MUŽI

Meteor Tábor - Malšice  0 - 1  (0-0)

Vítězně se rozloučil malšický tým s letošní sezónou. V posledním zápase zvítězil na hřišti Meteoru Tábor 1:0.

Malšičtí do zápasu nasadili již pátého brankáře v sezóně. Zraněného Lutovského nahradil Starý a v zápase neinkasoval. Domácí měli po dobu prvního poločasu mírnou převahu, ale šance si vypracoval pouze dvě. Nejdříve nedokázal domácí hráč prostřelit Starého při pokusu z pravé strany a v největší domácí šanci přestřelil již v nastavení domácí záložník z dobré pozice branku, malšičtí zahrozili v první půli hlavičkou Šimáka a několika pokusy z dálky, se kterými si ale domácí brankář poradil.

Ve druhé půli už se hrál zajímavější zápas, nejdříve hlavičkoval po rohu Nikl a jeho střela se odrazila od břevna do tyče a možná i za brankovou čáru. Protože ale v této soutěži nemá rozhodčí chytré hodiny  jako kolegové na mistrovství světa, zůstal stav nezměněn. O deset minut později se malšickým povedla dobrá kombinace, kterou zakončil prudkou střelou Stoklásek. Jeho rána ale skončila jen na břevně domácí branky. Branka přišla až čtvrt hodiny před koncem. Malšičtí se dostali rychlou akcí až za domácí obranu a Šimák dokázal obstřelit brankáře 0:1. Domácí poté přeskupili řady a hra se více nastěhovala na polovinu Malšic. Vyloženou šanci si ale domácí vypracovat nedokázali. Vyprodukovali sice několik střel, ale ty buď hostující obrana zblokovala a nebo si s nimi poradil Starý.

Malšičtí si tak po dvou velmi špatných zápasech dokázali spravit chuť a zvítězili na hřišti kvalitního týmu. Celý tým zaslouží pochvalu za obranou hru a bojovnost.

Sestava: Starý, Dvořák, Čech, Zeman, Švec, Rejlek, Chvosta, Nikl(Hák), Šimák, V.Krám(J. Krám), Stoklásek(Sychra)

Malšice - Božetice   1 - 3  (0-1)

Na rozdíl od o záchranu bojujících hostů již malšickým v zápase o nic nešlo a ve spojení s místní poutí a velkým horkem, ukázali malšičtí velmi špatný výkon. V zápase se musel trenér Kluzák obejít bez několika hráčů a tak si svojí premiéru odbyl dorostenec Dvořák. Ve svém premiéře odehrál dobrý zápas.

Hned na začátku utkání se po jednom ze zákroků zranil brankář Lutovský, ale dokázal se svým zraněním vydržet až do poločasové přestávky. Hosté se lépe vyrovnali s velkým horkem a byli lepším týmem. Domácí prohrávali většinu osobních soubojů a také s přesností přihrávek byli na štíru. Po půlhodině hry se dostal hostující hráč až za obranu, ale jeho střelu dokázal skvěle zneškodnit Lutovský. Hned o minutu později se dostal do šance Rejlek, ale jeho střela těsně minula hostující branku. Těsně před přestávkou přišel první důležitý moment. Hosté se dokázali prosadit po jednom z rohových kopů a hostující útočník již na malém vápně neměl problém skórovat 0:1. Ještě před přestávkou unikl po pravém křídle Rejlek, byl sražen ve vápně, ale píšťalka sudího zůstala němá. Lépe se tak na poločasovou pauzu šlo hostím.

Do druhého poločasu nastoupil do domácí branky V.Krám a rozšířil tak již bohatý zástup hráčů, kteří se vystřídali mezi tyčemi. Zápas se ve druhé půli příliš nezměnil, hosté stále byli o něco lepším týmem, ale střelec první božetické branky ve své další šanci skórovat nedokázal. Naopak se dvakrát mohli prosadit malšičtí. Nejdříve nastřelil brankáře z bezprostřední blízkosti Stoklásek a poté se ještě ve větší šanci neprosadil ani Chvosta, který nedokázal dostat míč na brány ani z malého vápna. Byli to tak hosté, kteří během dvou minut rozhodli zápas. Nejdříve prošel hostující hráč až moc snadno malšickou obranou a tvrdou střelou zvýšil na 0:2 a hned o minutu později se nepovedená střela hostujícího záložníka dostala po zajímavé křivce až do sítě 0:3. Tímto hosté rozhodli o své výhře. Domácí měli ještě jednu velkou šanci, kdy Sychra nedokázal přehodit vybíhajícího brankáře. Když už se zdálo, že malšičtí vyjdou střelecky naprázdno i ve druhém domácím zápase v řadě, přišel rohový kop Sychry a přesná hlavička Čecha 1:3. To bylo to poslední co domácí v této sezóně svým divákům předvedli.

Sestava: Lutovský(Krám V.), Dvořák, Švec, Zeman, Krám J.,Rejlek, Chvosta, Nikl, Čech, Šimák, Stoklásek(Sychra)

Malšice - Bechyně     0 - 2   (0-0) 

Do zápasu vstoupili lépe domácí a měli od začátku zápasu územní převahu. Šanci si ale malšičtí v úvodu vypracovat nedokázali. Až po patnácti minutách hry přišel trestný kop. Ten rozehrál navrátilec do sestavy Starý a jeho střela skončila na tyči hostující branky. Do vedení tak mohli jít hosté. Hostující hráč využil podklouznutí Starého a jeho tvrdou střelu s námahou vytáhl Lutovský. Malšičtí poté opět převzali iniciativu, ale až na několik nepřesných střel a pár závarů se nic významného nestalo.

Ve druhé půli se prvních deset minut pokračovalo spíše na půli hostí, ale opět bez výrazných šancí. Pro zranění musel střídat domácí Šimák. Po hodině hry zahrávali hosté přímý kop z poloviny hřiště. Po dvou vyhraných soubojích se hostující hráč dostal až za malšickou obranu a nadvakrát poslal hosty do vedení 0:1. Za pár minut přišla chyba domácích na vlastní polovině a hostující hráč to vyřešil velice dobře, naznačil přihrávku, udělal kličku obránci Švecovi a prostřelil Lutovského 0:2. Od té doby už byl na hřišti pouze jeden tým, malšičtí si nebyli schopni kloudně přihrát míč a hosté chodili do velkého množství brejků. Několikrát šli dokonce sami na Lutovského, ale ten je několikrát vychytal a jednou ho na brankové čáře zachránil Švec. Domácí se již na nic nezmohli a tak se všechny body stěhují do Bechyně.

Sestava: Lutovský, Rejlek, Starý, Čech(Hák), Švec, Sychra, Chvosta, Vilímek, Šimák(Krám J.),Nikl, Krám V(Stoklásek).

