MUŽI

Malšice - Božetice  2- 1  (1-0)

Zápas ve kterém již oběma týmům o nic nešlo začal pasáží, kdy se oba týmy snažili o útočnou hru, ale díky nepřesnosti na obou stranách se moc šancí neukázalo. Akce obou týmů končily většinou před soupeřovým vápnem. První velkou šanci si na své konto připsali malšičtí. To když se matador Kozák, který si svými nadstandardními jarními výkony vysloužil místo v základní sestavě, zpracoval pěknou přihrávku Neužila ale tváří tvář hostujícímu brankáři zklamal a poslal míč pouze do těla hostující brankáře. I hosté měli zajímavou možnost, ale po závaru se domácím obráncům nakonec povedlo míč odkopnout do bezpečí. V další šanci se ocitl kapitán V.Krám, ale po pěkně zpracovaném míči prováhal ideální čas k zakončení a poslal míč pouze vedle hostující branky. Branka tak přišla až po půl hodině hry, kdy vysunul po šance Čech Neužila a ten byl sražen hostujícím obráncem. Po chvíli váhání odpískal rozhodčí penaltu. Tu se štěstím proměnil sám faulovaný a dosáhl tím mety dvaceti vstřelených branek v sezóně 1:0. Hosté se ihned po obdržené brance snažili srovnat, ale v jejich největší šanci hlavičkoval hostující stoper po rohovém kopu nad malšickou branku.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním vyrovnat stav zápasu a na chvíli se hrálo spíše na domácí polovině hřiště. Hosté si ale nedokázali vypracovat větší šanci a tak byli ihned potrestáni. Roztočil vybojoval již zdánlivě ztracený míč, poslal ho na Neužila, který ještě vysunul na levé straně Kozáka a ten ve své šanci ukázal, že fotbal již nějaké to desetiletí hraje. S přehledem poslal míč pod břevno a zvýšil na 2:0. Euforie ze zvýšení náskoku již tradičně malšickým dlouho nevydržela. Po dvou minutách trestuhodně zaváhal v rozehrávce Chvosta a jeho chybu potrestal hostující záložník, který se trefil k pravé Lutovského tyči 2:1. Od té chvíle měli hosté více ze hry a hra se na delší dobu přesunula na domácí polovinu hřiště. K tomu určitě přispěl i fakt, že se postupně zranil nejenom stoper Kloc, ale i mladík Švadlenka. Do hry tak nastoupili neokoukané domácí tváře a to konkrétně náhradní brankář Malecha a také Martin Neuwirth, který mívá většinou na starosti trénink přípravky a nebo obsluhu klubového webu a počítače. Ke cti obou je potřeba říct, že si se svojí rolí dokázali poradit. Ač hosté měli určitě více ze hry, zvýšit skóre mohli i domácí, ale střele Neužila se postavilo břevno a hlavička téhož hráče se o chvíli později mezi tyče nevešla. A tak se do velké šance dostali i hosté. Po centru přes celé vápno se na zadní tyči zjevil hostující záložník, ale jeho střelu bravurně zneškodnil Lutovský. Definitivně tak mohl na druhé straně rozhodnout Roztočil, ale po velmi pěkné akci, kdy přešel přes dva hostující hráče trefil jen brankáře Božetic a odmítl tak klid domácím fanouškům. Ti se nakonec přece jen vítězství dočkali protože závěrečný tlak hostí přinesl jen několik střel mimo domácí branku.

Malšičtí se tak rozloučili se svým stadionem výhrou. Ač ve druhém poločase tahali většinu času za kratší konec, dokázali si v zápase vypracovat více šancí a tak zaslouženě zvítězili. Malšice si dokázali poradit i s větším počtem absencí než v jiných zápasech.

Sestava: Lutovský, Švec, Chvosta, Kloc(Malecha),Rejlek,Roztočil, Čech, Neužil, Švadlenka(Neuwirth), V.Krám, Kozák

Malšice - Bechyně  3 - 1  (2-1)

Zápas začal nepřesnostmi na obou stranách. Do první větší příležitosti se probíjel Tůma, ale v samostatném úniku ho srazil hostující stoper. Rozhodčí k překvapení všech neudělil hostujícímu hráči žádnou kartu a nařídil pouze přímý kop. Ten poslal Neužil vedle hostující branky. To ale nemuselo domácího záložníka příliš dlouho mrzet, hned o dvě minuty později se do šance hrnul Tůma a byl nedovoleně zastaven hostujícím obráncem v pokutovém území a tak se kopala penalta. Tu domácí záložník bez problémů proměnil 1:0. Bechyně mohla srovnat vzápětí, ale hostující záložník nedokázal ani na třikrát překonat domácího brankáře Lutovského a skóre tak zůstalo beze změn. Naopak se o chvíli později prodral do šance V.Krám, ale jeho střelu dokázal vytěsnit hostující brankář na tyč a uchránil tím svůj tým od inkasované branky. Přesto se malšičtí ještě před koncem první půle dokázali podruhé prosadit. To vysunul do samostatného úniku Neužil Tůmu a ten dokázal po první neúspěšné střele svojí akci dohrát a zvýšit 2:0. Přesto to nebylo v prvním poločase vše. Hosté dokázali po nevinné akci z pravé strany dostat míč až na svého záložníka, který střelou na vzdálenější tyč překonal Lutovského 2:1.

Do druhého poločasu vykročili lépe domácí, ale přes územní převahu si nedokázali vytvořit žádnou větší šanci. Naopak to byli hosté, kteří mohli po hodině hry vyrovnat, ale samostatný únik hostujícího útočníka dokázal zneškodnit Lutovský. Poté se oba týmy dožadovali po rozhodčím penalty, ale žádná ze dvou situací na obou stranách rozhodčího k odpískání pokutového kopu nepřiměla. A tak další branka přišla až deset minut před koncem, kdy se po pěkné akci dokázal přes dva obránce prosadit Roztočil a svojí akci i úspěšně zakončil a zvýšil na 3:1. Zápas se poté již pouze dohrával a malšičtí tak dokázali vrátit soupeři stejnou porážku z podzimní části soutěže.

Malšičtí se tak výhrou dokázali definitivně zachránit a přidělali naopak mnoho problémů hostím v záchranářských bojích. Zápas nenabídl žádný strhující zážitek, ale účel dnes světil prostředky.

Sestava: Lutovský, J.Krám(Švedlenka),Chvosta, Starý, Stejskal, Roztočil, Neužil(Kozák),Čech, Švec, V.Krám, Tůma(Sychra)

 

Kluky - Malšice   8 - 4   (4-2)

V zápase s Kluky padá pravidelně mnoho branek a ani tentokrát se na branky nečekalo dlouho. Už po šesti minutách hry poslal domácí levý záložník centr do vápna a nekrytý domácí útočník poslal míč za bezmocného Lutovského 1:0. O dvě minuty později bylo srovnáno. Neužil vyvezl míč středem pole a poté střelou zpoza vápna překonal domácího brankáře, který po této střele určitě nemá čisté svědomí 1:1. O deset minut později udělal chybu i Lutovský na druhé straně. Po dlouhém míči za obranu byl sice u balónu dříve než domácí útočník, ale míč neudržel a tak se domácí útočník snadno dostal k vedoucí brance 2:1. Vyrovnání na sebe opět nenechalo dlouho čekat. Po přímém kopu Neužila se prosadil hlavičkou na zadní tyč Čech 2:2. Ke smůle hostí to bylo naposledy co bylo v zápase vyrovnané skóre. Ještě do půle se domácí dokázali dvakrát prosadit hlavou po rohových kopech a odskočit do dvoubrankového vedení.

