lutovský, Stejskal, Švec, J.Krám, Rejlek, Švadlenka(Drda),Vilímek, Jírovec,Nikl, Mach, V.Krám.

 

Přátelsky: Malšice - Borovany 5-0

V prvním přípravném zápase porazil A tým celek Borovan 5:0. Soupeř hrající písecký okresní přebor přijel pouze s 8 hráči a tak v jeho dresu nastoupili i brankář Lutovský, obránce Stejskal a také útočník Mach. Dvě branky vstřelil Nikl, po jedné přidali Chvosta, Vilímek a Rejlek. V dalším zápase se Malšice utkají s béčkem Soběslavi.
Sestava: Zeman(Malecha), Krám J.,Čech, Švec, Rejlek, Jírovec, Chvosta, Vilímek, Šimák, Nikl, Krám V.

Malšice "A" - Meteor Tábor   1 - 1  (0-0)

Hosté byli o fous lepší ale nakonec skončil zápas dělbou bodů. Nejprve sice po chybě hostující obrany dostal do vedení malšické Šimák, který využil chybné nahrávky hostujícího stopera a překonal hostujícího brankáře 1:0 ale za pět minut bylo vyrovnáno, když hosté využili chyby malšické obrany a hostující útočník uspěl v souboji jeden na jednoho s domácím brankářem 1:1. Do konce zápasu byli hosté lepším týmem, ale nedokázali využít svých četných šancí,  Na obou stranách se mohla kopat penalta, ale v obou případech zůstala píšťalka rozhodčího němá.

Sestava: Cimburek, Dvořák(Šimota), Zeman, Čech, Švec(Krám J,), Šimák,Jírovec) Vilímek, Chvosta, Roztočil, Rejlek, Krám. V.

Malšice "A" - Chyšky  1 - 1  (0-0)

Doslova zápas blbec odehráli malšičtí v dalším kole 1.B třídy.

Zápas začal v poklidném tempu a ani jeden z týmů si v počátku nevypracoval žádnou větší šanci. Hosté působili poměrně fotbalovým dojmem a příliš neukazovali, že jsou v tabulce až předposlední. Přesto si šance vypracovávali pouze domácí. Po dvaceti minutách se ve vápně otočil Krám, ale jeho střela těsně minula hostující branku. o chvíli později byli hosté v rozehrávce příliš lehkovážní a k míči se na vápně dostal Nikl, ale jeho střelu dokázal vytáhnout hostující brankář přes břevno své branky. Poté přišla ještě rychlá akce Roztočila, který centrem z levé strany našel Nikla, ale jeho střela opět jen těsně minula pravou tyč hostující branky. Těsně před poločasem přišla akce Šimáka, který se uvolnil na pravé straně a jeho přihrávku namířil pouze do tyče Čech. Hosté v prvním poločase hrozili výhradně střelami ze střední vzdálenosti, které ale v klidu pochytal Cimburek.

Ani ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Hosté si stále poměrně dobře kombinovali, ale šance se počítali na domácí straně. Po hodině hry dostali domácí výhodu přímého kopu těsně za šestnáctkou. K míči se postavil Krám a jeho střela skončila opět pouze na tyči domácí branky. Zde by byl hostující brankář bez šance. Patnáct minut před koncem se splnilo staré známé pravidlo nedáš dostaneš. Hosté se dostali do rychlého protiútoku. Hostující hráč už odcentroval z levé strany a střídající hostující hráč vyhrál souboj se Švecem a hlavou poslal míč přesně k pravé domácí tyči 0:1. Vyrovnat mohl už o pět minut později Vilímek, ale jeho střela skončila dnes již potřetí na tyči a po odrazu od tyče a paty hostujícího brankáře nakonec skončila v zámezí. Když už se zdálo, že si o záchranu bojující hosté odvezou všechny body. Přišel dlouhý míč za hostující obranu, kde přesprintoval Šimák hostujícího obránce a obloučkem přehodil vybíhajícího brankáře 1:1. Tím také zápas skončil.