Chýnov - Malšice   3 - 1  (1 - 0)

Oproti zápasu s Kluky nastoupili Malšice bez kapitána V.Krám a také bez stopera L. Zemana. Naopak celý zápas odehrál na kraji obrany dorostenec D. Šimota a odvedl opravdu velmi dobrý výkon. Jediným hráčem na lavičce hostí zůstal L. Hák. Od začátku zápasu domácí drželi míč více na svých kopačkách, ale jejich převaha se prvních třicet minut převtělila pouze do jedné šance. Po jednom z rohů hlavičkoval z penalty domácí záložník, ale Lutovský dokázal dostat míč přes břevno své branky. První gólová a také sporná situace přišla po půl hodině hry. Domácí Pěknic si pravděpodobně v ofsajdové situaci převzal míč za hostující obranou a po jeho přihrávce již neměl domácí záložník problém poslat domácí do vedení 1:0. Na protesty Malšických slečna rozhodčí nereflektovala. Další zajímavý moment přišel na druhé straně. Obránce Šimota se dostal ze strany do pokutového území a byl sražen domácím hráčem. Píšťalka sudí zůstala ale němá. Přesto mohli Malšičtí ještě před odchodem do šaten vyrovnat. Po pěkně akci se až do zakončení dostal Šimák, ale v dobré pozici trefil pouze domácího brankáře.

Ve druhém poločase se opět hrálo více na polovině hostí a po hodině hry přišel i druhý gól. To se po centru z levé strany a sklepnutí od Pěknice dostal míč až na vápno, kde se přesně k tyči trefil Mládek 2:0. Zápas tím byl prakticky rozhodnut. Snížit mohl po přihrávce Nikla Šimák, který ale z těžkého úhlu nedokázal prostřelit vybíhajícího domácího brankáře. Deset minut před koncem domácí své vedení ještě pojistili, když se po souboji Švece s jedním domácím hráčem ocitl domácí hráč na zemi a slečna rozhodčí odpískala penaltu. O její správnosti lze opět minimálně pochybovat. Protesty hostí už ale nic nezměnily na tom, že domácí kanonýr Pěknic zvýšil na 3:0. Na posledních deset minut přišel na hřiště L.Hák a za tento krátký úsek hry toho dokázal poměrně dost. Nejdříve atakoval domácího brankáře, který udělal chybu a tak ''populární'' Kabour snížil střelou do prázdné branky na 3:1. Poté si ještě jako tradičně vyšlápl na jednoho z domácích hráčů a po zásluze dostal žlutou kartu. Na skóre se však již nic nezměnilo.


Sestava: Lutovský, Šimota, Švec, Čech, Rejlek, Sychra, Vilímek, Chvosta, Šimák, Nikl, Stoklásek( Hák)

Malšice - Kluky    2 - 2  (1-2)

Zápas se hrál za vytrvalého deště a prvních deset minut se oba soupeři jen těžko vyrovnávali s mokrým terénem. Oba týmy měly velký problém si dát více než dvě kloudné přihrávky a celkově se nehrál bůhví jaký fotbal. Po čtvrt hodině hry převzali otěže zápasu domácí a začalo se hrát více na půli Kluků. Odměna přišla v 27.minutě. Chvosta s V.Krámem se dokázali sérií několika přihrávek dostat přes celou hostující obranu a V.Krám se dokázal tváří v tvář hostujícímu brankáři prosadit 1:0. Malšice měli i nadále více ze hry, ale po akci Šimáka nestačil dostat míč do branky Nikl a následnou střelu Vilímka vytáhl hostující brankář. Ač se hosté nedostali za celý první poločas do výraznější šance, nakonec dokázali otočit skóre ještě před odchodem do šaten. Nejdříve se po nevinné akcidostal do zakončení hostující záložník a z hranice vápna srovnal skóre 1:1. O dvě minuty bylo mezi početnou skupinou fanoušků Bostonu ještě veseleji. Po mnoha soubojích se dostal střelec první hostující branky až do souboje se
Švecem a po odkopu domácí obránce a míč odrazil až za záda Lutovského 1:2. Po minulém domácím zápase tak byla k vidění další netradiční branka.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a tak se hra odehrávala více na půli hostí. Výraznější šance si ale Malšičtí vypracovat nedokázali. Když to nešlo ze hry, vyrovnali
domácí ze standardní situace. Zeman poslal z přímého kopu míč přesně na hlavu Čecha a ten nedal hostujícímu brankáři šanci 2:2. Zápas se poté zvrhl do série
mnoha osobních soubojů a faulů z obou stran, ale více ze hry měli stále domácí. Byli to ale hosté, kteří mohli strhnout vedení na svojí stranu. Po přímém kopu
uklouzl brankář Lutovský a po závaru musel zasahovat až Čech a hlavičkou poslat míč nad branku. Pět minut před koncem se dostali malšičtí do velké šance. Šimák
postupoval sám na brankáře hostí, ale ve své šanci ho pouze nastřelil. Rozhodl tak o dělbě bodů.

Sestava: Lutovský, Rejlek,
Čech, Zeman, Švec, Sychra(J.Krám),Vilímek, Chvosta, Šimák, Krám V.,Nikl(Šimota D.)

Větrovy - Malšice  2 - 0  (1-0)

Větrovy v pozice favorita vstoupili do zápasu lépe a od začátku měli více ze hry, ale žádné velké šance si ze své platonické převahy vypracovat nedokázaly. Střely končily buď na pozorném Lutovském a nebo mimo hostující branku. Tlak domácích trval celý první poločas a to i díky řadě přímých kopů na půle Malšic. Gól však vstřelili domácí favorit až po půl hodině hry. Po rychlém vhazování se dostal Klejna na vápně ke střele, která se po zákroku Lutovského dostala jen na nohu domácího Vacka a ten neměl problém poslat Větrovy do vedení 1:0. Na konci první půle se dostali do šancí i hosté ale ani hlavička Čecha ani střela kapitána Kráma v síti neskončila.

Ve druhém poločase se vývoj hry příliš nezměnil, domácí nadále více drželi míč, ale příliš šancí si vypracovat nedokázali. Naopak to byli hosté, kteří ohrozili domácí branku ale ani Švec ani Vilímek netrefili domácí svatyni. Naopak Lutovského ohrozil domácí Klejna, ale hostující brankář dokázal střelu vyrazit. Po hodině hry přišel asi rozhodující moment. Dlouhý míč za obranu hostí převzal Klejna a podruhé překonal Lutovského 2:0. Hosté reklamovali ofsajd, ale ten pomezní rozhodčí neviděl. Vzhledem k průběhu byl zápas rozhodnut a tak se již nic výrazného v zápase nestalo. Na obou stranách se sice zvýšila bojovnost a počet faulů, ale na průběh zápasu to nic nezměnilo.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Švec, Čech, Rejlek, Sychra(Krám J.),Vilímek, Chvosta, Šimák, Nikl, V.Krám(Stoklásek)

Malšice - Jistebnice  2 - 1  (0-0)

V dalším zápase 1.B třídy hostili Malšice třetí tým tabulky z Jistebnice.

Od úvodu zápasu drželi hosté míč na svých kopačkách, ale nedokázali si vypracovat žádnou větší šanci. Naopak to byl domácí Šimák ,který ale po hezké individuální akci netrefil hostující branku. Ještě blíže byl gólu kapitán Krám, ale opět po samostatné akci skončil jeho střelecký pokus jen na spojnici břevna a tyče a následný závar dokázala obrana Jistebnice odvrátit. Hosté poté opět převzali iniciativu, ale brankovou šanci si v prvním dějství nevypracovat nedokázali.