Pokud měli malšičtí ambice ještě ve druhé půli se zápasem něco udělat, ambice vzaly za své hned během úvodních pěti minut druhé půle. Nejdříve vysunul domácí záložník pěknou přihrvákou svého kolegu z útoku a ten pěkný lobem překonal Lutovského 5:2 a o tři minuty později přetlačil druhý domácí útočník Rejlka a pro svoje zakončení svolil také lob. 6:2. Za tři minuty se do střelecké listiny divokého zápasu zapsal i hostující V.Krám, který střelou z pravé strany propálil domácího brankáře 6:3. Domácí měli poté i další šance, ale další branku vstřelil až o deset minut později domácí útočník, který využil nedůrazu hostujících hráčů a zvýšil již na 7:3. Ten samý hráč vstřelil branku i několik minut později, když umně zakroutil svůj přímý kop na zadní tyč 8:3. Hned vzápětí se na druhé straně prosadil i střídající Švadlenka a dal výsledku konečnou podobu 8:4.

Sestava: Lutovský, Stejskal(J.Krám)Kloc, Chvosta(Novotný),Rejlek(V.Švec), Roztočil, Čech,Neužil, M.Švec(Švadlenka),V.Krám(Kozák),Tůma

 

Malšice - Záhoří   12-0 (5-0)

Ač výsledné skóre ukazuje něco jiného, první velkou šanci měli hosté. Po rychlé akci se do samostatného úniku dostal hostující útočník, ale ve velké šanci trefil jen navrátilce do malšické branky Lutovského. První branka přišla na druhé straně, ale ač se míč po akci Starého dostal do sítě, branka nebyla uznána pro ofsajd. A poté již přišla první branka. Švec rozehrál nakrátko roh s Klocem, který odcentroval na zadní tyč, kde ve složité situaci vrátil míč před branku Neužil a Čech poslal hlavou míč do opuštěné branky 1:0. O minutu později lovil hostující brankář míč ze sítě podruhé. To když Roztočil pěkně uvolnil Neužila a ten krásnou střelou na zadní tyč nedal brankáři Záhoří šanci 2:0. O chvíli později hezky uvolnil Neužil do šance Roztočila, ale ten sám před brankářem trefil jen strážce hostující svatyně. Přesto se skóre o chvíli později měnilo znovu. To uvolnil Neužil do samostatného nájezdu V.Kráma, který dokázal obejít i hostující brankáře a do prázdné branky zvýšil již na 3:0. Hosté od té chvíli rezignovali na jakoukoliv hru a malšičtí měli i další šance, v té největší trefil Čech po podběhnutí hostujícího brankáře jen tyč a z další akce Starý v dobré pozici branku vysoko přestřelil. Další branku tak místní diváci viděli až po půlhodině hry. Po se po pěkné přihrávce Neužila trefil z malého vápna V.Krám a bylo to 4:0. Domácí dokázali přidat ještě jednu branku do poločasu, to když se pěknou střelou z vápna trefil na zadní tyč Čech 5:0.

Domácí trenér udělal do druhého poločasu hned tři změny, ale na vývoji zápasu to nemělo valný vliv. Hned po pěti minutách druhé půle poslal pěknou přihrávku za obranu Neužil a domácí legenda Kozák lobem zvýšila již na 6:0. Domácí se v té chvíli bavili fotbalem a hosté by v tu chvíli radši byli už na cestě domů. S přídělem branek ale nebyl zdaleka konec. Po hodině hry se podruhé prosadil nestárnoucí Pavel Kozák a bylo to již 7:0. O chvíli později se do velké šance dostal domácí mladík Roztočil, ale nejdříve v dobré šanci nastřelil hostujícího brankáře a poté svojí dorážku poslal vysoko nad. Ani tato šance nemusela domácí mrzet. O chvíli později vystřelil zpoza vápna Neužila a vyraženou střelu hostujícím brankářem vrátil do sítě Čech. Dokonal tím svůj hattrick a bylo to již 8:0. Poté přišla chvíle domácího benjamínka Švadlenky, který je o 35let mladší než další domácí hráč Pavel Kozák. Mladý domácí hráč dokázal využít dobré přihrávky Neužila a poslal míč do prázdné branky 9:0. Jubilejní desátý gól vstřelil novic v domácí dresu Novotný který dokázal na zadní tyči dohrát akci Kozáka a poslal míč snadno do sítě 10:0. To už domácí trenér nechal vystřídat i brankáře Lutovského a zápas dochytal do té doby útočník Starý. Na hřišti se poté objevil i další zkušený hráč V.Švec. Domácí přidali do konce zápasu ještě další dvě branky, kdy se nejdříve prosadil po akci Kozáka Stejskal a prostřelil hostující brankáře 11:0 a o chvíli později i stoper Chvosta, který společně s P. Kozákem postupovali osamoceně na hostující branku a po přihrávce staršího kolegy poslal míč naposledy do hostující branky 12:0.

Sestava: Lutovský(V.Švec), Stejskal, Chvosta, Tůma, Kloc(J.Krám), Roztočil, Neužil, Čech(Švadlenka),Švec(Novotný), Starý, V.Krám(Kozák)

Chyšky - Malšice   4 - 0  (3-0)

Malšice - Jistebnice  3 - 3

Sepekov - Malšice   2 - 4  (2-2)

Zápas proti neoblíbenému soupeři začal jako tradičně. Domácí zmáčkli svého soupeře na jeho polovinu a během několika málo minut měl k dispozici snad deset rohových kopů. Po jednom z nich se po odraženém míči dostali domácí do vedení, když se domácí záložník prosadil střelou přes celou branku 1:0. Vedení bylo zasloužené, protože hosté se do té doby pouze bránili. Ve dvacáté minutě to pro domácí vypadalo ještě lépe. To dobré přihrávce za obranu odcentroval domácí krajní záložník a i přesto, že se útočníkovi domácích střela příliš nepovedla, skončila podruhé za zády Lutovského 2:0. Hosté v tu chvíli vypadali na ručník a asi nikdo by na ně nevsadil ani korunu. Proto bylo překvapením, když se hostím povedlo po půl hodině snížit. To se na pravé straně uvolnil Roztočil a jeho centr zblokoval rukou domácí obránce. Protože to bylo uvnitř pokutového území, kopala se penalta. Z ní se prosadil Neužil a snížil 2:1. To byl zlom ve vývoji zápasu. Domácí sice měli pořád více ze hry, ale jejich tlak už nebyl zdaleka takový jako prvních dvacet minut. Aby to pro domácí nebylo málo, dokázali hosté ještě před odchodem do kabin srovnat. To se dokázal uvolnit na vápně Čech, který dokázal přes dva obránce vysunout Tůmu a ten obstřelil domácího brankáře 2:2.

