Malšice - Meteor Tábor   3 - 1  (0-0)

Zápas byl hned od začátku vyrovnaný a žádné z mužstev si v první půlhodině nedokázalo vypracovat větší šanci. Několikrát střílel Stoklásek, ale jeho střely míjely hostující branku. Deset minut před přestávkou byl Stoklásek při své střele atakován a zřejmě měla být nařízena penalta. Píšťalka rozhodčího ale zůstala němá. Obě mužstva tak odcházela do kabin za nerozhodného stavu.

Branky začaly v Malšicích padat až po hodině hry a nejprve se prosadili hosté. Po skrumáži uvnitř vápna propálil hostující hráč vše co mu stálo v cestě 0:1. Vyrovnání na sebe ale nenechalo dlouho čekat. Po pěti minutách hry odcentroval Vilímek a osamocený Krám neměl problém poslat míč do sítě 1:1. O dvě minuty bylo v Malšicích ještě veseleji. V.Krám postupoval sám na brankáře a ačkoliv ho hostující bek dostihl,  dokázal mu udělat kličku a podruhé prostřelil hostujícího golmana 2:1. Poté se hosté více usadili na polovině Malšic a vstřelili dokonce gól, který ale pro ofsajd neplatil. V poslední minutě kopali hosté přímý kop na který vyběhl i hostující brankář. Po nepřesném zakončení brankář Cimburek rychle rozehrál a kapitán Krám dokonal střelou z půlky hřiště do prázdné brány svůj hattrick 3:1.

Sestava: Cimburek, Boháč, Pazdera, Vilímek, Krám J.(Švec),Chvosta, Čech, Rejlek(Jánský),Krám V., Stoklásek(Nikl)

Větrovy - Malšice   1 - 2 (1-1)

 

V dalším kole se malšičtí vydali na zápas do sousedních Větrov. V den zápasu se konala na Větrovech jubilejní oslava založení klubu a tak se čekala velká návštěva. Vzhledem ke čtyřdennímu vytrvalému dešti se nedal očekávat příliš dobrý terén. Realita byla taková, že terén byl nezpůsobilý ke hře hrálo se tak zřejmě jen kvůli domácí oslavě a přítomnosti velkého počtu diváků.

Přes všechny peripetie mužstva do zápasu nastoupila a strhl se boj nejenom se soupeřem, ale především s vlastní stabilitou. Mnoho hráčů na hřišti vyzkoušelo už během úvodní čtvrthodiny teplotu vody v některé z louží. Domácí se ale s terénem dokázali popasovat lépe a byli v první poločase lepším celkem. Ve svých šancí ale vždy zasáhl výborný Cimburek a nebo skončil míč vedle branky. Po půl hodině hry už to ale domácím vyšlo, akce šla z pravé domácí strany a po centru zůstal domácí středopolař sám před Cimburkem a zblízka mu nedal šanci 1:0. Tím také tlak domácí výrazně ustal. Vyrovnání přišlo velice překvapivě a to ještě před přestávkou. Dlouhý a zdánlivě ztracený míč dobíhal Šimák a poté co se míč zastavil v jedné z mnoha louží, vyhrál souboj jak s bekem domácích tak s golmanem Křehlíkem. Ten na jeho střelu po levé ruce nestačil zareagovat 1:1. O tom jak zápas bavil pana rozhodčího se všichni přesvědčili v okamžiku, kdy poslal hráče do kabin již ve 44.minutě.

Druhý poločas byl více vyrovnanější, ale stále se hrálo převážně na půli Malšic. Hra se čím dál více proměnila na souboje více hráčů v louži a fotbal už se opravdu vytratil. Po hodině hry se zčistajasna dostal do šance Šimák, jeho střelu však skvěle vytáhl Křehlík. Poté se hra více nestěhovala před bránu Malšic a po mnoha závarech přišla i velká série rohů. S ní s ale obrana v čele s brankářem Cimburkem dokázala poradit. Když už se zdálo, že diváci již další gól neuvidí, přišla akce kapitána Kráma, který prostrkával míč do ulice na Čecha. Na normálním hřišti by byla přihrávka dlouhá a došla by až k brankáři. V sobotním zápase ale zůstal míč opět v louži a tak dobíhající Čech byl u míče dříve, udělal kličku i brankáři a z poměrně těžkého úhlu poslal hosty do vedení 1:2. Větrovští si v závěru vypracovali poměrně velký tlak, ale překonat výborného Cimburka se jim již nepovedlo.

Sestava: Cimburek, Stejskal, Pazdera, Boháč,Rejlek(Sychra),Šimák, Čech, Chvosta, J.Krám(D.Šimota), V.Krám, Stoklásek(Jírovec)

Malšice - Lomnice n.L.  1 - 1  (0-1)

V nezvykle chladném počasí nastoupili malšičtí do svého předposledního domácího zápasu v letošní sezóně. Jako již tradičně měli malšičtí tragický úvod. Nejprve měl sice šanci Nikl, který ale nedokázal ve složité situaci zakončit. Trest přišel hned v zápětí. Po rychlé akci přes malšickou pravou stranu se musel hostující útočník před bránou sám snad bát 0:1. Ani inkasovaný gól domácí neprobudil a tak se hrál neurovnaný zápas plný nepřesností na obou stranách. Přestože oběma týmům o nic nešlo, byl zápas zbytečně vyhecovaný a to i vinou nepříliš přesného sudího. Po půl hodině hry přišla první gólová šance Malšic, po chybě hostujícího stopera šel sám na brankáře Rejlek, ale tváří v tvář poslal míč pouze do golmana. V závěru poločasu se ještě zranil stoper Pazdera a tak si svojí premiéru na stoperu odbyl Jánský.