Od počátku druhého poločasu se na průběhu hry moc nezměnilo. Hosté byli stále o něco lepší v držení míče, ale na pozornou a často obětavou defenzívu Malšic si nepřišli. Naopak po hodině hry se dostal do velké šance Chvosta, který se štěstím přešel přes dva bránící hráče a jeho střela skončila na tyči. Stejnou mincí opláceli i hosté po souboji jednoho z hostujících hráčů se Stejskalem se odrazil míč až k bývalému hráči Malšic Peclinovskému, ale jeho střelu dokázal vyrazit brankář Lutovský také na tyč. Branky začaly v Malšicích padat až patnáct minut před koncem a nutno dodat, že branky to byly vskutku nevšední. Nejprve se prosadil domácí Šimák a po přímo z rohového kopu. Hostující brankář si vybral slabší chvíli, nedokázal na centr reagovat a bylo to 1:0. Než však stačili domácí fanoušci rozebrat netradiční domácí branku, bylo vyrovnáno. Po závaru v domácím vápně se na malém vápně dokázal prosadit hostující záložník 1:1. Domácím se nepovedlo odvrátit tuto situaci, i když byli v tu chvíli minimálně v devíti lidech ve vlastím vápně. Když už se zdálo, že si oba týmy body rozdělí, přišel rohový kop. Ten rozehrával Stoklásek a i přesto, že na první pohled nebyl roh kopnut ideálně trefil hostující obránce na první tyči míč tak nešťastně, že skončil podruhé v hostující síti 2:1. Ihned poté byl zápas ukončen.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Zeman, Čech, Rejlek, Švec(Sychra), Chvosta, Vilímek,Šimák, V.Krám(Stoklásek), Nikl(Šimota)

Sepekov - Malšice  3 - 1 (2-1)

Malšičtí prohráli v dalším zápase na hřišti zachraňujícího se Sepekova 3:1. Zápas začal mnohem lépe pro domácí celek, který od začátku vyhrával veškeré osobní souboje a vypracoval si převahu a z ní dokázal domácí útočník hned po osmi minutách poslat míč hlavou přesně k tyči hostující branky 1:0. Ani inkasovaná branka hosty nevzbudila a tak se stále hrálo více na malšické polovině. Domácí stříleli z každé pozice a jen nepřesnost v koncovce uchránila Malšice od další inkasované... branky. Když už se zdálo, že se hosté probudili ze spánku přišel přímý kop z levé strany a po centru se domácí záložník hlavou trefil přesně do šibenice 2:0. Poté už začali hrát i hosté a díky zvýšené bojovnosti přišla série rohových kopů. Po jednom z nich vyhrál hlavičkový souboj Čech a po závaru se nejlépe orientoval Sychra a hlavou snížil 2:1. Malšičtí dokonce dokázali ještě před přestávkou srovnat, ale branka Šimáka neplatila pro údajný ofsajd. Do kabin se tak šlo lépe domácím.

Do druhého poločasu vstoupili lépe malšičtí, kteří si hned po deseti minutách vypracovali velkou šanci, kterou ale tváří v tvář domácímu brankáři neproměnil Stoklásek. Poté se hra vyrovnala a odehrávala se spíše ve středu pole. Zápas v tu chvíli nabízel jen nekončící řadu osobních soubojů a faulů na obou stranách. Až deset minut před koncem se po akci ze strany dostal míč až na velké vápno a střelu Sychry musel u tyče zachraňovat domácí brankář. V tuto chvíli svůj tým výrazně podržel. V poslední minutě, když už malšičtí hráli na velké riziko postupoval domácí hráč sám na bránu a byl faulován Zemanem a z následné penalty pečetil domácí vítězství na 3:1.

Malšičtí tak prohráli zápas na hřišti týmu z konce tabulky. Především prvním třicet minut předvedli hosté velice bezkrevný výkon, který by nestačil asi ani na některá mužstva z nižších soutěží. Nyní přichází série těžkých zápasů s týmy z čela tabulky a vzhledem k poměrně velké marodce bude muset tým bojovat mnohem více než v první půlhodině dnešního zápasu.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Zeman, Čech, Švec, Sychra, Chvosta, Nikl, Šimota(Hák),Šimák, Stoklásek(Jírovec)

Malšice - Ratibořské Hory  3 - 3  (2-2)

Vstup do zápasu měli lepší hosté, kteří v úvodu domácím příliš nepůjčovali míč a hrálo se více na malšické polovině. Do vedení šli ale domácí. Po deseti minutách přenesl krásně hru na křídlo Čech, Nikl si velice dobře zpracoval balón a poté našel centrem přesně kapitána V. Kráma. Ten neměl problém poslat Malšice do vedení 1:0. Ještě lépe to pro domácí vypadalo po dalších deseti minutách. To se opět trefil V.Krám, když umně trefil přímý kop po faulu na Šimáka 2:0. V další šanci se poté ocitl Šimák, ale po pěkně samostatné akci obešel i hostujícího brankáře, ale z těžkého úhlu již nedokázal dostat míč do sítě. Hosté stále drželi více balon a za svojí aktivitu byli odměněni po půl hodině hry. To se hosté dokázali prosadit po přímém kopu, kdy míč propadl až na malé vápno a tam se hostující útočník i s trochou štěstí dokázal prosadit 2:1. Na branku mohl vzápětí odpovědět Nikl, ale po akci Šimáka spíše ohrozil střechy domů za hostující brankou. Daleko lépe se vedlo hostům. Po dalším přímém kopu se dokázal ze závaru před malšickou brankou prosadit hostující záložník 2:2.

Vstup do druhého poločasu opět přinesl branku, když se po výborné přihrávce Šimáka prosadil Nikl 3:2. Zápas se poté rozdrobil do série mnoha faulů a nepřesností a celkově se více diskutovalo než hrálo. Zápas byl v tu chvíli vyrovnaný a žádný z týmů si žádnou velkou šanci vypracovat nedokázal. Až v 70. minutě přišla série několika centrů do domácího vápna a po jednom z nich se míč odrazil k hostujícímu záložníkovi, který z deseti metrů prostřelil Lutovského 3:3. Domácí se poté ještě pokusili strhnout vedení opět na svojí stranu, ale ani šance V.Kráma ani příležitost Šimoty už brankou neskončily.

Malšičtí si tak připsali první jarní remízu s týmem, který je v tabulce pouze bod za nimi. V zápase se na domácí straně střídaly pasáže velmi dobrých a naopak velmi slabých pasáží a tak je remíza zasloužená. Nejlepším hráčem domácích byl Michal Šimák, i když nedokázal v zápase skórovat. V dalším kole jedou Malšice na hřišti zachraňujícího se Sepekova a lze tak očekávat další těžký zápas.

Sestava: Lutovský, Stejskal(J.Krám),Zeman, Čech, Švec, Sychra(Šimota), Chvosta, Nikl(Hák),Rejlek(Jírovec), V.Krám, Šimák

Řepeč/Opařany - Malšice  3 - 0  (2-0)

 • Špatně dopadlo pro malšické první derby v jarní části sezóny. Od začátku se na hřišti spíše bojovalo, než hrál nějaký krásnýfotbal a to bylo přesně to co vyhovuje domácím. Do vedení ale mohli jít po deseti minutách hosté. Centr Zemana z půli hřiště propadl změtí těl a skončilaž na tyči domácí branky. Branka přišla hned o dvě minuty později na druhé straně. Švec si v pozici posledního hráče hrál příliš dlouho s balónem, nechalse obrat domácím útočníkem a ten si poté dokázal poradit i s Lutovským 1:0. Malšičtí hrozili pouze ze standardních situací, ale domácí dokázali všemodolat, i když často se štěstím. Naopak po půlhodině hry vstřelili domácí druhou branku, po jednoduché kombinaci prošel domácí hráč až před Lutovského,kličkou obešel i hostujícího brankáře a pohodlně zvýšil na 2:0. Do poločasu mohlo být sníženo, ale už v nastaveném čase nedokázali své šance proměnit Krámani o několik vteřin později Rejlek.