Sestava: Cimburek, Stejskal, Čech, Zeman, Švec(Dvořák), Šimák, Chvosta(Jírovec),Vilímek, Roztočil, Nikl, V.Krám

 

Záhoří - Malšice   0 - 3  (0-2)

Na tradičně velmi špatném hřišti se malšičtí prosadili již v páté minutě, kdy se po rychlé akci dokázali v situaci dva na jednoho prosadit přihrávající Krám a zakončující Šimák. Ten si dokázal poradit v souboji jeden na jednoho s domácím brankářem 0:1. I nadále se hrálo spíše podle malšických not, protože se domácí zaměřili téměř výhradně na nakopávané míče na dvojici útočníků a s tím si obrana hostů dokázala poradit. Po dvaceti minutách hry přišel druhý gól. Centr Švece po rohovém kopu našel na první tyči Chvostu a bylo to 0:2. Tento gól příliš nepřidal na domácí psychice a tak se zápas značně přiostřil. Po hříchu si žluté karty odnesli pouze hráči hostí. Po půl hodině hry mohlo být sníženo, ale nejdříve nedokázal osamocený domácí hráč po rohovém kopu trefit odkrytý kout malšické branky a vzápětí se po dalším rohu skončila střela domácího záložníka na břevně. I hosté mohli ještě dvakrát do poločasu udeřit, ale nejdříve se po akci Kráma a Švece nedokázal v těžké pozici prosadit Šimák a těsně před odchodem do kabin se nedokázal prosadit ani Krám, který svou střelu poslal těsně vedle domácí branky.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním něco se zápasem udělat a hra se tak přestěhovala více na polovinu hostí, ale obrana v čele s brankářem Cimburkem si dokázala poradit a domácím žádnou výraznou šanci nedovolila. Na druhé straně mohl dvakrát skórovat Vilímek, ale nejdříve se po jeho střele vyznamenal domácí brankář a podruhé netrefil hostující záložník hlavou branku. Poslední hřebík do domácí rakve tak přidal V.Krám, který střelou z přímého kopu nedal domácímu brankáři šanci a zvýšil na 0:3. Poté se opět mírně přiostřilo na obou stranách, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

Sestava: Cimburek, Stejskal, Čech, Zeman(Nikl),Rejlek(Dvořák), Roztočil, Chvosta, Vilímek, Švec, V.Krám(Jírovec),Šimák

 

Malšice "A" - Temelín   8 - 0  (4-0)

Zápas začal nepříliš urovnanou hrou a v prvních deseti minutách se hrálo spíše ve středu pole. Hned poté ale přišla rychlá přihrávka Čecha za obranu na Šimáka, který od lajny našel svojí přihrávkou Nikla, který sice svojí slabou střelou branku nedal, ale jeho práci dokončil V.Krám a poslal míč do prázdné hostující branky 1:0. O chvíli později se promrzlí domácí fanoušci radovali znova. V.Krám s Niklem dokázali přehrát celou hostující obranu a Nikl se poté dokázal na penaltě otočit s míčem a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci 2:0. Po pětadvaceti minutách bylo prakticky rozhodnuto, když se pěknou individuální akcí blýskl V.Krám a zvýšil už na 3:0. Hosté se neustále snažili hrát vše fotbalově, ale dopláceli na svojí velkou naivitu a chyby v obranné činnosti. V další šanci se objevil Vilímek ale svojí slabou střelou nemohl brankáře hostí snad ani vystrašit. A tak vstřelil čtvrtou branku až Šimák, který dokončil velmi dobrou kombinaci Roztočila s Niklem a tvrdou střelou uzavřel poločasové skóre na 4:0.