Vstup do druhé půle měli opět lepší domácí, ale tlak z úvodu zápasu se neopakoval. V největší šanci domácích nedokázal domácí záložník na zadní tyči vrátit míč do odkryté hostující branky. A tak přišel trest. Z naprosto nevinného odkopu hostujícího V.Kráma se hodině hry dokázal prosadit Tůma v souboji přes dva domácí obránce a svojí střelou překvapil i brankáře 2:3. Domácí poté měli hned dvě velké možnosti na srovnání skóre, ale nejdříve opět na zadní tyči nesrovnal domácí záložník mířidla a ve velké šanci minul a o chvíli později po závaru před hostující brankou trefil domácí záložník pouze tyč. Domácí měli stálý tlak, ale hostující obrana dokázala dlouhé míče odvracet. Dvě minuty před koncem navíc Neužil pěknou individuální akcí přešel přes tři domácí hráče a poté překonal i brankáře 2:4. Dokonal tím vítězství Malšic.

Zápas opět ukázal, že fotbal nemá logiku, když se malšičtí po hrůzostrašné první dvacetiminutovce dokázali oklepat a otočit skóre. Velkou měrou o se o vítězství zasloužili především kapitán V.Krám a také dva dvougólový střelci Tůma a Neužil. Vítězství pomůže malšickým k posunu do klidnějšího středu tabulky. Zajímavostí utkání je určitě fakt, že do utkání nastoupil další veterán a to Vratislav Švec.

Sestava: Lutovský, J.Krám (Kozák), Starý, Kloc, Rejlek, Roztočil, Čech, Neužil, Švec M., V.Krám, Tůma (Švec V.)

Malšice - Ratibořské Hory    2 - 3  (1-2)

Zápas se hrál za typického aprílového počasí, které během zápasu ukázalo slunce, silný vítr a na několik minut i sníh. Zápas byl od počátku vyrovnaný a na obou stranách bylo k vidění poměrně hodně nepřesností. Aktivita byla přece jenom více na hostujících kopačkách a také to hostím přineslo vedení. Po rychlé akci po své levé straně poslal hostující záložník míč na první tyč, kde akci úspěšně dohrál hostující hrot 0:1. Vyrovnáno mohlo být po půl hodině hry. To se po rychlé akci dostal do dobré pozice Švec, ale svojí střelu poslal jen mimo hostující branku. Přesto to domácí nemuselo mrzet. O dvě minuty později se po odvráceném rohu domácích dostal k míči Starý, který našel svojí přihrávkou za obranou kolegu ze stoperské dvojice Chvostu, který střelou k tyči srovnal skóre 1:1. Když už se zdálo, že oba týmy odejdou do kabiny za nerozhodného stavu, přišla nevinná akce hostí ze středu pole a poté co hostující hráč přešel přes tři domácí hráče, poslal bodlem míč do šibenice domácí branky 1:2.

Ve druhém poločase se domácí pokusili ihned srovnat skóre, ale po rohu Švece se střela Čecha ze zajímavého pozice do branky nevešla. Trest přišel o několik minut později. Malšičtí sice měli početní převahu kolem svého vápna, ale přesto se hosté dokázali prosadit střelou z levé strany a zvýšit vedení 1:3. Malšičtí ale zbraně nesložili a nadále se snažili se zápasem něco udělat. Odměnou jim byla akce dvacet minut před koncem, kdy se po přihrávce Starého prosadil matador Kozák a snížil 2:3. Domácí nestárnoucí útočník se dokázal prosadit i ve svých 53 letech. Domácí poté ještě více zvýšili své úsilí a bojovali o zisk alespoň bodu a několikrát k němu byli blízko. Jenže nejdříve nechal po pěkné kombinační akci vyniknout hostujícího brankáře Starý a hlavička téhož hráče se o chvíli později nevešla mezi tyče. Hosté už hrozili pouze z brejků, ale žádný z nich nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Malšičtí nedokázali ani přes obrovské úsilí zápas dotáhnout alespoň do remízy.

Sestava_ Lutovský, Starý, Chvosta, Rejlek(Kloc),J.Krám(Kozák), Čech, Neužil, Roztočil, Švec, Tůma

Řepeč/Opařany - Malšice    1 - 1  (0-0)

Zápas začal v režii domácích, ale po střele Švece mohli jít do vedení hosté, ale střela hostujícího záložníka trefila jen domácího brankáře. Poté už se hrálo většinou na hostující branku, ale domácí nedokázali ani v největších šancích trefit branku. Nejdříve domácí záložník sám na malém vápně trestuhodně minul a o chvíli později se další domácí hráč také nepotkal s přesnou muškou a poslal střelu mimo hostující branku. Domácí měli určitě v první půli více ze hry, ale branku vstřelit nedokázali.

Nástup do druhé půle měli domácí impozantní, hned po dvou minutách hry využil chyby hostujícího Chvosty domácí záložník, který poslal střelou těsně za vápnem domácí do vedení 1:0. Hosté se poté zvedli a vypracovali si ihned velkou šanci ale hostující V.Krám nedokázal v samostatném úniku překonat domácího brankáře a skóre tak zůstalo beze změn. O chvíli později zaváhal domácí brankář s výběhem, přišel pozdě do souboje s Tůmou a pískala se penalta. Tu ke smůle hostí neproměnil Neužil a tak domácí brankář napravil svojí chybu. O chvíli později se do pokutového území řítil opět Tůma, ale po zákroku domácího obránce nenašel sudí odvahu zapískat druhou penaltu a pokračovalo se ve hře. I domácí si ve druhém poločase vypracovali svoje šance a to především po chybách hostující obrany, ale dvakrát byla hostující branka řepečským malá a jednou vytáhl skvělý zákrok Lutovský. O chvíli později přišlo asi zasloužené vyrovnání. To se na vápně uvolnil V.Krám a ač jeho střelu dokázal domácí brankář s námahou vyrazit, na dorážku Roztočila už byl krátký 1:1. Za další chvíli mohli jít malšičtí ihned do vedení, ale po chybě domácího stopera se ze samostatného úniku nedokázal podruhé prosadit V.Krám a jeho střela opět skončila na domácím brankáři. O několik minut později musel skvělý zákrok předvést hostující Lutovský, když se po chybě malšické obrany dostal ke střele domácí záložník a jeho střela neskončila v síti jen díky zákroku hostujícího brankáře. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, dostali se do úniku dva na brankáře hostující Kozák a Tůma, ale hostující matador nedokázal situaci vyřešit ke spokojenosti početného kotle fanoušků hostí a tak utkání skončilo remízou 1:1.

Sestava: Lutovský, Stejskal(Kloc). Starý, Chvosta, Rejlek, Roztočil, Čech, Neužil, Švec(Novotný),Tůma, V.Krám(Kozák)

 

Malšice - Mladá Vožice    1 - 1 (0-0)

Hosté od začátku dokazovali, že jsou právem na špici tabulky a hrálo se tak více na domácí polovině. Po čtvrt hodině hry si oba týmy dokázaly vypracovat šanci, ale nejdříve hostující útočník nedokázal zasáhnout centr na zadní tyč a míč prošel do autu a o chvíli později nedokázal domácí Krám po sérii kliček zakončit a zajímavá akce tak zůstala bez změny skóre. Poté se do několika šancí dostali favorizovaní hosté, ale po jedné akci dokázal opakovaně zakročit Lutovský a další šance hostí skončily mimo domácí branku.