Do druhého poločasu nenastoupil také zraněný Rejlek kterého nahradil Stoklásek. Výkon Malšic se o poznání zvedl a hrálo se převážně na půli Lomnice. Vyrovnání přišlo po hodině hry. Do té doby nevýrazný Čech vystřelil zpoza vápna a brankář hostí se pouze ohlédl 1:1. Od té doby se tlak Malšic ještě zvýšil a výrazně také přibylo rohových kopů. Po jednom z nich hlavičkoval kapitán Krám, ale hostující brankář dokázal míč vyrazit mimo. Po chvíli později to domácí kapitán zkoušel i nohou, ale ve složité situaci přestřelil. Když už se zdálo, že zápas dospěje k remíze přišla asi nejkrásnější chvíle zápasu. Střídající Stoklásek si potáhl míč a poté vyslal tvrdou střelu na branku. Hostující golman byl už podruhé v zápase za diváka, ale tentokrát měl štěstí, že se střele postavilo do cesty břevno. Jen centimetry tak dělily malšické od tří bodů a Stokláska od krásné branky.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Pazdera(Jánský),Vilímek, Krám J., Šimák, Chvosta, Čech, Rejlek(Stoklasem), Krám V., Nikl(Cimburek)

Malšice - Borotín  2 - 1   (0-1)

Netradičně v pátek nastoupili Malšičtí v dalším zápase 1.b třídy proti rivalovi z Borotína. Zápas začal tradičně v tlaku hostí, ale hosté nedokázali ze svého optického tlaku vytěžit více než sérii 7rohů za sebou. Šance hostí na sebe poté nenechali čekat a jen dobré zákroky brankáře Lutovského uchránily domácí od inkasování. Když už se zdálo, že si malšičtí odnesou do poločasové přestávky nerozhodný výsledek, přišla chyba při rozehrávce, kterou hosté snad museli potrestat 0:1.

Do druhého poločasu nastoupil jiný tým Malšic a hned po čtyřech minutách přišel první významný moment, po faulu na střídajícího Jánského přišla penalta, kterou proměnil Čech 1:1. Malšičtí si dále vypracovali další tlak, který ale bohužel nepřinesl další šance. Až po hodině hry přišel přímý kop Vilímka, který se po souboji dalšího střídajícího hráče Kráma odrazil ke Chvostovi a ten poslal malšické do vedení 2:1. Kdo čekal tlak hostí musel být zklamán. Nejdříve šel domácí Rejlek sám na golmana hostí, ale poté co mu udělal kličku, poslal míč vedle brány hostí. Dále se dostal po centru Švece do vyložené šance V.Krám, ale poté co si povodil brankáře poslal míč pouze do tyče brány hostí. Hned z protiútoku poslal míč těsně vedle bývalý hráč Malšic Peclinovský. Hosté se snažili vyrovnat, ale spíše přibývaly šance na straně domácích. V.Krám bohužel nedokázal po chybě hostujících obránců domácí uklidnit a míč poslal pouze do brankáře Borotína. Nechal tím skóre otevřené až do konce. Hosté si ale nedokázali vypracovat žádný závěrečný tlak, natož nějakou šanci a tak Malšice dokázali doma uhrát další tři body.


Sestava: Lutovský, Švec, Karel Pazdera, Vilímek, Stejskal, Šimák, Čech, Chvosta,Rejlek, Nikl(Jánský), Jan Stoklásek(Krám V.)

Jistebnice - Malšice  1 - 2   (0-0)

Na podmáčeném jistebnickém hřišti se konal další zápas Malšic v 1.B třídě.

Zápas začal nepřesnostmi na obou stranách a tak se na první šanci čekalo až do desáté minuty. Chvosta ale na malém vápně přestřelil domácí branku. To byla na delší dobu poslední zajímavější akce malšických. Hru poté díky větší bojovnosti diktovala Jistebnice ale kromě několika závarů si větší šance nevytvořila. Až po půl hodině přišla akce po levé straně a po přihrávce byl domácí útočník sám před Cimburkem. Naštěstí kromě něho obstřelil i bránu. Tím byly zajímavé okamžiky první půle vyčerpány.

Branky začaly padat po přestávce. Nejdříve se domácí dokázali prosadit po levé straně a po přihrávce před bránu se tentokrát domácí útočník prosadil. Veškerá snaha obrany a brankáře Cimburka už přišla vniveč 1:0. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a bylo velice kuriózní. Vilímek ještě na vlastní půlce rozehrával přímý kop a jeho dlouhý nákop spadl na velké vápno a přeskočil vybíhajícího domácího golmana 1:1. Góly ze šedesáti metrů opravdu nepadají každý den. Ještě lépe to pro malšické vypadalo po půl hodině druhé půle. Po akci Chvosty napřáhl za vápnem Rejlek a jeho střelu domácí brankář pouze vyrazil na sebe a míč po doskákal do sítě 1:2. Domácí se poté pustili do snahy o vyrovnání a vytvořili si poměrně velký tlak, který ale opět přinesl jen několik závarů. Naopak mohl několikrát rozhodnout Rejlek, ale namlsán svojí brankou řešil situace individuálně a bez dalšího úspěchu. Domácí poté kopali několik rohů, ale branku již vstřelit nedokázali.


Sestava: Cimburek, Stejskal, Pazdera, Vilímek, Krám J.(Švec), Rejlek, Čech, Chvosta, Šimák, Stoklásek(Jánský), Nikl

Malšice - Mladá Vožice 2 - 2  (0-1)

Domácí nastoupili do zápasu již tradičně nekoncentrovaně a tak si hosté na začátku zápasu vypracovali mírnou převahu. Z ní dokázali vytěžit několik rohů, ale šance se v první dvacetiminutovce v Malšicích nekonala. Až přišel po půlhodině hry roh hostí a po závaru šli hosté do vedení 0:1. Chvíli poté musel pro zranění vystřídat domácí brankář Lutovský. Do konce poločasu se již nic významného nestalo a tak ani náhradní brankář Cimburek nemusel zasahovat.