 • Do druhého poločasu udělal trenér Kluzák několik změn v rozestavení a také do hry poslal obránce Vlnu. Jeho účinkování ale
  nemělo příliš dlouhé trvání. Nejdříve dostal po rozmíšce s jedním domácím hráčem žlutou kartu a po hodině hry musel po zbytečném faulu zezadu a druhé
  žluté kartě pod sprchy. Jeho účast v zápase tak čítala přibližně 25 minut. Jinak se obraz hry ve druhé půli příliš nezměnil, domácí byli stále bojovnějším
  týmem a malšičtí si větší šanci vypracovat nedokázali. Konečné skóre určil střídající domácí útočník, který dokázal jeden z mnoha přímých kopů poslat
  přesně k tyči Lutovského branky 3:0. To zbývalo do konce zápasu už pouhých pět minut. Zápas se již pouze dohrával a nic už na tom nezměnilo ani několik
  žlutých karet na obou stranách.


Sestava: Lutovský,Stejskal, Švec, Zeman, Krám J.,Rejlek, Chvosta, Šimák, Nikl(L. Hák), V.Krám, Stoklásek(Vlna)

Malšice - Mirotice  2 - 1 (1-0)

V prvním jarním domácím zápase přijel do Malšic tým z Mirotic. Soupeř se před zápasem krčil až na samém dně tabulky, ale rozhodně se nečekal lehký duel. Tím spíš, když do zápasu nemohl nastoupit kromě zraněného Starého ani nemocný kapitán Krám.

Zápas začal obrovskou šancí hostí, která přišla už po dvou minutách. Nenápadná střela z hranice vápna se odrazila od tyče Lutovského brány a z obrovského závaru poté hosté vytěžili pouze roh. Do první velké příležitosti se na straně domácích dostal Stoklásek, ale po kolmici od Vilímka poslal svojí střelu jen metr vedle levé tyče hostující branky. Naopak hosté opět zahrozili a střelu hostujícího záložníka musel od tyče vytahovat Lutovský. První branka přišla po dvaceti minutách. Vilímek rychle rozehrál přímý kop z vlastní poloviny, našel Šimáka, který po samostatném úniku hostujícího brankáře s přehledem přehodil 1:0. Domácí poté převzali otěže zápasu do svých rukou, ale svoje šanci nedokázal proměnit ani Rejlek, ani podruhé Stoklásek. Oba při svých gólovkách přestřelili. Do konce poločasu se hrálo spíše na hostující polovině, ale výrazné šance již nepřišly. Svoje účinkováni ukončil v poločase zraněný Rejlek a místo něj naskočil druhé půle Šimota.

Do druhého poločasu vstoupili malšičtí velice ospale a nechali se zatlačit na vlastní polovinu. Hosté si vypracovali obrovskou šanci, když nejdříve skončila padající střela na břevně domácí branky a hned poté se po velkém závaru povedlo hostům trefit břevno podruhé. V tuto chvíli byli hosté vyrovnání opravdu blízko. Tradiční nedáš dostaneš se ukázalo po hodině hry. Po rychlé kombinaci se dostal do sóla Nikl a dokázal prostřelit hostujícího brankáře 2:0. Hosté ještě jednou zahrozili a dokázali i překonat brankáře Lutovského, ale střelu mířící do opuštěné branky hlavou vytěsnil na roh Čech. Po dalším velkém závaru se hosté asi oprávněně dožadovali penalty, ale rozhodčí jejich přání nevyslyšel. Pak se hra výrazně přiostřila, přišlo několik ostrých faulů a rozmíšek, ale kromě několika žlutých karet se již nestalo nic, co by nějak ovlivnilo historii tohoto zápasu.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Zeman, Čech, Švec, Šimák, Vilímek, Chvosta, Rejlek(Šimota), Stoklásek(Jírovec), Nikl(Krám J.)

 Záhoří - Malšice  1 - 3  (1-1)

V prvním jarním mistrovském zápase zvítězili Malšice v Záhoří 3:1. Na velmi  nerovném hřišti nabídli oba týmy hrstce diváku fotbalovou dietu, moc hezký zápas se skutečně nehrál. Svojí roli sehrál i na obě strany velmi nepřesný sudí.

Zápas začali lépe malšičtí, ale ve dvou větších šancích nedokázal uspět Nikl. Nejdříve svojí akci ani nezakončil, podruhé přestřelil domácí branku. Domácí hrozili výhradně ze standardních situací, kterých bylo v zápase vzhledem k neustálým osobním soubojům spousta. Přesto se domácí dostali do vedení. Po půlhodině hry odcentroval jeden z domácích hráčů a zdánlivě jednoduchý míč vypadl brankáři Lutovskému z rukou a pomalou se došoural za brankovou čáru. Snaha Stejskala už přišla vniveč 1:0. Malšičtí dokázali odpovědět ještě před poločasovou přestávkou. Po velmi dobré kombinaci od vlastní brány se dostal míč až k V.Krámovi, který přešel přes domácího obránce a levou nohou srovnal 1:1. Těsně před odchodem do kabin postupoval sám na bránu Vilímek, kterého zfauloval domácí obránce. K údivu všech, včetně domácích, vytáhl sudí pouze žlutou kartu.

Od začátku druhé půle se hra rozkouskovala do série mnoha nepřesných přihrávek a také faulů. Po jednom z nich musel vystřídat obránce Starý. Domácí poté získali chvilkovou územní převahu a zamkli na dobrých pět minut malšické před vlastní vápno, ale vyjma několika závarů si šanci vypracovat nedokázali. Rozhodnutí přišlo čtvrt hodiny před koncem. Po rychlém vhazování poslal Nikl přesný centr do vápna, kde našel Vilímka, který dokázal tváří v tvář domácímu brankáři uspět 1:2. Za dvě minuty byl už náskok Malšic dvoubrankový. To dokázal Šimák vyhrát souboj jak s domácím obráncem, tak i s brankářem. Poté už nebyl problém dovést míč do prázdné domácí branky 1:3. Zápas už se poté pouze dohrával, protože domácí již nedokázali najít dostatek sil na závěrečný tlak.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Zeman, Starý(Vlna) Švec, Šimák, Chvosta, Vilímek, Rejlek, Nikl, Krám V.

Malšice - Smetanova Lhota   4 - 4  (2-0)

S hosty přijel i nejlepší střelec české reprezentace Jan Koller a významně se zapsal do dění utkání. V prvním poločase se malšičtí dostali do vedení, když se dokázali prosadit hlavou Nikl a po samostatné akci Šimák. Další šance nedokázali proměnit Rejlek a kapitán Krám a když nechal vyniknout hostující Jan Koller domácího brankáře Kučeru, byl stav po prvním poločase 2:0 pro Malšice.