Vstup do druhé půle měli lepší hosté a hned po třech minutách se měnilo skóre. To se hostující krajní záložník dokázal uvolnit na velkém vápně a střelou přes celou branku otevřel účet utkání 0:1. Střela hostujícího hráče se ještě odrazila od zadní tyče a tak domácí brankáře neměl nárok. Malšičtí se poté dokázali zvednout a o deset minut později dokázali srovnat. Po sérii tří rohů v krátkém časovém sledu se nakonec dokázal prosadit Čech a po závaru vyrovnal na 1:1. Hosté poté opět přidali, ale díky bojovnosti a obětavosti domácích se příliš do šancí neprosazovali. Až v posledních deseti minutách přišel tlak hostí, který ale kromě několika závarů žádné zajímavé zakončení nepřinesl a ani když už v nastaveném čase dokázal složitou malou domů Kozáka vyřešit Lutovský, skončilo utkání nerozhodně 1:1.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Starý, Chvosta(Švadlenka), Rejlek, Roztočil, Neužil, Čech, Švec(Sychra), Krám V., Tůma(Kozák)

 

Březnice - Malšice    3 - 3  (1-1)

Zápas se hrál za hezkého jarního počasí na pěkně připraveném domácím březnickém hřišti. V úvodu bylo na obou týmech vidět nerozehranost a tak viděli diváci jen velkou spoustu nepřesností na obou stranách. Skóre se měnilo poprvé po dvaceti minutách hry, to když si hosté přespříliš zkomplikovali rozehrávku a po ztrátě míče a centru ze strany se prosadil domácí záložník na malém vápně 1:0. Malšičtí se poté mírně herně zvedli, ale byli to domácí kteří mohli své vedení zvýšit. Domácí záložník ale nevyužil toho, že po jedné z akcí musel Lutovský daleko mimo své pokutové území a střelou z velké dálky trefil jen břevno opuštěné svatyně hostí. Trest přišel ještě před půlí, hosté dokázali přečíslit domácí obranu a po přihrávce V.Kráma se trefil navrátilec do týmu Tůma 1:1. S tímto výsledkem také odcházeli obě jedenáctky do kabin.

Ve druhé půli se utkání začalo přiostřovat a to i díky poměrně nejistému výkonu hlavního sudího. Přibylo ostrých zákroků a dohadů. Po hodině hry přišla i další branka. Neužil poslal z přímého kopu míč na Starého a ten dokázal v těžké pozici přehodit chybně vybíhajícího domácí brankáře 1:2. Domácí mohli odpovědět vzápětí, ale domácí hráč nedokázal po pěkném uvolení trefit ve velké šanci Lutovského branku. Další akce již skončila v síti, ale branka domácích nebyla uznána pro faul na hostujícího brankáře. Vyrovnání tak přišlo až o pět minut později z daleko nevinnější akce. Hosté se snažili po dlouhém míči od domácích beků pustit míč za brankovou čáru, ale díky domácí bojovnosti a nedůrazném odkopu Chvosty se míč dostal až k domácímu záložníkovi, který i díky teči Rejlka srovnal 2:2. Početný domácí kotel ještě nestačil ani vstřebat radost z vyrovnání a domácí už vedli. Malšičtí opět ledabyle rozehráli a po rychlé ztrátě míče a opakované střele poslal domácí útočník svůj tým opět do vedení 3:2. Hra se poté opět stala přehlídkou tvrdých zákroků a hádek na obou stranách a v tu chvíli neměla valnou úroveň. Vyrovnání přišlo deset minut před koncem. To se po přihrávce Tůmy uvolňoval ve vápně Krám a domácí brankář ho srazil k zemi. Z následné penalty vyrovnal Neužil 3:3. Vzhledem k povaze utkání a faktu, že spousta hráčů si připsala v zápase žlutou kartu, viděli diváci i kartu červenou. To se domácí útočník teatrálně skácel v zemi v pokutovém území a po druhé žluté opustil bojiště předčasně. Oba týmy mohli v závěru strhnout vedení na svojí stranu, ale nejdříve střídající J.Krám nedokázal v zajímavé šanci přehodit domácího brankáře a ukvapenou střelou dalece minul. A už v nastaveném čase se řítil domácí hráč sám na Lutovského, ale svůj únik také poslal poměrně vysoko nad branku. Body se tak v zápase dělily.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Starý, Chvosta, Rejlek, Roztočil, Neužil, Čech(Jírovec),Švec(Sychra), V.Krám(J.Krám), Tůma.

Malšice - Smetanova Lhota   5 - 2

V posledním zápase roku 2015 přijel do Malšic tým ze Smetanovy Lhoty. Malšičtí dokázali zvítězit 5:2, když hosté přijeli pouze s 10hráči. Domácí dokázali vstřelit během prvních deseti minut tři branky a zápas tak byl rozhodnut ještě dříve než dorazili všichni fanoušci. Malšičtí poté dokázali přidat ještě další branky a měli i celou řadu dalších šanci, které ale dokázali až trestuhodně zahodit. Po hodině hry poté malšičtí přestali hrát a nechali hosty upravit výsledek. Tři branky vstřelil v utkání D.Neužil, další přidali V.Krám a Čech. Malšičtí tak dokázali uhrát v první části soutěže slušných 20bodů a jsou uprostřed tabulky velmi vyrovnané soutěže.

Sestava: Cimburek, J.Krám, Chovsta, Rejlek, Švec(Lutovský), Sychra(Kozák),Čech, Neužil, Jírovec,V.Krám(Švadlenka),Mach

Božetice - Malšice  2 - 2  (1-1)

Malšičtí odjeli na zápas s dosti okleštěnou sestavou, když z různých důvodů chybělo hned šest hráčů kádru. Do sestavy tak musel i ne zcela zdravý V.Krám a jediným hráčem na lavičce zůstal matador Kozák. Zápas začal nepřesnostmi na obou stranách a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. První branka přišla po čtvrt hodině hry. Domácí krajní záložník poslal centr před branku a po závaru a nepřehledné situaci se míč odrazil na vápno, odkud domácí záložník poslal svojí střelu přesně k tyči 1:0. Malšičtí se po obdržené brance trochu zvedli, ale stále naráželi na množství nepřesných přihrávek a zbytečných ztrát míče. Po půl hodině hry přišel faul Švece před vápnem a domácí záložník poslal svůj přímý kop pouze do břevna Lutovského branky. To mohlo domácí mrzet, po dalších deseti minutách vysunul Čech Macha, který šel do souboje s domácím brankářem, který ho na hranici vápna musel zfaulovat. Domácí brankář dostal za svůj prohřešek žlutou kartu. Další trest přišel hned vzápětí. V.Krám totiž dokázal pěknou střelou přes zeď srovnat 1:1. Obě mužstva tak odcházela do šaten za nerozhodného stavu.