Po poločase bylo vidět, že malšičtí nebyli v kabině příliš pochváleni a tak zatlačili hosty na jejich polovinu. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, zimní posila Stoklásek se otočil na vápně a nepříliš razatní střelou srovnal na 1:1. Golman hostí byl zřejmě první domácí střelou natolik překvapen, že nestihl zasáhnout. Domácí nadšení z vyrovnání trvalo jen dvě minuty, kdy se po nepovedeném domácím brejku dostala hra na druhou stranu a kde se hosté po sporné ofsajdové situaci dostali zpět od vedení 1:2. Po té začalo dobývání hostující branky, které ale nepřineslo dlouho žádné výraznější šance. Naopak hosté hrozili brejky. Až deset minut před koncem zahrál po jednom ze závarů hostující hráč rukou a Chvosta z penalty srovnal na 2:2. Do konce zápasu se již pouze dlouze diskutovalo a tak si hosté bojující o záchranu odvezli bod. Upřímně řečeno si ho za svůj výkon zasloužili.

Sestava: Lutovský(Cimburek)Stejskal, Vilímek, Švec, Krám J.,Šimák, Chvosta, Pazdera,Rejlek,Nikl, Stoklásek(Sychra)

Dolní Bukovsko - Malšice 4 - 0 (2-0)

Zápas začal náporem domácích, který vyústil v desáté minutě, kdy prošel domácí hráč přes pravou stranu hostí a jeho centr poslal do sítě domácí hrot 1:0. Odpověď na sebe nemusela dlouho čekat, ale střelu Kráma odrazil za již překonaným brankářem domácí obránce. Zbytek prvního poločasu se odehrával v režii domácích, ale další šanci si domácí lídr nedokázal vytvořit. Až těsně před přestávkou přišel roh domácích na který nedokázal tísněný brankář Cimburek reagovat a souboj s domácím útočníkem prohrál následně Čech. Nedůležitou otázkou je, který z hráčů poslal míč do malšické sítě 2:0. Po poločase malšičtí vyrovnali hru, ale jedinou šanci poslal hlavičkující Čech pouze do středu branky. Rozhodnutí přišlo těsně po hodině hry, Švec váhal s rozehrávkou a po následném brejku zvýšili domácí již na 3:0. Zmar hostí dokonal Boháč, když navázal na kamaráda z obrany Švece a nepřesnou přihrávkou poslal domácí do brejku který znamenal gól na 4:0. Malšičtí se snažili snížit, ale hlavička Čecha našla opět jen střed domácí branky.

Sestava: Cimburek,Švec,Boháč,Pazdera,Rejlek,Šimák,Čech,Stejskal,Nikl,Jánský,Krám V.

Malšice - K.Řečice    5 - 1   (4-1)

Po podzimním zápase, kde dostali malšičtí tři branky během prvních třinácti minut se dal očekávat opatrný začátek a tento předpoklad se naplnil, hrálo se spíše mezi šestnáctkami a výrazné šance se nekonaly ani na jedné straně. Hosté více drželi míč a po dvaceti minutách hry se dostali do vedení, když se po akci na levé straně dostal hostující útočník až před Cimburka a dokázal do prostřelit 0:1. Vyrovnání na sebe ale nenechalo dlouho čekat. Po centru Švece si zůstala celá hostující obrana stát před vápnem a reklamovala ofsajd. Ten se ale nekonal a tak se po přihrávce Čech prosadil tváří v tvář hostujícímu brankáři Nikl 1:1. Malšické gól trochu zvedl a začalo se více hrát na půl Řečice. Další gól přišel po půlhodině hry, kdy se vpravo prosadil do vápna Šimák, místo střely zvolil přihrávku na lépe postaveného Nikla a ten se opět nemýlil 2:1. Čistý hattrick dokončil domácí střelec Nikl o 5 minut později, kdy po uvolnění od kapitána Kráma opět uspěl v souboji s hostujícím brankářem 3:1. Velice produktivní poločas ze strany Malšic ale ještě neskončil. Po přímém kopu Pazdery se dokázal z dorážky prosadit V. Krám a zvýšil už na 4:1. Na konci poločasu došlo k malým komplikacím, kdy se zranil stoper Sedláček a do druhého poločasu nenastoupil ani zraněný J. Krám.

Druhý poločas se nesl ve znamení optického tlaku hostí, kteří drželi balon a zatlačili malšické na jejich polovinu. Hosté si vypracovali jednu velkou možnost po hodině hry, kdy unikajícího hostujícího útočníka zastavil faulem Stejskal a hosté měli přímý kop přímo z hranice vápna. Střela však těsně minula šibenici domácí branky. Zde by byl brankář Cimburek jen za diváka. Tlak Řečice pokračoval, ale již přinesl pouze velkou sérii rohových kopů, kterou obrana Malšic přečkala bez úhony. Naopak přišel gól na druhé straně, kdy V.Krám střelou levou nohou z třiceti metrů překvapil hostujího gólmana 5:1. Brankář hostí tak nebude na zápas v Malšicích vzpomínat příliš v dobrém. Šanci na hattrick odmítl domácí kapitán o chvíli později, kdy v samostatném nájezdu udělal kličku i brankáři, ale pak již nedokázal dostat míč přes vracejícího se obránce do sítě. Podobně se vedlo později i Šimákovi a Jánskému.