Ve druhém poločase se domácí chvíli příliš spokojili s výsledkem a tak si některé šanci připravili i hosté, ale buď své možnosti řešili zbrkle a nebo zasáhl Cimburek. Po hodině hry přišla nejdříve akce Rejlka, který vzal míč na vlastní polovině hřiště a ve stylu Forresta Gumpa proběhl až k hostující brance a prostřelil brankáře 5:0. Zajímavostí je, že Rejlek nemusel během svého sóla udělat na soupeřově polovině jedinou kličku. Hosté navíc kromě naivní hry trpí velkou nedisciplinovaností. Jeden z hostujících hráčů se nesmyslně pustil do diskuze s hlavním rozhodčím a po několika urážkách byl po druhé žluté kartě vyloučen. Poté opět přestali malšičtí běhat a tak se hra opticky vyrovnala, i když už hosté byli pouze v deseti hráčích. Opět do starých kolejí se hra vrátila po další akci Rejlka, který tentokrát udělal i kličku hostujícímu brankáři a zvýšil na 6:0. Hattrick odmítl zkušený malšický obránce o několik minut později, kdy opět postupoval sám na brankáře, ale tentokrát ho prostřelit nedokázal. Další branku tak přidal Čech, který po uvolnění od Vilímka šel sám na brankáře a s přehledem zvýšil už na 7:0. Poslední branku pak přidal pět minut před koncem Šimák, který se ledabyle vracel po promarněné akci zpět, ale po chybě hostí se k němu opět dostal míč a domácí záložník se tak také přidal do klubu dvougólových 8:0. Poté rozhodčí zápas ukončil.

Stínem utkání je opětovné zranění Nikla, který se zranil při pokusu o střelu zpoza velkého vápna.

Sestava: Cimburek, Dvořák(Stejskal),Švec, Zeman, Rejlek, Šimák, Vilímek, Čech, Roztočil,V.Krám(Jírovec), Nikl(Jánský)

 

Bechyně - Malšice "A"     2 - 1  (1-0)

Zápas se odehrával na velmi nekvalitním hřišti a obě mužstva s tím měla v počátku velký problém. Ani jeden z týmů si nedokázal přihrát míč vícekrát po sobě a kvalita hry nebyla valná. První větší šanci si připsali domácí. Po rohovém kopu hlavičkoval domácí hráč na hranici malého vápna nad bránu. Na druhé straně se do samostatného úniku dostal Roztočil, ale brankáře domácích překonat nedokázal. Po půl hodině hry přišla první branka. Hosté ztratili míč uprostřed pole, domácí záložník vysunul na hranici ofsajdu stojícího útočníka, který po kličce Cimburkovi uklidil míč do prázdné branky. Odpovědět mohl na druhé straně Chvosta, ale jeho střelu z vápna domácí brankář vyrazil.

Do druhého poločasu udělal trenér Kluzák několik změn. Bohužel místo tlaku a vyrovnání se opět dostal domácí útočník za malšickou obranu a provedl to stejně jako u první branky, klička brankáři a střela do prázdné branky 2:0. Od té doby se již hrálo pouze na domácí branku. Ve velké šanci se ocitl nejprve Šimák, který ve skluzu trefil pouze břevno domácí branky a poté i Chvosta, který ale neprostřelil val hráčů před bechyňskou brankou. Snížil až V.Krám, který dokázal po kličce dvěma hráčům prostřelit domácího brankáře 2:1. O chvíli později mohl vyrovnat Čech, ale po centru Roztočila nedokázal sám na zadní tyči uklidit míč do sítě a bránu přestřelil. Před velkou územní převahu již malšičtí nedokázali vyrovnat.

Sestava: Cimburek, Dvořák(Sychra), Švec(Stejskal)Zeman, Rejlek, Šimák(Šimota),Chvosta, Vilímek, Roztočil, Čech, V.Krám.

 

Malšice "A" - Jistebnice  1 - 1  (1-1)

První poločas byl velice vyrovnaný a šancí a střel na bránu bylo poskrovnu. Jistebnice sice měla míč více na kopačkách, ale nebezpečnější byli domácí. Ale dvě šance domácího kapitána skončily bez efektu. Nejdříve se jeho střela mezi tyče nevešla a podruhé o míč domácí útočník po sérii kliček přišel. První gól tak padl sedm minut před přestávkou a vstřelili ho do té doby málo nebezpeční hosté. Po rohovém kopu propadl míč na zadní tyč, kde ho hostující záložník propálil do sítě 0:1. Domácí však dokázali ještě do přestávky vyrovnat. Švec poslal dlouhý míč za hostující obranu, kde si míč dobře zpracoval Roztočil a obloučkem přehodil hostujícího brankáře 1:1. Tím byly všechny důležité okamžiky prvního dějství vyčerpány.