Zajímavé věci se na velmi dobře připraveném trávníku děly i po přestávce. Hned po dvou minutách kopal V.Krám další přímý kop tentokrát z velké vzdálenosti. Jeho střelu dokázal domácí brankář pouze vyrazit, ale dobíhající hostující hráči nedokázali míč dostat do sítě. Trest přišel okamžitě. Po křídelní akci se opět po odrazu ve vápně dostal míč k domácímu záložníkovi a ten z voleje propálil Lutovského 2:1. Malšičtí mohli vyrovnat prakticky vzápětí, to Mach podržel u vápna míč a poslal do šance Švece, který ale z velmi dobré pozice trestuhodně přestřelil domácí branku a brzké vyrovnání odmítl. Naštěstí pro hosty se o pět minut později po dlouhém autu prosazoval ve vápně V.Krám a domácí obránce ho zfauloval. Z nařízené penalty srovnal s přehledem Chvosta 2:2. O deset minut později mohli jít potřetí do vedení domácí. To když se po další křídelní akci a centru dostal míč až na zadní tyč, kde zůstal domácí záložník volný, ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti bravurně vychytal Lutovský a další dorážky domácích zablokoval Kuldan. Naopak na druhé straně mohl poslat hosty do vedení nejdříve Sychra, který přešel přes několik domácích hráčů, ale místo zakončení se snažil ještě někoho najít svojí přihrávkou a nakonec zůstala akce bez zakončení. Pohnout skórem na hostující stranu mohl i Mach, ale po přihrávce Sychry nedokázal prostřelit val domácích hráčů před brankou. Naopak na druhé straně musel dvě dobré domácí střely vytahovat Lutovský. Pět minut před koncem se dostal Švec za záda domácího obránce, který ho zfauloval. Rozhodčí opět zapískal do píšťalky, ale k překvapení všech se penalta nekopala a hostující záložník si naopak ještě vysloužil žlutou kartu. Domácí chtěli ještě v závěru strhnout vedení na svojí stranu a do vápna hostí létal jeden míč za druhým, ale bojovní hosté si už bod sebrat nenechali.

Malšičtí si pak přivezli bod ze hřiště týmu, který je v popředí tabulky. Celý tým si zaslouží pochvalu za bojovnost a velké nasazení. Malšičtí odehrají na podzim ještě jedno utkání, to když do Malšic přijede na předehrávku prvního jarního kola mužstvo Smetanovy Lhoty. Zda s nimi přijede i nejlepší kanonýr české reprezentační historie Jan Koller se uvidí už v sobotu 14.11. Zápas začíná ve 13.30.

Sestava: Lutovský, J.Krám, Chvosta, Rejlek, Kuldan, Stejskal(Kozák),Švec, Čech, Sychra, V.Krám, Mach

Bechyně - Malšice  3 - 1  (2-0)

Zápas na katastrofálním bechyňském hřišti začal neurovnanou hrou z obou stran, ale nutno dodat že se hrálo více na malšické polovině hřiště. Po dvaceti minutách přišla první branka utkání. Domácí záložník poslal přihrávku za obranu. Hostující hráči nedokázali pokrýt prostor na zadní tyči a domácí záložník blízka prostřelil Cimburka 1:0. Hosté chtěli na branku ihned reagovat, ale střela Neužila z nadějné akce skončila vysoko nad brankou. A tak přišla před přestávkou druhá domácí branka. Domácí předvedli hodně podobnou akci jako při první brance a osamocený domácí útočník s přehledem zvýšil domácí náskok. Stejně jako po první brance mohli malšičtí vzápětí snížit snížit, ale střele Chvosty uvnitř pokutového území chyběla razance a golman jí s přehledem pokryl. Do šaten se tak šlo lépe domácím.

Do druhého poločasu přeskupil trenér Kluzák své řady, ale na mdlý výkon hostí to příliš vliv nemělo. Domácí nadále měli více ze hry, ale Cimburek dokázal střely domácích krýt. Po hodině hry přišlo snížení. Po rychle vhozeném autu se míč dostal až k Chvostovi a ten svojí střelou z vápna překvapil domácího brankáře. Ten sice dokázal míč vyrazit nad sebe, ale ten se nakonec obloukem dostal až do sítě 2:1. Naděje malšických žila jen několik minut. Poté přišel přímý kop domácích ze strany a po vysokém centru se musel domácí útočník na penaltě snad bát. Tak volného ho nechali malšičtí uvnitř svého vápna a domácí útočník doslova dovezl míč do sítě 3:1. Tím byl zápas rozhodnut a již se spíše dohrávalo. Hosté v sobě totiž nenašli dostatek fyzických a hlavně morálních sil se zápasem ještě něco udělat. Naopak je musel ještě několikrát podržet brankář Cimburek. Do konce zápasu se již ale skóre nezměnilo.

Sestava: Cimburek, Stejskal, Švec, Chvosta, Rejlek(Kozák),J.Krám(Švadlenka), Čech, Neužil, Kuldan(Jírovec), Mach, Šimák

 

Malšice - Kluky  6 - 2  (2-1)

Zápas začal bleskově, ještě mnoho fanoušků ani nedokázalo opustit restaurační zařízení a již padla první branka. Po nákopu Starého podklouzl hostující obránce a Sychra dokázal ve skluzu poslat domácí do vedení 1:0. Malšičtí měli i nadále více ze hry, ale v další šanci dokázal Neužil trefit pouze břevno hostující branky. Hosté v tu chvíli vyrovnali hru, ale kromě několika střel mimo si šanci vypracovat nedokázali. Naopak na druhé straně šel po pasu Neužila sám na brankáře Mach, ale jeho střela skončila pouze na tyči hostující branky. Branky se domácí dočkali až o několik minut později. To se hosté po své akci dožadovali penalty, ale po rychlém výhozu Cimburka a rychlém brejku vysunul Neužil Švece a netradiční domácí střelec poslal svou střelou domácí do dvoubrankového vedení 2:0. Za dvě minuty měli hosté velkou šanci, ale po centru ze strany nedokázal hostující útočník ve výhodné šanci poslat míč do opuštěné domácí svatyně a přestřelil. O tři minuty později už ale hosté dokázali využít lehkovážnosti domácí obrany a po centru ze strany se tentokrát hostující útočník na zadní tyči nemýlil 2:1. Tím také skončil první poločas hry.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale branka padla nejdříve na hostující straně. Hostující záložník proběhl středem hřiště do malšického vápna a po několika kontaktech s domácími beky nakonec odpískal rozhodčí pokutový kop. Ten hosté s přehledem proměnili 2:2. Za několik minut se ale skóre opět měnilo na domácí stranu, když se po akci Macha prosadil tečovanou střelou z těžkého úhlu Neužil 3:2. O chvíli později přišla asi rozhodující situace celého zápasu, když se po faulu na středu hřiště prošel po Čechovi hostující obránce a byl po zásluze vyloučen. Přesilovku dokázali malšičtí využít hned po několika minutách. To se po pěkně individuální akci prosadil navrátilec do sestavy Šimák a samostatnou akcí zvýšil vedení na 4:2. Zbytek zápasu si pro sebe střelecky vynahradil domácí Mach, který nejdříve dokázal dohrát přímý kop Starého, který skončil na spojnici hostující branky a přihrávce Neužila poslat přesně k levé hostující tyči 5:2. A o několik minut později dokázal převzat přihrávku Švece a ze samostatného úniku uzavřít střelecký účet zápasu 6:2. I hosté si dokázali v oslabení vypracovat některé šance, ale ty dokázal pokrýt Cimburek.