Domácí tak dokázali oplatit K.Řečici porážku z podzimu. Velmi dobrá byla především druhá půlka prvního poločasu, kdy Malšice vstřelili hned 4 branky. Naopak druhá půle už ze strany Malšic nebyla tak dobrá a po většinu času se pouze bránili.

Sestava: Cimburek, Krám J.(Sychra),Sedláček(Stejskal),Pazdera,Švec,Šimák, Chvosta, Čech, Jánský, Krám V., Nikl

Slavonice - Malšice   3 - 1

Malšice - Řepeč/Opařany     2 - 2  (0-1)

Vinou špatného počasí nastoupili malšičtí do zápasu po dvou týdenní pauze a hosté dokonce hráli mistrovské utkání poprvé. Úvod zápasu se nesl ve znamení mnoha nepřesností na obou stranách a tak za zmínku stála jen šance Rejlka, který ale po náběhu ze strany přehodil kromě brankáře i bránu. Tento průběh zápasu pokračoval až do 40.minuty, kdy se po zisku míče u vlastní brány dostali hosté do brejku, který řešil až faulem Švec. Kromě žluté karty přišel i nebezpečný přímý kop. S tím si hostující záložník poradil na výbornou a střelou přes teď do šibenice nedal Lutovskému šanci 0:1.

Druhý poločas začal zcela jinak a hned po dvou minutách poslal Sychra přihrávku před branku na Nikla a ten již neměl problém poslal míč do prázdné brány 1:1. O tři minuty později bylo ještě veseleji. Na centr Vilímka hostující obrana nereagovala a tak poslal opět Nikl domácí do vedení 2:1. Po této velmi zajímavé desetiminutovce přišla opět hluchá pasáž, kdy za zmínku stojí jen nastřelené břevno autora první řepečské branky. Když už se zdálo, že hosté nemají na vyrovnání dost sil napřáhl deset minut před koncem za vápnem opět hostující záložník a Lutovský se za míčem pouze stačil otočit -2:2. Do konce zápasu se již nic důležitého nestalo a tak si hosté odvezli z Malšic bod.

Sestava: Lutovský, Krám J., Vilímek, Sedláček(Sychra), Švec(Stejskal), Rejlek(Jánský),Pazdera, Chvosta, Šimák, Nikl, Krám V.

Malšice - Chotoviny    5-1   (1-1)

V mrazivém počasí vyběhl na velmi dobře připravený malšický trávník úplně jiný tým Chotovin než tomu bylo na podzim. Tým byl minimálně v prvním poločase vyrovnaným soupeřem. Zápas začal nepřesnostmi na obou stranách a pokud už se objevila nějaká střela, nemuseli oba brankáři zasahovat. Po půl hodině hry se na levé straně vápna uvolnil Šimák a obránce hostů ho stáhl. K nařízené penaltě se postavil Čech a i přes to, že penalta nebyla kopnuta nijak skvěle, bylo to 1:0. Hosté se ale ještě do poločasu dočkali vyrovnání. Z pravé strany si za obranu zaběhl levý krajní záložník a i přes to, že si Lutovský sáhl na míč, gólu zabránit nedokázal- 1:1.

Po přestávce si malšičtí vypracovali souvislý tlak a dokonce vstřelili dvě branky, které ale obě neplatily pro ofsajd. Po deseti minutách hlavičkoval na penaltě osamocený Čech, ale jeho střela minula tyč chotovinské branky. Až po hodině hry vyhrál osobní souboj s hostujícím brankářem Šimák a konečně dostal Malšice do vedení - 2:1.Pro mladého záložníka to byla první soutěžní branka za Malšice. I nadále se hrálo většinou na půlce Chotovin a přicházely i střely, s kterými si ale v zápase velmi dobrý brankář hostí poradil. V 75.minutě přišla rychlá kombinace a pro přihrávce V.Kráma vstřelil svojí první soutěžní branku za muže Sychra 3:1. Zbytek zápasu si už pro sebe vyhradil kapitán mužstva V.Krám, nejdříve si v 82.minutě zpracoval na vápně balón a střelou do levé šibenice nedal hostujícímu brankáři šanci.- 4:1. Pozvánku na příští domácí zápas ale vystavil domácí kapitán v 90.minutě. Po sérii mnoha kliček si několikrát povodil snad celou hostující obranu a tečovanou střelou završil skóre na 5:1.


Sestava: Lutovský, Sychra(Jánský),Vilímek, Sedláček(Stejskal), Švec, Pazdera, Chvosta, Čech, Šimák, V.Krám, Stoklásek(Nikl).

Meteor Tábor - Malšice  2 - 2  (0-0)

Hostující hráči nastoupili do utkání lépe a v prvních deseti minutách zamkli domácí na jejich polovině. Z tohoto tlaku však vytěžili jen několik nepřesných střel, změnu skóre tlak nepřinesl. Domácí se postupně osmělovali a i oni se začali dostávat do slibných šancí.  V první polovině však branka nepadla.

Druhý poločas přinesl úplně jiný fotbal. Domácí přitlačili malšické před branku a po několika šancích udeřili poprvé, když jejich hráč zblízka trefil šibenici Lutovského branky. Po této brance domácí dostali křídla a jejich útočník se dostal dvakrát do samostatného nájezdu na brankaře Lutovského. Poprvé branku minul a podruhé zachránila malšické tyčka. Hosté v tu chvíli hráli zakřiknutě a domácí branku téměř neohrozili. Deset minut před koncem utkání se však trefil hlavou Čech a po dalších  třech minutách po další standartní situaci se tentýž hráč prosadil hlavou podruhé a najednou bylo vše jinak. Hosté pak měli ještě další šanci, Nikl však tečoval míč pouze do brankaře. V poslední minutě pak hosté faulovali ve vápně,  domácí bezpečně penaltu proměnili a srovnali stav utkání.