Do druhého poločasu již nenastoupil zraněný V.Krám, kterého nahradil jeho bratr Jiří. Obraz druhého poločasu ale příliš změn nepřinesl. Stále se hrálo více mezi šestnáctkami a šancí bylo pomálu. Změna přišla pouze v tom, že Jistebnice začala ukazovat, proč je v tabulce na samé špici. Hrálo se více na malšické polovině, ale dlouho si hosté nic významného nevypracovali. Až čtvrt hodiny před koncem se dostal za domácí obranu bývalý malšický hráč Peclinovský, ale jeho velkou šanci vychytal Cimburek. A protože se v jediné větší šanci neprosadil ani domácí Stejskal, skončil zápas zaslouženou dělbou bodů.

Malšičtí tak dokázali uhrát bod i v dalším táborském derby a to s tabulkově výše umístěným týmem. Celý tým hrál opět velice dobře směrem dozadu a neumožnil útočně laděnému týmu hostí příliš šancí. Bod nakonec zachránil pro malšické skvělým zákrokem Cimburek.

Sestava: Cimburek, Dvořák(Šimota)Švec, Zeman, Rejlek, Šimák(Stejskal), Vilímek, Chvosta, Čech, Roztočil, V.Krám(J.Krám)

Řepeč/Opařany - Malšice "A"   0 - 1  (0-1)

Malšičtí měli opět problém se skládáním mužstva a tak  přijeli do Řepče pouze s jedenácti muži. Na
druhý poločas přijel na lavičku i Mach.

Zápas začal mírnou převahou domácích a první poločas se tak hrál převážně na polovině Malšic. Hosté ale navázali na dobrý defenzivní výkon z minulého týdne a domácí v první poločase domácím žádnou výraznou šanci nepovolili. Několik centrů do vápna dokázali hostující zadáci odvrátit a nebo míč sebral ze vzduchu jistý Cimburek. Malšičtí měli také několik náznaků ale většina střel skončila mimo bránu a nebo byly zablokovány domácí obranou. Když už se zdálo, že si oba týmu půjdou odpočinout za bezbrankového stavu, podrželi malšičtí na delší dobu míč před vápnem domácích a střela Chvosty zpoza vápna skončila za zády domácího brankáře 0:1. Ten zřejmě neviděl přes val hráčů před sebou a na střelu příliš nereagoval.

Pokud si přítomní diváci mysleli, že domácí ve druhém poločase malšické zmáčknou a budou si vypracovávat jednu šanci za druhou, byli na omylu. Byli to naopak hosté, kteří se hned po dvou minutách dostali do dobré šance, ale střelu Roztočila zneškodnil domácí brankář. Domácí se snažili dostat do tlaku, ale malšičtí obránci v čele s brankářem Cimburkem dokázali nakopávané míče za obranu poměrně bez problémů řešit.  Naopaksi hosté vypracovali další tři velké šance, ale ani samostatný únik Šimáka ze  strany, ani další zajímavá střela Roztočila druhou brankou neskončila. V asi největší šanci Malšic ve druhém poločase si míč za obranou zpracoval Krám a po penaltou zavánějícím souboji s domácím stoperem trefil jen tyč. I následný závar přežili domácí bez úhony. Dvacet minut před koncem si domácí vypracovali první opravdu velkou šanci ale střela domácího  záložníka uvnitř pokutového území se otřela pouze o tyč hostující branky. O chvíli později šel domácí hráč na Cimburka sám, ale ten jeho sólo dokázal vychytat. Definitivně mohl rozhodnout opět Roztočil, ale nebylo mu přáno vstřelit branku. Domácí poté vrhly všechny síly do útoku a měli i několik nebezpečných standardních situací, ale Malšičtí již cennou výhru udrželi.

