Starší:  Nová Včelnice - Větrovy    0 - 7

Mladší:  Nová Včelnice - Větrovy    8 - 2

Starší : Větrovy - Nová Včelnice   5 - 0   (3-0)

Mladší:  Větrovy - Nová Včelnice  1 - 2   (0-0)

Starší:  Meteor Tábor - Větrovy  0 - 1  (0-0)

Starší žáci napravili špatný dojem z minulého utkání a v zápase s prvním týmem tabulky překvapili. Díky bojovnému a týmovému výkonu dokázali svého soupeře porazit brankou Dvořáka.

Mladší:  Meteor Tábor - Větrovy  6 - 0 (3-0)

Proti týmu ze špičky tabulky ukázali i mladší žáci solidní výkon, ale soupeř byl jasně lepší. Hosté se po celý zápas převážně bránili a soupeř dokázal několik svých šancí proměnit (dvakrát skóroval i bývalý malšický hráč Galajda).

Starší žáci  Větrovy - Chýnov  1 - 1  (0-0)  penalty 2-4

Výkon starších žáků byl zklamáním. Téměř v kompletní sestavě nedokázali plně bodovat s mužstvem, které v soutěži dosud nevyhrálo. Větrovští sice měli optickou převahu a většinu času se hrálo na polovině soupeře, ale prosadit se jim dělalo problém. První poločas branky nepřinesl.
V druhém poločase se ujal po ojedinělém protiútoku vedení soupeř, když jeho útočník po individuální akci trefil přesně do růžku domácí branky. V pokračujícím náporu domácích pak dokázal vyrovnat Švadlenka po krásné nahrávce od Pfeifra, ale to bylo do konce zápasu ze strany domácích vše. Každý tým si tak po konci zápasu připsal jeden bod a o dalším prémiovém bodu rozhodovaly pokutové kopy. První dva kopající hráči domácích je však kopli velmi laxně a brankař soupeře neměl mnoho práce s jejich zneškodněním. Jelikož soupeř se nemýlil ani jednou, připsal si v rozstřelu vítězství.

Mladší žáci:  Větrovy -  Chýnov  2 - 6  (1-2)

Mladší žáci se díky nemocem nesešli a tak šli do zápasu o jednoho hráče méně (a to ještě někteří opět hráli za starší). Do zápasu vstoupili dobře a po rohovém kopu se prosadil Bartoš. Soupeř pak téměř po celý první poločas marně dobýval domácí branku. Až pět mnut před půlí se prosadil a vyrovnal,  a o další dvě minut se dostal do vedení. V druhém poločase pak hra domácíh úplně zkolabovala a brankař Kratochvíl lovil míč z branky ještě čtyřikrát. Za domácí pak pouze snižoval Voborský.

Starší žáci:   Veselí n.L. - Větrovy  10 - 1  (7-0)

Již před začátkem utkání bylo dle sestavy jasné, že tentokrát hosté nebudou mít šanci na body, ale budou hrát jen o přijatelné skóre. Do Veselí totiž přijelo pouze pět starších žáků a v začátku utkání je doplnilo pět žáků mladších. O jednoho hráče v poli méně odehráli celý první poločas, který ač všichni se všichni hráči snažili, jasně prohráli.

O přestávce dorazil další starší žák a doplnil tak počet hráčů alespoň na jedenáct. V druhém poločase se hra hostů ještě zlepšila a jelikož domácí také prostřídali sestavu, skóre se již tak dramaticky nezvyšovalo. Po penaltě vstřelili hosté alespoň čestný úspěch. O druhou branku je připravil rozhodčí, který neuznal branku, přestože  míč vykopl z prázdné branky domácí hráč již za čarou.

Mladší žáci:   Veselí n.L. - Větrovy  7 - 0  (2-0)

Mladší žáci unaveni z předchozího zápasu za starší a doplněni dorazivšími hráči na osm (takže také bez možnosti střídání), odolávali soupeři téměř celý poločas. Po první brance v cca 15. minutě dostali druhou až těsně před přestávkou a v prvním poločasu si vytvořili i dvě brankové situace, které však skončili těsně vedle branky.

Do druhého poločasu však vstoupil soupeř lépe a začal navyšovat skóre. I za rozhodnutého stavu však hosté nějaké šance měli, ty však vychytala výborná brankařka soupeře. V závěru zápasu pak již soupeř jasně vládl, neboť větrovským došly i síly.

Přes vysoké skóre však zaslouží všichni zúčastnění hráči pochvalu, neboť až do konce se snažili co měli síly a předveli i několik pěkných fotbalových akcí.

Starší žáci:   Větrovy - Soběslav   2 - 1  (0-0)

Vítězství domácích bylo vyloženě vydřené a vybojované. V základu jak již je zvykem opět nastoupili někteří hráči mladší kategorie a sbírali zkušenosti.

Mladší žáci:   Větrovy - Soběslav  0 - 4  (0-2)

Zápas mladších žáků byl zklamáním. Proti mladšímu soupeři dostávali domácí zbytečné branky po chybách a sami se do zakončení téměř nedostali.

Starší žáci:   Větrovy - Lomnice n.L.   0 - 3  (0-0)

V prvním poločase byli domácí lepším týmem a vytvořili si i několik šancí, které však neproměnili. Po přestávce převzali aktivitu hosté, kteří se v druhém poločase hodně zlepšili a po zásluze si odvezli tři body za vítězství.

Mladší žáci:   Větrovy - Lomnice  2 - 7  (0-6)

Do zápasu vstoupili domácí, jako kdyby ještě spali a soupeř již po dvanácti minutách hry vedl 4-0. Do přestávky pak přidal ještě dvě branky a jasně dominoval. Po bouřce v kabině o přestávce se větrovští trochu vzchopili a začali si vytvářet i brankové šance. První dvě sice neproměnili, pak ale Voborský proměnil penaltu, kterou sám vybojoval. Poté sice vstřelili hosté další branku, ale závěr zase patřil domácím. Joštovu šanci sice ještě zastavilia tyč, ale další šanci již proměnil Matějíček, když dorazil střelu, která brankaři hostů vypadla z rukou.

Starší žáci:   Sokol S.Ústí - Větrovy  0 - 0   penalty 2-4

Oslabená sestava starších žáků byla doplněna hráči žáků mladších, kteří odehráli celý zápas. Domácí sice byli lepší, hostům se však podařilo ubránit cennou remízu a v následujících penaltách  proměnili čtyři z pěti  kopů a připsali si bonusový bod. Za bojovný výkon je třeba pochválit celý tým.

Mladší žáci:   Sokol S.Ústí - Větrovy  0 - 1  (0-0)

Mladší žáci také neměli v sestavě všechny hráče základní sestavy a navíc čtyři hráči již měli v nohách celý zápas za starší. Přesto byli o něco lepší než domácí. V prvním poločase sice neproměnili penaltu, ale přesto pokračovali v dobrém výkonu. Sedm minut před koncem pak o zisku tří bodů pro Větrovy rozhodl F.Jošt, který po individuálním průniku prostřelil brankaře domácích.

Starší žáci:   Větrovy -Dačice   4-2  (Švadlenka

Mladší žáci:   Větrovy -Dačice  1 - 2  (T.Neuwirth)