Malšice - Větrovy  4 - 1  (2-1)

Vstup do zápasu měli lepší malšičtí, ale kromě série pěti rohů se nic vyznamného nestalo. Naopak první nebezpečná akce Větrov skončila gólem, když se Klejna trefil přesně do šibenice malšické branky 0:1. Vyrovnat se malšickým povedlo vzápětí, když se z přímého kopu trefil Vilímek 1:1. Těsně před přestávkou vystřelil za vápnem Chvosta a díky teči jednoho z Větrovských obránců skončila střela podruhé v síti - 2:1.

Po přestávce přišla pro malšické komplikace, když byl po druhé žluté vyloučen Jiří Krám a hosty tak měli k dispozici více než půlhodinovou přesilovku. Hosté začali více hrát, ale gólové šance si nevypracovali. Naopak se po další standartní situaci Vilímka prosadil Nikl - 3:1. Poté si hosté vypracovali velkou šanci, ale n
ejdříve skvěle zasáhl Cimburek a poté vystřelil hostující hráč vedle. Definitivní podobu výsledku dodal Bartáček, který využil chybné rozehrávky brankáře Křehlíka a poslal míč do prázdné branky.

Lomnice n.L - Malšice    1 - 2 

Po několika týdnech bylo opět na pořadu dne otázka, zda se vůbec bude hrát. Před zápasem začalo intenzivě sněžit a zelená plocha se během chvíle změnila v sněhové království. Hlavní rozhodčí nakonec uznal plochu za způsobilou a šlo se hrát. Nutno dodat, že například čáry příliš vidět nebyly, ale zápas i tak začal. Domácí hráči zřejmě ještě hledali rukavice a čepici, když se hned v první minutě trefil po rohu Jánského do šibenice Vilímek -0:1. To byla pro domácí kromě počasí další studená sprcha. Malšičtí se na těžkém terénu pohybovali o poznání lépe a byli lepším týmem. Po dvaceti minutách přišla kombinace Richtra s Čechem a nakonci vyhrál souboj s domácím brankářem Jánský 0:2. Domácí se poté zvedli, ale kromě několika standartních situací si nic vážného nevypracovali. Až před přestávkou se po přímém kopu utkal v souboji Richter s jedním z domácích hráčů a jejich společnou střelu musel vytahovat až Cimburek.


I nástup do druhého poločasu měli lepší hosté, ale samostatný únik zakončil Rejlek střelou, která zůstala ve sněhu před brankou. I tak měli malšičtí převahu a dokázali držet domácí daleko od své branky. Bohužel se po hodině hry prosadili domácí ze standartní situace kdy propadl balon až na malé vápno, kde se domácí hráč nemýlil 1:2. Domácí poté zatlačili malšické na jejich polovinu, ale šance si Lomnice nevypracovala. Naopak klid mohl přinést do malšických řad J.Krám, který postupoval sám na bránu, ale vysoko přestřelil. Domácí si poté z tlaku vypracovali několik rohů a přímých kopů ale obrana v čele s brankářem Cimburkem již neinkasovala.

Malšice si tak přivezli cené body ze hřiště jednoho z předním týmů tabulky. Všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Právě v něm byl rozdíl mezi oběma celky.


 

 

Borotín - Malšice  3 - 1  (2-0)

Série špatných startů do zápasů se rozšířila a o další záznam, když se opět malšický tým probudil až po půlhodině hry. Na rozdíl třeba od zápasu s Jistebnicí zazvonil budíček až za stavu 2:0 pro Borotín. Domácí nejdříve zahrozili standardní situací, ale míč skončil po závaru pouze na tyči Lutovského branky. Když ani toho varování nestačilo, přišla nepřesná příhrávka Čecha a bývalý hráč Malšic Peclinovský ukázal, že góly dávat nezapomněl 1:0. Po necelé půlhodině bylo s hosty ještě hůře. Po odvrácené standartce domácí vrátili rychle míč před bránu a po závaru skóroval domácí hráč do prázdné brány 2:0. Poté si Malšičtí vypracovali první dvě gólové šance, ale ani dorážka Kráma ani snaha Čecha brankou neskončila. V poločase tak vedli domácí o dvě branky.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním se zápasem něco udělat a zatlačili domácí na jejich polovinu. Borotín se spokojil jen s bráněním výsledku, ale po hříchu si malšičtí dlouho žádnou větší šanci nevypracovali. Až po hodině hry se po rychlé kombinaci dostal za obranu Nikl a byl zfaulován. Z penalty snížil Čech - 2:1. Tlak Malšic pokračoval a dokonce přinesl branku, kterou ale rozhodčí pro údajný faul na brankáře neuznal. V závěrečné desetiminutovce si nejdříve vypracoval šanci Rejlek, ale střela skončila vedle domácí branky. Opět tak platilo nedáš, dostaneš a po přečíslení dva na jednoho skóroval opět Peclinovský- 3:1.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Švec, Vilímek, Rejlek, Krám J.(Sychra), Bartáček, Chvosta, Jánský(Jírovec),Nikl, Čech.
 