Sestava: Cimburek, Dvořák, Švec, Čech, Rejlek, Krám J.(Mach), Jírovec, Chvosta, Roztočil, Krám V.,Šimák


Malšice "A"  - Větrovy "A"    1 - 0   (1-0)

Zápas začal poměrně opatrně a oba týmy si nebyly schopny přihrát míč více než dvakrát po sobě. Větrovy v prvním poločase byly jen stínem týmu, který dal v minulé sezóně v Malšicích sedm branek a bojoval až do konce soutěže o postup do vyšší soutěže. Naopak to byli domácí, kteří si dokázali vypracovat několik zajímavých šancí, ale ani střela J. Kráma a ani šance Nikla k brance nevedly. Až po dvaceti minutách hry přišel rozhodující moment zápasu. Hostující hráč odevzdal míč ve středu pole, Nikl poslal přihrávkou do šance V.Kráma a ten dokázal svůj návrat do sestavy okořenit gólem, když obstřelil hostujícího brankáře 1:0. Větrovy se poté usadily na polovině Malšic, ale v prvním poločase si šanci vypracovat nedokázaly.

Do druhé půle museli domácí ze zdravotních důvodů vystřídat J.Kráma a také Jírovce. Do hry místo nich nastoupili Stejskal a také debutant Roztočil. Ve druhé půli už se hrálo převážně na půli Malšic, ale díky pozorné obraně se hosté do velkých šancí příliš nedostávali. Po hodině hry se jim povedlo vykombinovat celou obranu, ale po centru ze strany netrefil hostující hráč odkrytou domácí branku a v další větší šanci se hosté nedokázali prosadit po závaru před domácí brankou. Zde měli domácí i tolik potřebné štěstí. Tlak Větrov v závěru sílil, ale odrazil se jen na větším počtu přímých a rohových kopů. Naopak v poslední minutě prostrčil míč V.Krám na Nikla, který byl v hostující šestnáctce faulován a domácí tak dostali výhodu pokutového kopu. Tradiční exekutor Čech si ale vzal inspiraci z kanonýra Sparty Lafaty a poté co mu brankář skočil k tyči poslal míč jen přes hostující branku.

Sestava: Cimburek, Šimota, Švec, Čech, Rejlek, J.Krám(Roztočil), Vilímek, Chvosta, Jírovec(Stejskal), Nikl, V.Krám

Kluky - Malšice "A"   2 - 2  (0-1)

Ziskem cenného bodu skončil další zápas Malšic v  1.B třídě. Trenéru Kluzákovi se již v týdnu omluvilo několik hráčů. Z různých důvodů chyběla hned šestice hráčů z minulého týdne(Čech,Šimák,Stejskal,J.Krám, Kučera, Sychra). Do brány tak musel nastoupit gólman rezervy Malecha a v útoku nastoupil již mnohými fanoušky zapomenutý ex talent Mach.V sestavě se také po zranění objevil Lukáš Zeman, kterému bylo opět vyřízeno hostování. Na lavičce se kromě stále zraněného V.Kráma objevil i veterán Vratislav Švec.

Zápas na velmi nekvalitním hřišti začali lépe malšičtí a hned po třech minutách se dostali do vedení. Do pěkné kombinaci Macha s Niklem se z pravé strany prosadil přesnou střelou Jírovec 0:1. Domácí se poté pokusili ihned vyrovnat, ale s jejich hrou plnou nakopávaných balónu si dokázali hostující zadáci v prvním poločase poradit. Naopak hosté nebyli daleko od přidání druhé branky, ale střela Rejlka z dobré pozice se do brány nevešla a Jírovcovi i Jánskému chyběl malý kousek, aby se dokázali dostat k dorážce do prázdné domácí branky.

