Starší přípravka

Želeč - Malšice  9 - 6  (5-1)

Branky Malšic: 3x Dvořák, Packa, Malecha

Soběslav - Malšice  12 - 6  (8-2)

Branky Malšic:  2x Dvořák J., Čížek, 2x Packa, Boháčová,

Sestava: Dvořák M., Pecháček - Cícha, Hejný, Křivánek, Pech - Malecha, Čížek - Packa, Boháčová, Dvořák J.,

Malšice - Táborsko "C"     10 - 4  (4-2)

Branky Malšic: 4x Packa, 2x Čížek, Krištof K.,Krištof M.,Křivánek, Malecha

Sestava: Pecháček - Hejný, Křivánek, Cícha - Malecha, Krištof K. - Boháčová, Čížek, Krištof M., Packa

Malšice - Bechyně  2 - 13

Branky Malšic: Čížek, Krištof K.

Sestava: Dvořák, Pecháček - Beneš, Cícha, Hejný, Křivánek - Krištof K., Malecha - Krištof M., Packa, Čížek, Boháčová,

Malšice - Planá n.L.  2 - 17  (1-10)

Branky Malšic:  Malecha, Beneš

Malšice - Želeč   12 - 3

Větrovy "B" - Malšice   21 - 5

Plán tréninků:

Od 1.4. každé úterý a pátek od 17,00 hod. na hřišti v Malšicích.

Bechyně - Malšice  6 - 0  (2-0)

S oslabenou sestavou se hosté domácím vyrovnali na katostrofálním terénu pouze v průběhu prvního poločasu. Do šancí se sice v průběhu zápasu dostali, žádnou však nedokázali proměnit v branku.

Sestava: Pecháček - Hejný, Křivánek, Cícha - Malecha - Boháčová, Čížek, Packa

Dražice/Řepeč/Opařany - Malšice   12 - 2  (8-2)

Branky Malšic: Boháčová, Hejný

Malšice - Chotoviny  8 - 5  (2-2)

Chýnov - Malšice  15 - 1  (8-0)

Branka Malšic: Packa

Táborsko "C" - Malšice   1 - 7

Malšice - Meteor Tábor   4 - 7  (2-2)

Domácí drželi s favoritem utkání krok pouze v prvním poločase, když kromě dvou branek ještě třikrát nastřelili tyč. Po přestávce již hosté svou převahu vyjádřili i brankami.

Sestava: Nguen Thai Jon, Dvořák - Křivánek, Krištof K., Hejný - Malecha - Čížek, Boháčová, Packa, Krištof M.

Malšice - Soběslav   1 - 11

V zápase se domácí příliš neprosazovali, hrozili pouze z rychlých protiútoků, které však nedokázali proměňovat.

Branka Malšic: Čížek

Sestava: Nguen Thai Jon, Dvořák - Křivánek, Krištof, Švec - Malecha - Čížek, Boháčová, Packa

Malšice - Ml.Vožice  1 - 14

Hosté byli po celý zápas jasně lepším týmem, domácí téměř k ničemu nepustili a zaslouženě si odvezli vysoké vítězství. Jedinou branku Malšic vstřelil v poslední minutě Malecha.

Sestava: Dvořák, Nguen Thai Jon -  Beneš, Křivánek, Hejný, Cícha - Krištof, Malecha - Pecháček, Packa, Čadek

Sokol S.Ústí - Malšice 8 - 6  (3-3)

Malšičtí hráči začali lépe a dokázali si vypracovat tříbrankové vedení. Poté však udělali zbytečné chyby a o přestávce bylo vyrovnáno. Po přestávce pak již pouze vždy dotahovali jednobrankové vedení soupeře. O výsledku rozhodla poslední pětiminutovka, kdy soupeř vstřelil dva góly po sobě.

Sestava: Dvořák - Křivánek, Beneš, Hejný, Krištof - Packa, Štengl, Čadek, Čížek, Krištof M.

Malšice - Chotoviny  0 - 14  (0-9)

Soupeř byl po celý zápas suverénně lepší a rychle navyšoval skóre. Již po třech minutách vedl o tři branky a jasně směřoval k vítězství. Kadeti se ze smršti branke oklepali až po přestávce, kdy dokázali vydržet bez obdržené branky čtvrt hodiny, poté však soupeř znovu vstřelil pět branek.

Sestava: Dvořák - Beneš, Hejný, Krištof K., Pech, Křivánek, Packa, Krištof M., Čadek, Štengl

Tréninky: úterý a pátek od 17,00 hod.

Od listopadu budou tréninky v tělocvičně úterý a čtvrtek od 17 - 18,30 hod.