Malšice - Jistebnice  3 - 1 (1-1)

Malšice měli opět velmi špatný vstup do utkání a tak měl více ze hry nováček 1.B třídy. Malšičtí hráli bez pohybu a nasazení a prvních patnáct minut se hrálo především na domácí půlce hřiště. Po prospané čtvrthodině se ale otočil s míčem ve vápně Krám a zazvonil na pravou tyč hostující branky. To domácí probudilo a hned o pět minut později se dostali do vedení, když se po faulu na Bartáčka trefil z penalty Čech- 1:0. Brankář hostí si sice na balón šáhl, ale vyrazit střelu nedokázal. Je nutno dodat, že faul na Bartáčka byl naprosto zbytečný, protože jeho postavení ve vápně v tu chvíli nebylo příliš nebezpečné. Poté si malšičtí vypracovali celou řadu šancí, ale střela Kráma ani lob Nikla v síti neskončil.
Pět minut před poločasem se do míče opřel za vápnem Nikl, ale jeho krásnou střelu zastavilo břevno a dorážku Bartáčka skvěle chytil hostující golman. Když už se zdálo, že domácí půjdou do kabin s jednobrankovým vedením, kopala se penalta i na druhé straně. Dlouhý míč odhlavičkoval Boháč, do kterého vrazil hostující hráč. Slečna rozhodčí toto vyhodnotila k překvapení všech jako penaltu. Tu hosté se štěstím proměnili. Střelu sice Lutovský chytil, ale s dorážkou  toho již moc dělat nemohl - 1:1.
Začátek druhé půle byl opět jako kopie poločasu prvního. Opět to byl ze strany domácích fotbal bez pohybu a bez většího zájmu o hru. Po hodině hry poslal do vápna míč Vilímek, Čech vyhrál souboj s obráncem hostí, přihrál před bránu Niklovi a ten se nemýlil - 2:1. Pak si opět malšičtí připravili gólové šance, ale ani další lob Nikla, ani sólo Rejlka branku nepřineslo. Rozhodnutí tak přišlo deset minut před koncem. Další naivní faul hostí ve vápně a další penalta. Tentokrát byl faulovaným Krám. K penaltě se opět postavil Čech a  proměnil suveréně. Hosté se poté pokusili ještě s výsledkem něco udělat, ale šance si nevypracovali. A protože se Malšickým již také příliš hrát nechtělo, skončil zápas výsledkem 3:1.
Sestava: Lutovský, Švec, Boháč, Vilímek, Rejlek(Sychra), Richter(Stejskal), Chvosta,Čech, Bartáček, Krám V.,Nikl

Mladá Vožice - Malšice  1 - 2 (0-0)

Ještě dvě hodiny před výkopem aktuálně hrozilo, že se zápas bude muset pro nezpůsobilý terén odložit. V Mladé Vožici totiž udělali nový trávník a ten má sloužit zřejmě jen pro okrasu a ne pro fotbal. Terén byl sice mokrý, ale určitě způsobilý. Nakonec zvítězil zdravý rozum a oba týmy tak nastoupili dle plánu. Hosté představili svojí poslední posilu. Je jím záložník Jiří Bartáček z týmu Táborska.

Zápas začal převahou domácích, malšickým se oproti minulému zápasu s Bukovskem nechtělo příliš chodit do tvrdých osobních soubojů a tak si vožičtí vypracovali i několik zajímavých příležitostí. Naštěstí ale své šance poslali mimo tyče a nebo zasáhl Cimburek. Hned třikrát během první čtvrthodiny měnil trenér Kluzák hráče n
a různých postech. Poté se ale hra vyrovnala a následovala pasáž hry s řadou osobních soubojů a nakopávaných míčů. Poločas tak skončil bez branek.


Do druhého poločasu vstoupili lépe malšičtí a zahrozili i několika střeleckými pokusy, které ale brankou neskončily. Naopak šla do vedení Vožice. Po vtipně rozehrané standardní situaci se prosadil útočník stojící na zadní tyči a bylo to 1:0. Vyrovnání měl na hlavě vzápětí Čech ale roh Nikla nedokázal na malém vápně vměstnat mezi tyče. Tlak Malšic sílil a brzy přinesl své ovoce. Po pěkné kombinaci Čecha a Nikla se na bodě pro penaltu objevil sám Vilímek a prostřelil domácího gólmana- 1:1. O pár minut později to pro hosty vypadalo ještě lépe. Domácí hráč nešikovně zahrál ve vápně rukou a z penalty se prosadil Čech - 1:2. Malšičtí měli i další zajímavé šance, ale další branku nepřidali. Naopak si domácí vypracovali velkou možnost, ale hlavička domácího záložníka jen těsně minula branku Malšic. Vožice si v závěru vytvořila územní převahu a několika střelami ohrozila Cimburka, ale ten byl vždy na místě. V poslední minutě měla Vožice poslední větší šanci, ale se zajímavou standardní situací naložili mizerně a tak se body stěhovaly do Malšic. Domácí měli ještě velké výhrady k rozhodčímu, ale to už nemělo na výsledek vliv.

Sestava: Cimburek, Krám J.(Švec), Boháč, Vilímek, Stejskal, Bartáček, Chvosta, Čech, Rejlek, Krám V.(Mach), Nikl(Jánský)

Malšice - Dolní Bukovsko  3 - 1  (0-0)

Situace před zápasem opět připomínala loňskou sezonu, kdy ještě půl hodiny před zápasem bylo k dispozici pouze 11 hráčů. Díky příjezdu dorostenců šli nakonec domácí do zápasu s třemi náhradníky.

Lídr z Bukovska ukazoval během prvního poločasu, že není na špici náhodou a po většinu první půle držel balon. I přes většinové držení míče si ale nedokázali hosté vypracovat ani jednu větší šanci. Naopak malšičtí hrozili brejky a jen nedůraz a špatná finální přihrávka je připravila o možnost jít do vedení. Dvě minuty před poločasem hosté poprvé výrazně zahrozili a jen faul Neumana na hranici vápna zachránil domácí od obdržené branky. S následnou střelou si poradil Cimburek.