Ve druhém poločase již vydatně pršelo a hrálo se již převážně na hostující polovině. Domácí posílali do hostujícího vápna jeden centr za druhým a často docházelo k velkým závarům. K tlaku určitě přispěl i velký počet standardních situací. Po jedné z nich zachránila hosty po hlavičce domácího útočníka tyč a jednou zaskakoval za již překonaným Malechou Zeman. Dvacet minut před koncem kopali hosté roh a ač to nebyl od Jánského žádný krásný centr, dostal se míč po několika tečích až do domácí sítě 0:2. Za střelce branky byl označen Chvosta. Domácí chtěli ihned snížit, ale střelu domácího záložníka zastavila až spojnice malšické branky. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku a na hrot se vytáhl i vysoký domácí stoper. Byl to právě on, který dokázal po jedné z mnoha standardních situací hlavou poslat míč přesně k tyči 1:2. Tlak domácích poté pokračoval a po dalším přímém kopu se po závaru domácí dlouhán prosadil tentokrát nohou a vyrovnal 2:2. Na jeho střelu na kluzkém terénu Malecha dosáhnout nemohl. V poslední minutě ještě fauloval před vápnem Šimota a domácí tak mohli dokonat obrat v zápase, ale střela domácího záložníka skončila vysoko nad brankou.

Hosté si tak ve velmi poslepované sestavě připsali bod.

Sestava: Malecha, Šimota, Švec, Zeman, Rejlek, Jírovec, Chvosta, Vilímek, Jánský, Mach, Nikl

Malšice "A" - Mladá Vožice   1 - 2 (1-0)

Ani zlepšený výkon A týmu na body nestačil a tak jsme si připsali již třetí porážku v řadě. Malšičtí se dostali do vedení ve 20.minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Rejlek a Čech poslal domácí z penalty do vedení 1:0. Hosté měli po celý zápas územní převahu a také o něco více šancí, ale vyrovnání přišlo až po necelé hodině hry. To se hosté prosadili ve skrumáži po předchozím rohovém kopu a hráč hostí propálil vše co mu stálo v cestě 1:1. Když už se zdálo, že si oba týmy body rozdělí, přišel v poslední minutě přímý kop z velké dálky, který skončil k překvapení všech až za špatně postaveným brankářem Kučerou 1:2.

Sestava: Kučera, Stejskal, Čech, Švec(J.Krám), Šimota, Sychra, Chvosta, Vilímek, Nikl, Rejlek, Šimák


Smetanova Lhota - Malšice  5 - 1  (4-1)

Stejným debaklem jako minulý týden skončil další zápas Malšic v první B třídě. Na hřišti ve Smetanově Lhotě prohráli s domácími bez Jana Kollera. Domácím stačilo pouze bojovat a stačilo jim to na pohodové vítězství. Lhota se dostala do vedení již po dvou minutách, kdy přímý kop z velké dálky dokázal domácí útočník poslat přesně k tyči. Za tři minuty bylo srovnáno. Po odražené standardní situaci se na kraji vápna uvolnil Nikl a přihrávkou našel volného Čecha. Ten do prázdné branky srovnal. Bohužel hned po dalších dvou minutách byli opět ve vedení domácí, když chybu Jánského dokázal domácí záložník využít a samostatného úniku nedal Lutovskému šanci. Od té doby se malšičtí zaměřili pouze na zbytečné postrkování se se soupeřem a na výkon rozhodčího. Do poločasu přišly ještě dvě branky domácích, obě z penalt a také hezká střela Rejlka, která skončila na břevně.

Ve druhém poločase se již mnoho nehrálo, domácí využili každou možnou chvíli ke zdržování a tak se vhazování protáhlo místy až na jednu minutu. Domácí se přesto dokázali z jedné akce popáté prosadit a tím dokonat výsledek a potupu pro hosty.


Sestava: Lutovský, Stejskal(Dvořák),Jánský, Čech, Švec, Sychra(Jírovec), Chvosta, Vilímek, Šimák, Nikl(KrámJ.)

Malšice - Sepekov  1 - 5  (1-2)

Debaklem skončil první zápas Malšic před vlastním publikem.