Hosté ale zápas nevzdali a brzy po přestávce dokázali vyrovnat. Netrvalo ani deset minut a dvě nevinné akce dokázal zakončit Koller. V tu chvíli mělli hosté trochu navrch a měli v zápase převahu. Převahu hostí dokázal narušit kapitán domácích Krám, který využil hezké akce domácích a zvýšil na 3:2. Po této brance byli zase chvíli lepší domácí, ale poté přišel brejk hostujícícho týmu a hlavička jeho záložníka znamenala opět vyrovnání. Domácí dostal ještě jednou do vedení Šimota, jehož rychlá akce znamenala opět vedení o jednu branku. V 85. minutě však z přímého kopu před hranicí pokutového území završil hattrick Koller a vyrovnal na konečný stav.

Božetice - Malšice    1 - 4  (1-2) 
 

Do zápasu nastoupili malšičtí opět v pozměněné sestavě. Chyběl vyloučený brankář Lutovský, obránci Starý a Jiří Krám a také záložník Jánský. Místo nich se vrátil do sestavy distancovaný kapitán Krám a po dlouhé době se na hřišti ukázal i Rejlek, který promarodil většinu podzimní části soutěže. V bráně se po delším čase opět objevil Kučera.

Zápas se hrál na těžkém a podmáčeném terénu a v úvodu bylo vidět, že i domácí mají k ideálnímu rozpoložení daleko. Obě mužstva hodně kazila přihrávky a na hřišti se spíše bojovalo než hrálo. První důležitý moment zápasu přišel po dvaceti minutách hry, Rejlek se z pozice beka dostal až do pokutového území a po kličce byl zfaulován. Nařízenou penaltu proměnil spolehlivě Čech 0:1. Hra Malšic se zvedla a hrálo se více na polovině domácích. Ti v tu chvíli hrozili jen sporadicky a jen po rohových kopech. Po půlhodině hry dokázal na domácím stoperovi vybojovat míč Nikl, posunul ho na Vilímka, který šel sám na bránu a v souboji jeden na jednoho s domácím brankářem uspěl 0:2. Když už se zdálo, že si malšičtí odnesou do poločasové přestávky vedení o dvě branky, přišel domácí tlak, umocněný několika rohovými kopy a po posledním z nich dokázal domácí útočník procpat míč na zadní tyči jak přes Sychru tak i brankáře Kučeru 1:2.

Do druhého poločasu vstoupili lépe malšičtí a jejich snaha přinesla své ovoce již po deseti minutách druhé půle. Vilímek vysunul kapitána Kráma a ten lobem zaskočil domácího brankáře 1:3. Domácí poté vytáhli více svojí obranu a po jednom z brejků byl stažen Nikl, který postupoval sám na brankáře. Rozhodčí ale udělil domácímu obránci pouze žlutou kartu. Mírný tlak domácích přinesl jednu obrovskou šanci, kdy se deset minut před koncem dostal za obranu domácí útočník, udělal kličku i Kučerovi, ale jeho slabou střelu dokázal na tyč srazit obránce Zeman a následný závar již hosté ubránili. Naopak samy mohli dvakrát potvrdit své vítězství, ale dva samostatné nájezdy na brankáře nedokázal úspěšně vyřešit Nikl. Ve třetí nastavené minutě poté prošel s míčem přes půl hřiště Vilímek a střelou levou nohou dal čtvrtou branku hostí 1:4.

Sestava: Kučera, Rejlek(Šimota),Čech, Zeman, Švec, Sychra(Jírovec),Chvosta, Vilímek, Šimák, Nikl, Krám V.

Bechyně - Malšice   5 - 0  (1-0)

V prvním poločase se hrál poměrně vyrovnaný zápas, který hodně ovlivnila 43.minuta. To se domácí hráč trefil z přímého kopu přes zeď a ač si brankář Lutovský na míč sáhl, vytěsnit ho již nedokázal 1:0.

Po přestávce se domácí povedlo hned po deseti minutách zvýšit Byrtusem na 2:0 a ten týž hráč zvýšil po hodině hry již na 3:0. Od té doby již existovalo na hřišti jen domácí mužstvo, malšičtí opět pouze vyhlíželi konec. Výkon v tu chvíli opět neměl parametry mužstva hrající krajskou soutěž. Navíc byl po vzájemné potyčce s domácím útočníkem vyloučen brankář Lutovský. Ten si kromě červené karty odnesl i zranění v obličeji, protože domácí hráč mu dal pěstí. Do brány musel již tradičně Jánský a ten ještě dvakrát... do konce zápasu inkasoval.

Sestava: Lutovský, Krám J.(Šimota)Starý, Zeman, Švec, Sychra(Jírovec),Čech, Vilímek,Jánský, Nikl, Šimák.

Malšice - Chýnov    0 - 6  (0-3)

Do brány se po dlouhé době vrátil brankář Lutovský, ale ani on nedokázal zabránit první brance hostí, která přišla již po třech minutách. Po standardní situaci vrátili hosté míč před bránu a obrana domácích zapomněla hostujícího záložníka zcela volného a ten na malém vápně již neměl problém skórovat 0:1. Hosté měli i nadále velkou převahu a domácí nenacházeli na jejich nápaditou hru odpověď. Ve dvacáté minutě přišla druhá branka, která byla velmi podobná té první. Opět přišla střela do skrumáže před branku a dorážející hráč poslal míč podruhé do sítě 0:2. Malšičtí poté několikrát navštívili hostující polovinu, ale ani série několika rohů nepřinesla žádnou větší šanci. Spor...adické střely pochytal v pohodě hostující brankář. Těsně před poločasem přišel třetí gól, když malšičtí opět nedokázali zabránit hostující rychlé kombinaci a ze samostatného úniku se prosadil Pěknic 0:3.

Ani ve druhém poločase nedošlo ve hře k příliš velké změně, hosté nadále domácí přehrávali a po hodině hry přidali čtvrtý gól. Obrana nevyrazila včas proti Chotovinskému a jeho střelu brankář Lutovský přes změť těl neviděl 0:4. To byla pro domácího brankáře konečná. Opět se ozvalo jeho zřejmě nedoléčené zranění a tak musel zbylou půlhodinu dochytat Kučera. Ten inkasoval ještě další dvě branky a zápas tak skončil už podruhé během dvou týdnů prohrou Malšic o šest branek.

Sestava: Lutovský(Kučera), Vlna(Šimota), Zeman, Vilímek, Švec, Šimák, Chvosta, Čech, Jánský, Nikl, Starý(Jírovec)

Kluky - Malšice   4 - 3  (3-1)

Na zápas malšičtí odjeli v dosti změněné sestavě, od minulého zápasu chyběl vyloučený V.Krám a pro zranění absentovali i Starý a Stejskal. V bráně navíc musel opět nastoupit Jánský.