Nástup do druhé půle už přinesl šance a
také branky. Čtyři minuty po změně stran se po rychlém přechodu do útoku dostal k míči Chvosta a jeho střela překvapila hostujícícho golmana. Brankář hostí se určitě červená ještě teď, protože střela šla doprostřed brány a golman na této úrovni by toto měl asi chytat. O 5minut později bylo ještě veseleji, po rohu Nikla a závaru se prosadil hlavou Čech a bylo to 2:0. Po hodině hry si malšičtí vybrali malý oddechový čas a po chybě obrany hosté jednodušše snížily na 2:1. Soupeřův hráč byl sám proti trojici bránících hráčů ale přesto v pohodě přehodil Cimburka. Bukovsko poté opět začalo více držet míč ale šance si lídr tabulky vypracovat nedokázal. Naopak to byli malšičtí kteří si vypracovali obrovskou šanci, ale Krám nedokázal prostřelit tváří v tvář hostujícího brankáře. To se povedlo až dvanáct minut před koncem Niklovi, který udělal kličku i brankáři a zajistil domácím klid pro závěr zápas. Hosté si vypracovali ještě dvě slušné šance, ale v nich výborně zasáhl Cimburek.

Sestava: Cimburek, Krám J.(Sychra), Neuman, Boháč, Švec(Jírovec),Stejskal, Čech, Chvosta, Rejlek, Krám V.,Nikl.

 

K.Řečice - Malšice  3 - 2  (3-1)

V krásném areálu v Řečici měli malšičtí doslova hrůzostrašný start do zápasu. Ve třinácté minutě svítil na ukazateli stav 3:0. Nejprve se po faulu Stejskala prosadili domácí z penalty, poté se po chybné rozehrávce trefil domácí hráč přesně do šibenice a za dalších pár minut využili domácí standartní situaci a bylo to 3:0. Hosté se z tvrdého K.O. dostali poměrně rychle a po faulu na Richtra snížil z penalty Čech. Poté se odehrával zápas především mezi vápny a šancí se moc nerodilo.

Do druhého poločasu nastoupil nezcela zdravý Krám a malšičtí soupeře zatlačili na jeho polovinu. Po hodině hry se po centru Vilímka prosadil právě Krám a hosté byli zpět ve hře. Vypracovali si několik slibných šancí, ale třetí branku už nedali. Naopak
jednou zachránilo hosty břevno a také jednu šanci zastavil skvěle Cimburek.

Za druhý poločas si mužstvo zaslouží pochvalu, ale bohužel po tragické první čtvrthodině to na body nestačilo.

Sestava: Cimburek, Stejskal, Švec, Vilímek, Rejlek, Richter(Sychra(Križan)),Čech, Chvosta, Krám J.,Nikl, Stoklásek(Krám V.)

 

Malšice - Slavonice    5 - 2  

Malšice nastoupili již s tradičním brankářem Lutovským a měli skvělý vstup do zápasu. Již ve třetí minutě hlavičkoval po rohu Vilímek a jeho střelu dorazil Chvosta- 1:0. O pět minut později se po akci Nikla prosadil nadvakrát Jiří Krám a byl to 2:0. Malšičtí si vypracovali i dalším šance, ale dvakrát se jim do cesty postavila tyč hostující branky. Třetí gól tak přidal až Čech, který prošel středem obrany a prostřelil hostujícího golmana. Ještě před odchodem do kabin hosté snížili s diskutabilní penalty na 3:1.

Po přestávce se po akci Jánského trefil podruhé v zápase Čech a poté už to byl pouze festival zahozených šancí Malšic. Tento festival byl narušen pouze jednou a to když se po přihrávce Stokláska prosadil Nikl. Hosté stihli v závěru ještě korigovat pěknou střelou z dálky na rozdíl tří branek.
Vítězství Malšic bylo zasloužené, ale určitě do Malšic přijedou lepší soupeři než Slavonice.
Sestava: Lutovský, Švec(Ťoupal), Vilímek, Boháč, Rejlek, Richter(Neuman),Chvosta, Čech, Jánský, Krám J.(Stoklásek),Nikl.

Řepeč/Opařany - Malšice  2 - 4  (1-0)
 

Malšičtí  se museli obejít bez obou tradičních brankářů Lutovského a Cimburka a tak si svojí brankářskou premiéru v mistrovském zápase odbyl Karel Starý. Ač některým divákům občas stoupnul tlak, tak si Karel se svojí rolí poradil velmi dobře.

Začátek zápasu byl opět ze strany malšických vlažný, opět se nechali soupeřem zatlačit, ale díky nepřesnosti domácích se skóre neměnilo. Poté se dostali do několika náznaků i malšičtí, ale všechny pokusy domácí obrana zablokovala. Po půlhodině hry došlo k prvnímu spornému okamžiku, kdy si po standardní situaci zpracoval domácí hráč míč rukou a poslal Řepeč do vedení. Do poločasu se toho již moc nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s daleko větší odhodláním a začali Řepeč přehrávat. Po deseti minutách druhé půle vystřelil za vápnem svojí slabší levou nohou Chvosta a Mansfeld se natahoval marně 1:1. O 8 minut později zapomněla domácí obrana na Kráma a ten pohodlně poslal Malšice do vedení. Domácí reklamovali ofsajd, ale i tuto spornou situaci nechal rozhodčí Urschacher bez povšimnutí. V polovině druhého poločasu se ukázali malšičtí mladíci a po akci Nikla a Jánského se prosadil druhý jmenovaný 1:3. Domácí se poté pokusili o závěrečný tlak, ale naráželi jen na pozornou obranu hostí. Definitivně mohl rozhodnout Krám, ale poté co si povodil celou domácí obranu, poslal míč vedle domácí brány. Trest přišel tři minuty před koncem, kdy standardní situace propadla na zadní tyč, kde neměl osamocený domácí hráč problém snížit 2:3. Poté domácí vrhli všechny síly do útoku a po jednom z rohů trefili břevno a vypracovali si i několik dalších závarů, které ale obrana Malšic přežila. Naopak ve druhé minutě nastavení napřáhl za vápnem Nikl a Mansfeld vylovil míč ze své sítě počtvrté.
Malšičtí tak zvítězili i ve druhém venkovním derby. Pochvalu si především za druhý poločas zaslouží celý tým.