Malšičtí nastoupili do zápasu v pozměněné sestavě oproti zápasu na Meterou. Z různých důvodů chyběli V.Krám, Nikl a také Šimák. Zápas se od začátku odvíjel v režii hostů. Ti dokázali svojí bojovností a nasazením domácí v prvním poločase přehrávat a také se zaslouženě dostali po půl hodině hry do vedení. Po rohovém kopu poslal hostující obránce svojí chytrou střelu z dvaceti metrů přesně k tyči 0:1. Domácí ještě dokázali na tuto branku reagovat. Po akci Čecha se dokázal se štěstím prosadit Rejlek a srovnal skóre 1:1. Zlom ve vývoji zápasu nastal těsně před koncem prvního poločasu. Nejdříve se hosté dokázali opět dostat do vedení, když využili luxusní možnosti několika dorážek a vstřelili druhou branku 1:2. Další ranou do malšické hry bylo vyloučení Starého, který neudržel nervy na uzdě a fauloval hostujícího hráče bez balonu. Zajistil tak hostím více než poločasovou přesilovku. Hosté jí ve druhém poločase bez zbytku využili a vstřelili ještě další tři branky. Malšičtí neměli na kloudnou odpověď dostatek fyzických ani morálních sil. Druhý poločas byl utrpením jak pro domácí hráče tak i fanoušky.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Starý, Jánský, Švec (Dvořák), Sychra (Šimota), Vilímek, Jírovec (Stoklásek), Chvosta, Rejlek, Čech

Meteor Tábor - Malšice "A"   1 - 3  (1-2)

Vítězstvím skončil další mistrovský zápas malšického A týmu. Malšičtí museli udělat po minulém zápase jednu nucenou změnu v základní sestavě. Z důvodu nemoci nemohl do zápasu vyběhnout Chvosta a tak ho nahradil nově registrovaný Jánský. Klasický záložník hrál tentokrát ve stoperské dvojici. Také v bráně se po čase opět objevil Cimburek. Zápas pro malšické nezačal úplně dobře. Prvních deset minut se hrálo spíše na hostující polovině a hned z první šance také udeřilo. Dlouhý míč se dostal až z obranu Malšic, kde vystřelil exmalšický Široký a Cimburkem vyražený míč neměl problém domácí hráč vrátit do prázdné branky 1:0. Malšičtí však odpověděli vzápětí. Nejdříve ještě dokázal střelu Nikla domácí brankář vyrazit na roh, ale z něho poté našel centr Rejlka přesně hlavu kapitána Kráma a bylo srovnáno 1:1. Domácí poté převzali otěže zápasu do svých rukou, ale z územní převahy si vypracovali pouze jednu šanci, kterou ale dokázal vychytat Cimburek. Pět minut před koncem první půle přišla domácí ztráta míče ve středu pole. Míč se dostal přes Vilímka a Nikla až k Šimákovi, který přesným centrem z levé strany našel opět hlavu Kráma a ten se dokázal před brankářem prosadit 1:2. Tato branka trochu domácí srazila do kolen a tak se konec poločasu již pouze dohrával.

Šokem pro domácí byl i začátek druhé půle, když opět ztratili míč a po kombinaci s Krámem se dostal do samostatného nájezdu Nikl a s přehledem proměnil 1:3. Někteří diváci tou dobou ještě ani nebyli zpátky z poločasového osvěžení. Domácí poté opět trochu zvedli hlavu a hrálo se více na hostující půli hřiště, ale šance nepřicházely. Naopak se po rychlém brejku řítil sám na brankáře Rejlek, ale místo odstřelu brankáře volil kličku, kterou mu domácí brankář vystihl. Domácí si poté vypracovali asi svojí největší šanci, kdy se po centru ze strany objevil domácí záložník sám ve vzdálenosti 8 metrů od Cimburka, ale ve výborné šanci poslal míč jen nad malšickou branku. Definitivně do kolen mohl domácí poslat Šimák ale ani on nedokázal v samostatném úniku prostřelit domácího brankáře. Malšičtí si poté dokázali vypracovat ještě jednu velkou šanci, ale po krásné akci Šimáka, který přešel z levé strany přes tři domácí hráče nedokázal žádný z malšických hráčů dorazit míč do odkryté domácí branky. Čtvrt hodiny před koncem přišla pro malšické komplikace, kdy musel pro zranění střídat střelec dnešních dvou branek Krám. Zbylý čas se tak hrálo již pouze na hostující branku, ale Meteor si již žádnou významnou šanci vypracovat nedokázal a jeho časté centry posbíral Cimburek.