Na malém a nepříliš rovném hřišti se hrál od počátku vyrovnaný zápas, který ovlivnila již desátá minuta hry. To poslal domácí hráč centr do vápna a po sérii odrazů dokázal nebráněný domácí hráč poslat míč poprvé za Jánského záda 1:0. Domácí se dále tlačili do útoku, ale šance si vypracovat nedokázali. Naopak přišlo vyrovnání. Podruhé během poslední dvou zápasů se z přímého kopu prosadil Vilímek 1:1. V tu chvíli byli na koni malšičtí a možná jen trocha štěstí chyběla ke vstřelení dalšího gólu. Branka přišla o chvíli později, ale do hostující sítě. Chvosta si příliš dlouho hrál s balonem na vlastním velkém vápně, o míč přišel a domácí záložník vyhnal všechny pavouky z pravé šibenice 2:1. Další důležité momenty přišly v posledních pěti minutách první půle. Nejdříve se po sérii odrazů dostal domácí útočník sám za obranu a J.Krám ho stáhl. Následovala penalta a žlutá karta. Protože ale měl J.Krám už jednu z průběhu zápasu, napodobil svého bratra z minulého týdne a byl vyloučen. Penaltu proměnil domácí záložník bez problémů 3:1. V tu chvíli to opět s malšickými nevypadlo nijak dobře. Ještě před odchodem do kabin ale domácí hráč dvakrát zcela nesmyslně fauloval a po dvou žlutých kartách ukončil svoje účinkování také již před přestávkou.

Do druhého poločasu hosté změnili rozestavení i pohyb a dokázali domácí přehrávat. Vypracovali si několik závarů, ale rychlou kontaktní branku vstřelit nedokázali. Po hodině hry postupoval sám na bránu Nikl, byl zfaulován ale pokračovalo se ve hře. Naopak dokázali domácí z ojedinělého brejku překvapit již nepříliš zformovanou obranu Malšic a zvýšili již na 4:1. Klidného závěru se ale diváci nedočkali. Dvě minuty před koncem se po rohu Šimáka dokázal prosadit tečovanou střelou Nikl 4:2. V první nastavené minutě pak utekl po levé straně střídající Jírovec a jeho centr skončil po teči domácí obrany opět v síti 4:3. Na vyrovnání již ale Malšicím nezbyl čas.

Malšice tak prohráli potřetí za sebou. Oproti minulým dvěma zápasům již měla hra jistou úroveň, ale zbytečné individuální chyby znamenaly opět nulový bodový zisk. Dobré výkony odvedli oba dorostenci Šimota i Jírovec. Ten dokázal vstřelit svůj první gól za A tým. V příštím kole přijede do Malšic vedoucí tým tabulky Chýnov. Zajímavé bude určitě složení domácí sestavy, protože hráčů není opravdu na konci podzimu nazbyt.

Sestava: Jánský, Krám J., Zeman(Jírovec),Vilímek, Švec,Sychra, Chvosta, Čech, Šimota, Nikl, Šimák

Malšice - Větrovy   1 - 7   (0-3)

Ostudný výsledek se začal rýsovat hned po šesti minutách hry, po dlouhém míči za obranu zaváhal s výběhem brankář Kučera a po jeho faulu se kopala penalta. Tu hosté s přehledem proměnili 0:1. O pět minut později byla situace ještě horší, po několika soubojích před vápnem přišel další dlouhý míč za obranu, který nešťastně tečoval mimo dosah brankáře L.Zeman 0:2. Po dvaceti minutách hry přišla první velká šance domácích, ale V. Krám ve vyložené pozici přestřelil. Hra se poté trochu vyrovnala, ale více ze hry měli nadále Větrovští. Především v pohybu byl rozdíl mezi soupeři znatelný. Když už se zdálo, že oba týmy odejdou do kabin za dvoubrankového vedení Větrov přišel domácí přímý kop. Nejenže ale nedošlo k ohrožení hostující branky, naopak přišel rychlý brejk hostů a třetí gól v domácí síti. Navíc se při této akci zranil domácí Stejskal.

Pokud mysleli malšičtí na zdramatizování zápasu, tak jim tato myšlenka vydržela pouhých pět minut. Právě v tento čas dostali hosté výhodu v podobě přímého kopu a po jeho zahrání dokázal Kučera míč vyrazit jen před hostujícího záložníka, který neměl ani nejmenší problém počtvrté skórovat- 0:4. Na domácích se poté začala projevovat frustrace, která vyvrcholila zákrokem V.Kráma, který svého soupeře kopl. Hostující Říha poté mstil svého spoluhráče a do domácího kapitána strčil. Rozhodčí oba hráče vyloučil. Druhou velkou šanci v zápase si Malšice vypracovali po hodině hry, ale střelu Nikla stačila hostující obrana zblokovat. Naopak o deset minut později přišel brejk hostí. Hostující záložník zakončil akci střelou na zadní tyč, kterou Kučera stačil pouze vyrazit a dobíhající hráč měl před sebou opět prázdnou bránu 0:5. Blamáž domácích ale přesto ještě neskončila. Jeden útok za druhým se valil na malšickou branku. Hosté s chutí kombinovali a malšičtí už pouze sledovali tabuli s časem a čekali na závěr zápasu. Hosté dokázali využít ještě dvě ze svých dalších šancí a na tabuli již svítilo hrozivých 0:7. Opravdu malou náplastí na duši malšického fanouška byla střela Vilímka z 88.minuty, kterou přes veškerou snahu nedokázal hostující brankář vytěsnit a která skončila u jeho levé tyče 1:7.

Sestava: Kučera, Švec, Vilímek, Zeman, Stejskal(Krám J.),Šimák, Chvosta, Čech, Nikl(Jánský), Starý(Sychra), V.Krám

Jistebnice - Malšice  4 - 1 (4-0)

Ve znamení návratu obránce Lukáše Zemana se nesl další zápas Malšic. Obránce, který hrával v Malšicích ještě krajský přebor nastoupil znovu po mnoha letech za malšický tým. Zatím bylo domluveno jeho roční hostování.


Malšičtí odjeli na zápas se dvanácti ne zcela zdravými hráči a také opět bez brankáře. Do brány se tak postavil Jánský. Přes čtyři inkasované branky odvedl dobrý výkon a příčina prohry byla určitě někde jinde. Především v pohybu a důrazu Jistebnice dnes malšické přehrávala. A když se k tomu přidaly dvě vstřelené branky do dvacáté minuty hry bylo o rázu utkání rozhodnuto. Malšičtí si sice dokázali vytvořit několik náznaků, ale šance si za první poločas nevytvořili. Naopak přišla deset minut před koncem další rychlá akce domácích a bylo to již 3:0. Když už se zdálo, že poločas skončí o tři branky, protáhl se domácí záložník po levé straně malšické obrany a z těžkého úhlu zvýšil vedení již na 4:0.

Po velice nepovedeném prvním poločase začali hrát i hosté a jejich první velkou šanci měl Šimák, postupoval ze strany sám na brankáře, ale kromě brankáře obstřelil i branku. Malšičtí dokázali opticky vyrovnat hru a po hodině hry se po centru z přímého kopu prosadil Šimák 4:1. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou, taktické pokyny obou trenérů vzaly za své a také se výrazně přiostřilo. Jinak nepříliš přesný rozhodčí ale dokázal díky několika žlutým kartám na obou stranách emoce uklidnit a tak oba týmy nakonec dohrály v plném počtu. Branky přes dobré možnosti na obou stranách již také nepřišly.

Sestava: Jánský, Vlna(Krám J.),Zeman, Starý, Švec, Šimák, Čech, Chvosta, Stejskal, Nikl, Krám V.