Sestava: Cimburek, Kuldan(J.Krám), Starý, Chvosta, Rejlek(J.Krám), Sychra(Stejskal), Čech, Neužil(Kozák), Švec, Šimák, Mach

 

Záhoří - Malšice  2 - 3  (1-3)

Do zápasu vstoupili lépe domácí a hned po třech minutách mohli jít do vedení, to když se po chybném zpracování Čecha dostal domácí útočník až před Lutovského, ale ten dokázal vytěsnit míč na roh. Domácí dokázali ještě dále hrát na soupeřově polovině, ale šanci si už vypracovat nedokázali. Naopak to byli malšičtí, kteří si vypracovali první brankovou šanci, ale po přihrávce Kráma nedokázal Mach v samostatném úniku prostřelit domácího brankáře a svojí střelu nasměroval pouze do strážce domácí svatyně. O chvíli později se na levé straně domácího vápna pěkně prosadil Neužil, ale jeho střela skončila pouze na tyči domácí branky. Když nestačilo domácím ani toto varování, uvolnil o pár minut později Krám Neužila do samostatného úniku a tentokrát dopadl souboj domácího brankáře s hostujícím nájezdníkem lépe pro hosty 0:1. Domácí poté na chvíli opět převzali otěže zápasu do svých rukou, ale šance si vypracovat nedokázali. A tak přišla branka na druhé straně. Neužil si potáhl míč středem pole a po kličce domácímu obránci poslal míč přesně k levé domácí tyči 0:2. O chvíli později se malšičtí mohli dostat do ještě vyššího vedení, ale po pěkné akci dokázal Jírovec tváří v tvář trefit jen brankáře Záhoří. A tak si museli prokřehlí diváci na další branku počkat několik dalších minut a opět ta branka většinu přihlížejících nepotěšila. Po rohu Švece zkompletoval čistý hattrick Neužil, který poslal centr tentokrát přesně k pravé tyči 0:3. Malšičtí měli ještě jednu velkou šanci, ale Mach z další samostatné akce nechal pouze vyniknout domácího brankáře, který jeho střelu s námahou vytěsnil na břevno. Těsně před přestávkou se dokázali prosadit i domácí, když se domácí záložník přihlásil do soutěže dej krásný gól proti Malšicím. Tentokrát se domácí záložník trefil zpoza vápna přesně do šibenice Lutovského branky a dal vzpomenout na branku z minulého kola 1:3.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním ještě něco s výsledkem udělat a tak se hrálo více na polovině Malšic. Hosté se spokojili s hrou na brejky. Ke škodě domácích byla jejich hra nepřesná a tak se moc šancí diváci nedočkali. Až po hodině hry se po jednom ze závarů prosadil domácí záložník ke střele z bezprostřední blízkosti a poté co Lutovský jeho střelu dokázal pouze vyrazit, neměl domácí útočník problém dorazit míč do prázdné branky 2:3. Domácí vycítili šanci zvrátit ještě prakticky ztracený zápas a ještě několikrát zaměstnali Lutovského. Naopak mohl hosty uklidnit Mach, ale po přihrávce Neužila ukázal ve velké šanci to, že ho dnešní zápas nezastihl v dobré formě a opět velkou šanci neproměnil. To nakonec mohlo malšické mrzet, protože už v nastaveném čase se střídající domácí hráč dostal do obrovské šance, ale z několika metrů poslal pouze slabou střelu přímo na Lutovského. Poté hlavní rozhodčí ukončil zápas.

Sestava: Lutovský, Kuldan, Starý, Chvosta, Rejlek(Sychra), Jírovec(Krám J.),Neužil, Čech, Švec, Krám V.,Mach(Kozák)

Malšice - Chyšky   7 - 2  (2-1)

Hosté začali na velmi dobře připraveném hřišti lépe a už po pěti minutách se dostali do vedení. Hostující útočník dlouho vedl míč a když nebyl atakován tak se prosadil nádhernou střelou přes celou branku do šibenice Lutovského branky 0:1. Domácí brankář mohl jen tiše zatleskat. Poté se domácí zvedli, ale i když byla hostující obrana netečná na dlouhé nákopy, nedokázali domácí nabízené šance dotáhnout do gólového zakončení. Postupně zklamali Krám a také druhý útočník Mach, který se neprosadil ani po přihrávce na malé vápno a trestuhodně minul. Vyrovnání přišlo až po půl hodině hry. To se domácí stoper Starý uvolnil na hostující polovině a přesným pasem vybídl do šance Neužila, který lobem srovnal skóre 1:1. Hosté mohli jít hned po dvou minutách opět do vedení, ale střelu hostujícího záložníka dokázal vytěsnit mimo tyče Lutovský. Ještě před poločasem vyslal do samostatného nájezdu Neužil Macha a poté co hostujícímu brankáři vypadl míč z rukou poslal Mach přihrávku před prázdnou branku na V.Kráma a ten poslal malšické do vedení 2:1. Tím skončil první poločas.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale skóre jako první změnili hosté. Po pěti minutách hry si hostující záložník zpracoval těsně za vápnem míč a přesnou střelou opět udělal z domácího brankáře Lutovského diváka 2:2. V tu chvíli vycítil početný hostující kotel šanci hostí na body, ale bohužel pro ně to byla poslední hostující branka v zápase. Netrvalo totiž dlouho a po akci Macha se ze samostatného nájezdu prosadil V.Krám 3:2. O pět minut později se opět domácí kapitán dokázal prosadit sérií kliček ve vápně a zvýšil již na 4:2. Po několika dalších minutách se pěknou akcí prezentoval Mach, ale dokázal svojí střelu nasměrovat pouze do tyče hostující branky. Naštěstí se míč odrazil šťastně až k Neužilovi a ten neměl problém zvýšit do prázdné branky na 5:2. Hosté se nadále snažili zápas zdramatizovat a hrát hodně do útoku, ale z jejich snahy se rodily domácí brejky a po jednom z nich se domácí kapitán V.Krám prosadil střelou do šibenice již na 6:2. o pár minut později se dokázal do velké šance dostat i střídající matador Kozák, ale v jeho velké šanci byl sražen hostujícím brankářem. Následovalo vyloučení hostujícího brankáře a penalta, kterou ale domácí Neužil poslal pouze do tyče a odmítl tím hattrick v dnešním zápase. Domácí přesto ještě jednu branku vstřelili, když se po pěkné akci Neužila prosadil i Mach a uzavřel skóre na 7:2. Nutno podotknout, že za výkon v druhém poločase si Mach branku zasloužil.

Sestava: Lutovský, Kuldan, Starý, Chvosta, Rejlek(Stejskal), Sychra(Švadlenka), Neužil, Čech, Švec(Jírovec), Krám(Kozák), Mach

 

Jistebnice - Malšice   2 - 1  (1-0)

Zápas na hřišti týmu, který ještě loni pošilhával po postupu do vyšší soutěže byl po celou dobu vyrovnaný a v první půli prakticky bez šancí. Proto bylo překvapení, když se po čtyřiceti minutách měnilo skóre. To hosté nedokázali odkopnout míč a po akci domácího záložníka a centru ze strany tečoval bránící Švec tak nešťastně, že míč skončil u levé Cimburkovi tyče 1:0.