Sestava: Starý, Stejskal, Vilímek, Boháč, Rejlek, Richter(Krám J.,), Chvosta(Švec),Čech, Jánský, Krám V.(Hejný), Nikl

Malšice - N.Včelnice   1 - 3   (0-1)

Jak je již smutnou tradicí tak malšičtí opět prospali první poločas. Během něho si hosté vypracovali spoustu šancí a jen díky velmi dobrému Cimburkovi se odcházelo do kabin jen za stavu 0:1.

Do druhého poločasu nastoupil i nezcela zdravý Krám a hra se začala vyrovnávat. Po hodině hry se Malšice dočkaly vyrovnání, když se po pěkně akci Rejlka prosadil hlavou Krám. Naneštěstí pro domácí se hosté o pár minut později opět dostali do vedení, když soupeřův záložník využil nedůrazu malšických a bylo to 1:2. Poté se malšičtí opět zvedli, ale ani šance Kráma ani přímý kop Vilímka brankou neskončily. Okřídlené nedáš-dostaneš se opět ukázalo 5minut před koncem, kdy nevinná střela zapadla za tyč domácí brány a bylo to 1:3.

Malšickým tentokrát nestačilo hrát pouze 30minut a po zásluze si ze zápasu neodnesly ani bod. Soupeř byl minimálně o dvě třídy lepší než minulý soupeř z Chotovin. Pochvalu za výkon zaslouží pouze brankář Cimburek, který vychytal především v prvním poločase spoustu šancí Nové Včelnice.


Sestava: Cimburek, Krám J.(Krám V.), Švec(Jan Stoklásek), Boháč, Stejskal, Richter, Vilímek, Chvosta, Jánský, Nikl, Rejlek.

Chotoviny - Malšice    0 - 3  (0-1)

Hosté začali zápas lépe a ihned získali územní převahu, která ale k brankám ani šancím nevedla. Akce většinou končily na vápně Chotovin. Po dvaceti minutách hry se ocitl v obrovské šanci Starý ale nedokázal z několika metrů propasovat míč do sítě.

Vyústění tlaku Malšic přineslo branku po pětadvaceti minutách hry. Po hezké přihrávce Nikla s přehledem zakončil Richter 0:1. Poté si domácí vypracovali asi největší šanci, když šel po zaváhání středu pole domácí hráč sám na Lutovského, ale situaci vyřešil špatně a pro malešického golmana nebyl problém střelu vytěsnit. Do kabin se tak šlo s těsným vedením hostů.

Po přestávce se hostům povedlo zvýšit vedení, když po hodině hry zakombinovali noví hráči Malšic Nikl a Jánský a druhý jmenovaný zvýšil na 0:2. Poté se nešťastně zranil brankář Lutovský a tak musel do brány navrátilec Cimburek. Ten ale neměl do konce zápasu žádnou výraznou práci. Na konečných 3:0 zvýšil Nikl, který obešel i golmana a protrhl tak sobotní střeleckou smůlu.

Vítězství Malšic je zasloužené a mohlo být i vyšší, ale především Nikl a Richter se předháněli v zahazování šancí. Chotoviny si kromě jedné velké šanci nevypracovali nic. Stínem utkání je zranění Lutovského a opětovné zranění Starého.

Sestava: Lutovksý(Cimburek), Hejný(Stejskal), Boháč, Vilímek, Rejlek, Richter, Čech, Chvosta, Jánský, Starý(Ťoupal), Nikl.


 

Malšice - Třebětice  2 - 2 (0-2)

Vstup do nové sezóny neměli malšičtí fotbalisté dobrý, přesto však nakonec dokázali bodovat.


Na hostech, kteří přijeli až z rozhraní jižních Čech a jižní Moravy nebyla náročná cesta vůbec znát a než se Malšičtí stačili rozkoukat v nové sezóně bylo to 0:2. Malšičtí hráli bez pohybu a nasazení a tak bylo dvougólové vedení hostů v poločase zasloužené.

Ve druhém poločase nejdříve neproměnili hosté vyloženou šanci a vývoj hry se začal obracet. Hosté od 60.minuty zalezli do obranné ulity a spoléhali jen na odkopy co nejdále od brány a sem tam se pokusili o brejk. Malšičtí začali mít územní převahu a také počet rohů se neustále navyšoval. Branka ale padla až 15minut před koncem, kdy se po centru Hejného prosadil hlavou Starý. Pět minut před koncem si hosté vypracovali obrovskou šanci, kdy šel jejich hráč sám na Lutovského, ale ten dokázal pádem pod nohy Malšice zachránit. Když už to vypadalo, že si hosté odvezou všechny body, přišel jeden z mnoha dlouhých pasů do vápna a nesmyslný faul hostujícího obránce na Starého a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Čech. Malšičtí si tak v úvodu soutěže připsali jeden bod. Výkon v prvním poločase ale měl k ideálu hodně daleko. V příštím kole jednou Malšice do Chotovin.

Sestava: Lutovský, Krám J.(Hejný),Jánský, Čech, Švec, Richter, Chvosta, Rejlek(Ťoupal),Stoklásek(Stejskal), Starý, Nikl.

 

MUŽI

V minulé sezóně se muži umístnili na posledním místě tabulky v 1.A třídě a neminul je sestup. Sezónu 2012/2013 tedy odehrají v 1.B třídě skupina "D".

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.