Malšice - Sepekov    4 - 2

Pokud přišel nějaký neznalý fanoušek na první poločas, těžko by uvěřil, že se střetává druhé mužstvo tabulky s posledním. Mezi oběma týmy nebyl velký rozdíl. Místo fotbalu se oba týmy po hřišti spíše ploužily a moc hezkého první půle opravdu nenabídla. Za zmínku snad stojí pouze šance V.Kráma a Čecha, které ale brankou neskončily. Naopak se mohli do vedení dostat hosté, ale malá domů Švece skončila vedle brány zkoprnělého brankáře Kučery.

Jestli si hosté vzali předsevzetí i ve druhé půli pokračovat v nastolené hře, museli své plány změnit již po půl minutě. Po přihrávce do té doby nevýrazného Sychry se prosadil střídající Šimák 1:0. Hned za tři minuty se do brejku dostal Nikl, kterého fauloval hostující stoper a kopala se penalta. Tu proměnil Čech a opět přidal další zářez ve své již bohaté sérii proměněných penalt 2:0. Snovou čtvrthodinu dokončil V.Krám, který po individuální akci přehodil hostujícího brankáře a zvýšil již na 3:0. Další šanci neproměnil Šimák, který si navíc obnovil zranění a zápas tak pro něj opět po patnácti minutách skončil. Hosté se z těžkého direktu probouzeli jen těžko, ale ke snížení jim pomohli sami domácí. Dvojblok Chvosta, Kučera dostali společnými silami na zem hostujícího útočníka a rozhodčí nařídil penaltu i pro hosty. Sám faulovaný neměl problém a poslal Kučeru na druhou stranu 3:1. Ač hosté trochu ožili hrálo se více podle malšických not. V.Krám ale poslal svojí střelu těsně vedle a ani další akce čtvrtý gól v síti hostů nepřinesly. Až deset minut před koncem si dokázal udělat v pokutovém území prostor V.Krám a svým druhým gólem zvýšil opět na rozdíl tří branek 4:1. Utkání se již pouze dohrávalo a kosmetickou změnu skóre již přinesl pouze střídající hostující útočník, který v poslední minutě hlavou snížil na 4:2.

Branky:V.Krám 2, Šimák, Čech z pen.
Sestava: Kučera, Krám J.(Šimák,(Šimota), Starý, Vilímek, Švec, Sychra, Čech, Chvosta,Stejskal, V.Krám, Nikl

Ratibořské Hory - Malšice   0 - 2 (0-0)

Po herním a výsledkovém vystřízlivění s Řepčí vyjeli Malšičtí na další zápas do Ratibořských Hor. Kvůli zranění z minulého kola nemohl do zápasu nastoupit první brankář Lutovský a tak se v bráně objevil fanoušky možná již zapomenutý brankář Kučera. Nutno podotknout, že si se situací poradil velmi dobře.

Zápas na velice těžkém a podmáčeném terénu začali lépe domácí a zatlačili Malšice na jejich polovinu. Jejich snaha vyústila v několik závarů a také v nastřelené břevno. Malšičtí se kromě dvou střel Nikla do výraznější šance nedostali. Naopak střelu domácích musel za již překonaným Kučerou vytahovat z brankové čáry Čech. Hory vyhrávali většinu soubojů ve středu pole a tak si drželi neustále územní převahu. Do poločasové přestávky se ale odcházelo za bezbrankového stavu.

Nástup do druhé půle měli lepší Malšice a své ovoce to přineslo hned po sedmi minutách. Přímý kop Vilímka nešťastně tečoval domácí záložník a na tuto teč již nestačil golman zareagovat 0:1. Malšičtí dokázali vyhrávat více osobních soubojů a tak se hra vyrovnala. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale větší šanci si nevypracovali. Naopak se deset minut před koncem prosadili opět hosté. Přímý kop Starého tečoval Čech mimo dosah domácího brankáře 0:2. Domácí se ještě pokusili o závěrečný tlak, ale obrana v čele s brankářem Kučerou si dokázala poradit a již neinkasovala.

Branky: vlastní, Čech

Sestava: Kučera, Stejskal, Švec, Starý, Krám J.,Sychra(Šimota D.),Čech, Vilímek, Jánský, Nikl, Šimák

Malšice - Řepeč/Opařany  0 - 3  (0-1)

Zápas se domácím vůbec nepovedl. V prvním poločase se soupeř v 13. minutě ujal vedení, když jeho útočník proměnil sólový únik. Malšičtí se pokusili o vyrovnání několika střelami, které však míjely soupeřovu branku. Největší šanci přinesl přímý kop Starého, jeho střelu však vyhlavičkoval obránce z branky.

Po přestávce se brzy zranil domácí brankař Lutovský a do branky za něj nastoupil Vlna. Ten inkasoval dvakrát po chybách v obraně.  V druhém poločase si domácí nevytvořili téměř žádnou významnější šanci. V největší jejich šanci stačil dorážku Nikla do odkryté branky vyrazit skluzem soupeřův brankař.  

Sestava: Lutovský (Vlna), Krám J. (Jánský), Stejskal, Starý, Šimák, Chvosta, Čech, Sychra, Rejlek (Stoklásek), Krám V., Nikl

Mirotice - Malšice  1 - 2   (0-1)

Malšičtí neodjížděli k zápasu v ideální sestavě, když z různých důvodů chyběli Jánský, Sychra a také stálice zadních řad Starý. Úvod se ale malšickým podařil na výbornou a hned ve třetí minutě šli do vedení. Krásnou střelou se zpoza vápna trefil do šibenice Nikl 0:1. Jeho branka byla opravdu výstavní a v ničem si nezadá s trefou arménského reprezentanta v zápase kvalifikace s českým týmem. Malšičtí byli nadále lepším týmem, ale nedokázali z mnoha dalších šancí vstřelit druhý gól. Velké šance měli Šimák, Krám a také Čech, který trefil břevno. Domácí se uchýlili pouze k nakopávaným balonům a tak neměl brankář Lutovský příliš práce. Do kabin se tak odcházelo za jednobrankového vedení hostů, které ale neodpovídalo průběhu hry. Šancí a střel na bránu totiž měli malšičtí více než za minulé tři zápasy dohromady.

Ve druhé půli domácí vystřídali a i oni se začali více objevovat před hostující brankou. Žádnou velkou šanci si ale nevypracovali. Naopak Chvosta s Čechem mohli vedení zvýšit, ale ani oni ve velkých šancích neuspěli. Když v další akci trefil V.Krám tyč přišel trest. Po jednom ze závarů před malšickou brankou trefil domácí hráč ruku Vilímka a rozhodčí odpískal penaltu. Tu domácí hráč s přehledem proměnil 1:1. Domácí vycítili svojí šanci a nastěhovali se na polovinu Malšic. Další větší šance ale Mirotice již neměli. Naopak přišla možnost penalty i pro Malšice, když také domácí stoper zahrál ve vápně rukou. Penaltu proměnil bez problémů Čech a prodloužil svojí zápasovou bilanci s minimálně jednou vstřelenou brankou již na čtyři utkání 1:2. Domácí se poté ještě snažili o závěrečný tlak, ale brankář Lutovský zůstal jako po většinu zápasu bez práce.

Malšice si tak připsali již čtvrtou výhru v řadě a jsou již na druhém místě tabulky. V dnešním zápase si vypracovali velké množství šancí, které ale po hříchu zůstaly neproměněny. V jiných zápasech by nás mohly tyto neproměněné šance stát body.