Ani ve druhém poločase se nehrál zápas, který by přítomné diváky zvedal ze sedadel. Domácí sice opticky drželi více balon, ale brankové šance nepřišly. Dvacet minut před koncem sice trefili domácí břevno malšické branky, ale jinak se hrálo bez šancí. Až čtvrt hodiny před koncem přešli malšičtí na ofenzivnější systém hry a odměna přišla záhy. To po centru matadora Kozáka a podběhnutí domácího brankáře srovnal na zadní tyči Jírovec 1:1. Remízový stav trval ale pouze dvě minuty. Poté prohrál Švec souboj s domácím hráčem stejného příjmení a ten se poté trefil náramně k pravé tyči Cimburkovi branky 2:1. Malšičtí poté vsadili vše na útok, ale podruhé již srovnat nedokázali.

Sestava: Cimburek, Sychra(Kuldan),Švec, Chvosta, Rejlek, Švadlenka(Kozák), Neužil, Čech, Jírovec, Krám V., Mach

 

Malšice - Sepekov  1 - 3  (1-1)

Do zápasu vstoupili domácí v značně kombinované sestavě smolně a již v 8 minutě po obrovské hrubce brankaře Lutovského prohrávali. Z obdržené branky se však domácí poměrně rychle oklepali a rozehráli festival zahazování šancí. Postupně se v do samostatných nájezdů na brankaře dostali Čech, Chvosta a několikrát útočníka hrající Cimburek. Hosty výrazně podržel jejich brankař a měli při několika akcích i velké štěstí. Branky se domácí dostali až pět minut před poločasem, když padající obránce posunul míč rukou a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Neužil.

Po přestávkové bouři v kabině hostů se obraz hry změnil. Hosté pozměnili způsob bránění  a domácí se již do tolika šancí nedostali. Neproměňování šancí v prvním poločase je pak hodně mrzelo. V 60.minutě totiž fauloval domácí brankař útočníka soupeře a kopala se penalta i na druhé straně. Také tuto penaltu hráč proměnil a domácí rázem prohrávali. A bylo ještě hůř, neboť v 67. minutě se domácí brankař špatně domluvil s obráncem a hosté šanci proměnili. Kalich hořkosti si domáci vypili až do dna, když deset minut před koncem byl jejich brankař po zásahu míče rukou mimo pokutové území vyloučen a dohrávali v deseti. S výsledkem se jim už nepodařilo nic udělat, soupeř si výhru pohlídal.

Sestava: Lutovský, Stejskal, Starý, Chvosta, Rejlek, Sychra, Neužil, Švadlenka (Kozák), Čech, Mach, Cimburek

Ratibořské Hory - Malšice   2 - 2   (1-2)

Zápas začal územní převahou domácích, ale do šancí se domácí prosadit nedokázali. Naopak to byli hosté, kteří střelami z dálky zaměstnávali domácí brankáře. Po jedné z nich vytáhl domácí brankář střelu na roh. Ten rozehrál Švec a jeho centr si našel opět Starý a hlavou otevřel skóre 0:1. Vedení hostí mělo ale jepičí život, už po dvou minutách se domácí útočník teatrálně složil v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu. Protesty hostí už přišly vniveč. Domácí záložník šancí nepohrdl a srovnal 1:1. Dále se hrálo více podle domácích not, ale územní převaha přinesla domácím pouze jednu velkou šanci, ale domácí záložník po pěkné akci nedokázal tváří v tvář trefit Lutovského branku a poslal míč o dva metry vedle jeho tyče. Dvě minuty před poločasem udělali domácí chybu v rozehrávce a po rychlé akci byl ve vápně sražen Mach. Po chvilkovém váhání odpískal sudí penaltu i na druhé straně. Tu s přehledem proměnil Chvosta 1:2.

Ve druhém poločase se opět hrálo více na hostující polovině, ale do šancí se domácí dostat dlouho nemohli. Naopak se po hodině hry po sérii kliček uvolnil Krám, ale jeho krásná střela skončila pouze na tyči domácí branky. O deset minut později se zranil brankář Lutovský a tak do branky musel na posledních dvacet minut Cimburek. Domácí poté zvýšili svůj tlak a osm minut před koncem se po kombinaci na pravé straně dostal míč až ke střídajícímu domácímu útočníkovi a ten srovnal na 2:2. Oba týmy chtěly utkání vyhrát, ale kromě několika domácích přímých kopů již diváci žádnou šanci neviděli.

Sestava: Lutovský(Cimburek),J.Krám(Stejskal), Starý, Chvosta, Rejlek, Sychra(Kuldan), Škarda, Čech, Švec, V.Krám, Mach

 

Malšice - Řepeč/Opařany   4 - 2  

Zápas se hrál ve větrném počasí, ale oproti zápasu ve Vožici ukazoval teploměr teplotu vysoko nad 20°C. Zápas se oboustranným oťukáváním, kde si žádný z týmů nevypracoval výraznou šanci. Až po deseti minutách hry byl na hranici vápna faulován Krám a z přímého kopu se krásně prosadil navrátilec do sestavy Starý 1:0. Malšičtí mohli hned po pěti minutách zvýšit svůj náskok ale po velkém závaru zachránilo po tečované střele Macha hosty břevno. Od té chvíle začali mít více ze hry hosté. Kombinovali na půli malšických, ale do váženějších šancí se nedostali. Až po půl hodině hry přišla přihrávka za obranu a po souboji Chvosty s hostujícím útočníkem nařídil rozhodčí penaltu. Tu ale dokázal zneškodnit domácí brankář Cimburek a skóre tak zůstalo. Hosty mohla neproměněná penalta mrzet nejvíce na konci poločasu, kdy se po rychlém brejku dostal do samostatného úniku Šimák a ač dokázal svojí střelou trefit pouze hostujícího brankáře, tak se jím odražený míč po odrazu od Šimáka dostal za brankovou čáru 2:0. Aby to pro hosty nebylo málo tak se v nastavení dostal opět do šance Šimák, který ale tentokrát zasekl míč a přihrávkou vybídl ke skórování V.Kráma, který střelou do prázdné branky zvýšil již na 3:0.

Jak se domácím povedl konec první půle, tak začátek druhé půle je zachytil v nedbalkách. Hosté hned po třech minutách dokázali snížit, když se po závaru a nedůrazu domácích hráčů krásně trefil hostující obránce, který trefil přesně levou domácí šibenici 3:1. Než se malšičtí dokázali dostat ze šoku z první branky, přišla ihned branka druhá. Hosté umně zakombinovali a rychlá přihrávka za obranu našla hostujícího záložníka, který obešel i brankáře Cimburka a snížil na rozdíl jedné branky 3:2. Hosté se poté dokázali opět dostat do tlaku a hrálo se více na domácí polovině, ale gólové šance si hosté vypracovat nedokázali. Naopak to byl domácí Šimák, který se dostal do samotného úniku, ale jeho střela minula hostující svatyni. Reparát složil domácí hrot o několik minut později, to se dokázal po přihrávce Čecha zbavit jak obránce tak i hostujícího brankáře a pohodlně zvýšil na 4:2. Tím opět dostal domácí tým do pohody a ač se hosté ještě snažili o závěrečný tlak, brankové šance si již řepečtí nevypracovali.