Sestava: Cimburek, Stejskal, Jánský, Čech, Švec, Rejlek, Nikl, Vilímek, Jírovec, Šimák, V.Krám(Dvořák)

Ratibořské Hory - Malšice  1 - 1  (0-1)

První mistrovský zápas A týmu v nové sezóně skončil remízou.

V zápase bylo k vidění spousta zajímavých momentů a ten první přišel hned po dvou minutách hry. Vilímek poslal dlouhý míč do vápna, kde se dokázal přes domácí beka prosadit Krám, ale tváří v tvář brankáři poslal míč jen do nohou domácí gólmana. Na druhé straně tak mohli jít do vedení domácí, ale přímý kop domácího záložníka vytlačil Lutovský na tyč a ani následná dorážka radost domácím nepřinesla. Hory měli po většinu prvního poločasu územní převahu a tak se hrálo především před vápnem Malšic. Domácí si vypracovali i dost šancí, ale buď zakročil Lutovský a nebo dokázala hostující obrana střely zablokovat. Když už se domácím povedlo dostat míč do sítě, mával se ofsajd. A tak se těsně před přestávkou prosadili hosté. Po pěkné kombinaci Čecha s Rejlkem našel poslal Rejlek ideální přihrávku Niklovi a ten se nemýlil 0:1. Za tohoto stavu také odcházely oba týmy na poločasovou přestávku.

Ve druhém poločase se stále hrálo více podle domácích not, ale po dlouhou dobu se domácím dařilo pouze navyšovat počet rohových kopů. Potrestat je tak mohl za špatnou produktivitu opět Nikl, ale po přímém kopu ViIímka trefil ze šesti metrů jen domácího brankáře. Domácí se poté dostali dvakrát do nájezdu ze strany na brankáře, ale obě situace dokázal vyřešit Lutovský. Naopak se po jednom z mála hostujících protiútoků dostal k zakončení Krám, ale jeho střela skončila jen na břevně.Domácí poté opět hosty zatlačili a deset minut před koncem se dočkali asi zaslouženého vyrovnání. Po jednom z mnoha rohových kopů se po závaru dostal domácí záložník k dorážce, která přeplachtila Lutovského 1:1. Domácí se ještě snažili v závěru otočit zápas, ale šanci si již vypracovat nedokázali.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Čech, Vilímek, Švec, Rejlek(Dvořák), Chvosta, Jírovec(Šimota), Nikl, Šimák, V.Krám


Přátelský zápas Malšice "A" - J.Hradec "B"   4 - 2 

Domácí dokázali porazit celek z 1.A třídy, když si především v prvním poločase dokázal vypracovat celou řadu brankových příležitostí, ale branku vstřelil pouze V.Krám. Na začátku druhého poločasu odskočili malšičtí až na rozdíl tří branek, když se trefili Šimák a Sychra. Hosté poté převzali iniciativu, dokázali snížit a vypracovat si i další šance ale po brejku se naopak dokázal prosadit domácí Jánský. Posledních dvacet minut už se hrálo pouze na domácí branku, hosté si vypracovali další šance, ale skórovat již dokázali pouze jednou.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Čech, Vilímek, Švec(Dvořák),Sychra, Nikl, Chvosta,Šimák, Rejlek(Jánský), V.Krám

 

Tréninky A mužstva:  úterý a čtvrtek od 17,45 hod.

V sezóně 2014/2015 bude tým muží Malšice "A" hrát opět 1.B třídu, skupinu C.

Sezónu zahájí na hřišti soupeře v Ratibořských Horách dne 16.8. od 17,00 hod.

Dalšími soupeři v soutěži budou:  Sepekov, Záhoří, Bechyně, Ml.Vožice, Větrovy, Řepeč-Opařany, Jistebnice, Kluky, Temelín, Sm.Lhota, Chyšky a Meteor Tábor.

Domácí zápasy bude mužstvo hrát v neděli od 15 hod.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.