Sestava: Lutovský, Vlna(Rejlek),Vilímek, Švec, Krám J.,Stejskal, Chvosta, Čech, Šimák, Krám V., Nikl

Malšice - Záhoří   7 - 0  (2-0)

V dalším zápase se Malšice opět utkali ze soupeřem z Písecka , tentokrát se Záhořím. Soupeř neměl zrovna ideální vstup do sezóny, když inkasoval hned v prvním kole potupných a málo vídaných dvanáct branek v Chýnově. Do Malšic si určitě přijel pro lepší výsledek, ale příliš se mu nepodařilo.

Zápas začal převahou domácích, která přinesla své ovoce hned po sedmi minutách, zpětnou přihrávku Šimáka poslal pod břevno Čech 1:0. Malšice měli i nadále trvalou územní převahu, ale další velké šance nepřicházely. Po dvaceti minutách šel sám na bránu Nikl, ale jeho slabou střelu brankář hostí vyrazil. O pět minut později již ale inkasoval, když se po přímém kopu Starého prosadil nadvakrát Čech 2:0. Do konce poločasu se hrálo nadále podle malšických not, ale ve hře bylo spousta nepřesností a tak již žádné větší šance do přestávky nepřišly.

Jestli si hosté před začátkem druhé půle řekli, že ještě zkusí se zápasem něco udělat, tak jejich snaha trvala pouze pět minut. Nejdříve se individuálně prosadil Nikl, který dokázal nadvakrát procpat míč za brankovou čáru 3:0 O dvě minuty později opět postupoval na branku Nikl a hosté ho zastavili pouze za cenu penaltového faulu. Z penalty se prosadil již tradiční exekutor Čech a dovršil tak svůj hattrick 4:0. Po hodině hry si hosté vypracovali asi největší šanci, kdy šel jejich hráč sám na Lutovského, ale ten si dokázal nadvakrát poradit. Naopak po dalších pěti minutách vrátil vyraženou střelu Nikla do sítě Šimák 5:0. Hosté již zcela rezignovali na jakoukoliv taktiku a tak měli Malšice i další šance, střelu Kráma zastavilo břevno, v samostatném nájezdu neuspěl Jánský a střelu Starého zastavila tyč. Další gól tedy přidal až Šimák, kterému výborně zpracoval hostující obránce míč přímo na malé vápno a mladík v domácím dresu se v zápase prosadil podruhé 6:0. V poslední minutě se ještě po přihrávce Vilímka prosadil Starý 7:0. Záhorští si tak mohli vyzkoušet, jak se před několika dny cítili slávisté v lize.


Sestava: Lutovský, Stejskal(Vlna),Starý, Vilímek, Švec(Krám J.),Sychra(Krám V.),Chvosta, Čech, Jánský, Nikl, Šimák

Smetanova Lhota - Malšice   1 - 3  (0-0)

V dalším zápase nastoupili malšičtí na hřišti Smetanovy Lhoty. V rodišti Jana Kollera a na jednom z nejhorších hřišť v kraji zvítězili.

Výhra se ale nerodila lehce. Malšice měli sice od začátku zápasu mírnou převahu, ale tu korunovali pouze střelou Šimáka, která skončila na spojnici domácí brány. Naopak to byli domácí, kteří si dokázali po půl hodině vypracovat tři velké šance, ale skvěle vždy zasáhl Lutovský. Když se neujala ani střela Nikla, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Góly začaly padat po hodině hry, nejdříve si domácí hráč zpracoval míč za vápnem rukou a poté co hostující hráči přestali hrát poslal míč z dvaceti metrů do sítě 1:0. Vyrovnání ale přišlo hned za pět minut. Po faulu na Nikla se krásně z přímého kopu trefil Starý. Domácí brankář si sice na míč sáhl, ale z šibenice ho vytáhnout nedokázal 1:1. O dalších pět minut později poslal trenér Kluzák na hřiště V.Kráma a ten dokázal skórovat ihned po svém nástupu na hřiště, když hlavou zužitkoval dlouhý aut Starého 1:2. O chvíli později vstřelili malšičtí další branku, ale ta neplatila pro údajný ofsajd. Střelci Krámovi totiž přihrával pravděpodobně domácí obránce. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Malšičtí je již do žádné větší šance nepustili. Naopak čtyři minuty před koncem se po přímém kopu Starého prosadil na zadní tyči Čech 1:3.

Malšice tak dokázali vyhrát i druhé utkání v sezóně. Na hrací ploše, která připomínala hřiště jen velmi vzdáleně je to určitě cenná výhra.


Sestava: Lutovský,Vlna,Starý,Vilímek,Švec,Sychra(Jánský),Chvosta,Čech,Stejskal(V.Krám),Nikl, Šimák

Malšice - Meteor Tábor    4 - 2  (1-1)

Fotbalisté A týmu vstoupili do sezóny úspěšně, když doma dokázali porazit hostující táborský Meteor.


Zápas začal spornou situací, když už po 7minutách šel sám na bránu bývalý hráč Malšic Široký, kterého zastavil faulem Švec. Verdikt slečny sudí byl ale překvapivý a místo očekávané červené karty se pouze kopalo na malšickou branku. První změna stavu přišla po dvaceti minutách, Šimák si na levé straně pohrál s hostujícím obránem a poslal přesný centr na hlavu Čecha 1:0. Vyrovnání přišlo o deset minut později. Po rychlém brejku se nakonec dostal do zakončení hostující krajní záložník a vyrovnal 1:1. Ještě před poločasem musel trenér Kluzák sáhnout ke střídání, zraněného Rejlka nahradil Nikl. Do konce prvního poločasu se ještě dostal do šance Chvosta, ale jeho střelu skvěle vyrazil hostující brankář. Do poločasu se tak šlo za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu udělal domácí trenér další dvě změny, když v šatně zůstali zranění Stoklásek a Sychra. V nové sezoně si místo nich zahráli mistrovský zápas Jánský a V.Krám. Po hodině hry přišla rychlá akce, kdy se po kombinaci s Niklem dostal do vápna Jánský a hostující hráč ho podrazil. Z nařízené penalty ukázal svojí penaltovou formu Čech 2:1. Vyrovnání ale opět přišlo vzápětí, po souboji Čecha ve vápně se k údivu všech ozvala píšťalka slečny sudí a výhodu penalty dostali k dispozici i hosté. Své šance hostující hráč využil a srovnal skóre 2:2. O nutnosti odpískat penaltu si jistě fanoušci povídali ještě na pozápasovém pivu, ale opět se začínalo od znovu. Deset minut před koncem přišel rozhodující moment zápasu, na centr Chvosty si naběhl Nikl, který sice nedokázal prostřelit hostující obraný val, ale na správném místě stál V.Krám a poslal malšické potřetí v zápase do vedení 3:2. Hosté si poté vypracovali dvě slušné šance, ale s oběma naložili mizerně. Naopak v 90.minutě poslal V.Krám výbornou přihrávku na Chvostu a ten zblízka uzavřel skóre 4:2.

Malšičtí tak dokázali vyhrát první zápas v nové sezoně. V příštím kole zajíždějí do Smetanovy Lhoty, za kterou může nastoupit i nejlepší kanonýr české reprezentace Jan Koller.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Starý, Vilímek, Švec, Sychra(Jánský),Chvosta, Čech, Šimák, Stoklásek(V.Krám),Rejlek(Nikl)

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.