Sestava: Cimburek, J.Krám, Starý, Chvosta, Rejlek, Švec, Škarda, Čech, Mach, V.Krám(Sychra), Šimák

 

Sokol Ml.Vožice - TJ Malšice  3 - 1  (1-0)

Zápas se hrál při teplotě nižší přibližně o dvacet stupňů oproti poslednímu zápasu a celý zápas také vydatně foukalo, což příliš nepřidalo kvalitě hry. Malšičtí dokázali skórovat jako první, Rejlek už ve čtvrté minutě dokázal centr ze strany poslat neomylně do protipohybu brankáře. Ke smůle jeho i celého týmu to byla ale branka Lutovského a tak se po nešťastném okamžiku hostujícího beka dostali domácí zadarmo do vedení 1:0. I hosté si dokázali vypracovat několik šancí, ale střela Neužila se mezi tyče nevešla a střele Šimáka chyběla razance. I domácí měli své šance, ale jednou výborně zasáhl Lutovský a podruhé byla domácímu záložníkovi branka malá. Celý zápas byl zbytečně vyhecovaný a hlavně díky velmi nepřesnému sudímu. Do šaten se šlo za vedení domácích 1:0.

Do druhé půle musel zraněného Macha nahradit náhradní brankář Cimburek a z utkání se stal spíše boj. Malšičtí měli ve druhé půli fáze, kdy dokázali hrát delší dobu na domácí polovině, ale do šancí se příliš nedostávali. Domácí se více stáhli a čekali na rychlé brejky. Jeden z nich přišel dvacet minut před koncem, kdy se přihrávka ze strany dostala až na střed vápna, kde domácí záložník s přehledem prostřelil Lutovského 2:0. Malšičtí se nevzdali a deset minut před koncem přišlo snížení. Na centr Chvosty si naskočil Čech a hlavou nedal domácímu brankáři šanci 2:1. Malšičtí vsadili vše na jednu kartu, ale i přes několik standartních situací již branku vstřelit nedokázali. Naopak se po dalším rychlém útoku dostal domácí záložník až za obranu a přihrávkou před prázdnou bránu vybídl domácího útočníka k rozhodnutí zápasu 3:1. Malšičtí si tak z Vožice žádný bod neodvezli.

sestava: Lutovský, J.Krám, Chvosta, Čech, Rejlek, Kuldan, Škarda, Neužil, Švec, Mach(Cimburek), Šimák

 

Malšice - Březnice  6 - 1  (2-1)

Po dvou porážkách přijel do Malšic tým z Březnice a čekal se zápas bodově chudých. Malšičtí na svůj první bod v sezóně čekali a hosté si po prvním devítibrankovém přídělu připsali první bod za remízu 0:0 v domácím zápase s Bechyní.

Zápas se hrál v úmorném vedru a lépe do něj vstoupili malšičtí, hrálo se více na polovině Březnice, ale šance nepřicházely. Až po čtvrthodině hry se po přihrávce V.Kráma dostal do zakončení Škarda a na dvakrát poslal domácí do vedení 1:0. Ještě lépe se se domácím dýchalo o několik minut později, kdy se střelou zpoza vápna prosadil D.Neužil a bylo to 2:0. Hra se poté odvíjela na obě strany a i hosté si vypracovali nějaké šance. Branka ale přišla až po půl hodině hry, kdy se po nevinné akci ze strany a přihrávce na střed vápna prosadil Škarvada na snížil na 2:1. Branka byla velmi podobná té co malšičtí inkasovali v zápase s Meteorem. Do poločasu se hrálo více na hostující polovině, ale nic zajímavého již z malšické strany nepřišlo.

Do druhého poločasu domácí trenér dvakrát vystřídat a jedním hráčů byl i domácí kapitán V.Krám pro zranění. Domácím to ale vůbec nevadilo, naopak se hned po čtyřech minutách prosadil do vápna střídající Stejskal a po faulu na něj musel rozhodčí ukázat na značku pokutového kopu. Míč si postavil D.Neužil a zvýšil na 3:1. Hosté se nadále snažili o aktivní styl hry, ale hlavně jejich hra dozadu postrádala systém a řád. A tak přišel hned po hodině hry další útok, kdy na jeho konci stál Mach a zvýšil již na 4:1. Zápas tak byl rozhodnut, protože hosté již nenašli sílu s výsledkem něco udělat. Naopak se po pěkně akci a centru Stejskala prosadili hlavou navrátilec do sestavy Šimák a bylo to již 5:1. Hosté si poté dokázali vypracovat některé náznaky šancí, ale ty spolehlivě pochytal brankář Cimburek. I malšičtí měli několik šancí, ale především střídající Zámečník s nimi nedokázal naložit tak, aby zvýšil skóre. Až dvě minuty před koncem přišla rychlá akce, kdy se po ose Stejskal a Šimák dostal míč opět až k Zámečníkovi a ten gólově ukončil zápas 6:1.

Malšičtí si tak vysokou výhrou připsali první vítězství a body v sezóně. Vzhledem ke spoustě remíz ve zbývajících zápasech se posunuli blíže středu tabulky.

Sestava: Cimburek, J.Krám, (Švadlenka),Švec, Čech, Rejlek, Sychra(Stejskal), Škarda, D. Neužil, Mach(Zámečník), V.Krám(Kuldan), Šimák

Smetanova Lhota - Malšice  4 - 0 (2-0)

Malšice - Meteor Tábor 1 - 3  (1-2)

Již netradičně v pátek nastoupili malšičtí do prvního mistrovského utkání a začátek jim vyšel na výbornou. Již po čtyřech minutách vyslala nová akvizice domácích Neužil do šance V.Kráma a ten se dokázal z těžkého úhlu prosadit střelou do šibenice na 1:0. O pár minut později se Neužil dokázal otočit ve vápně, ale jeho střela skončila pouze na břevně. Hosté si do té doby nedokázali vypracovat žádnou zajímavou šanci a proto bylo překvapení, když se hosté dokázali po nevinném přímém kopu prosadit a hostující záložník srovnal 1:1. V tu chvíli se hra otočila a hosté začali mít více ze hry. Těsně před poločasem se hosté dostali do vedení, když se po křídelní akci a po přihrávce přes celé vápno prosadil hostující útočník 1:2.

Ve druhém poločase se domácí dostali do převahy která ale přinesla pouze několik rohových kopů a závarů, ale čistou šanci si domácí vypracovat nedokázali. A tak přišel zasloužený trest. Po dlouhém míči do vápna se hostující útočník dokázal v souboji s Cimburkem prosadit a rozhodl zápas 1:3. Malšičtí si vypracovali ještě jednou velkou šanci, ale Čech nedokázal po kličce hostujícímu brankáři procedit míč do hostující sítě. I hosté si vypracovali náznaky šancí, ale branku již přidat nedokázali.

Sestava: Cimburek, Švec(Krám J.) Starý(Dvořák), Chvosta, Rejlek(Mach), Jírovec(Zámečník), Neužil, Škarda, Kuldan(Stejskal),Krám V., Čech

 

První přípravné zápasy

Pátek 31.7.   Malšice -  Chýnov   18,00 hod.

Sobota 8.8.   Malšice - Větrovy "A"  14,00 hod.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.