Borovany - Malšice  1 - 3  (1-1)

V zápase v kterém se již hrálo jen o čest a o udělání žízně zahrozil nejprve z přímého kopu Starý když trefil břevno ale jinak nabídla první část první poločasu jen spoustu nepřesností na obou stranách. Ve 35.minutě poslal domácí hráč zajímavou přihrávku mezi stopery a pro útočníka již nebyl problém skorovat. Radost vydržela domácím jen minutu, když se po akci Rejlka prosadil Čech. Ve druhém poločase převzali malšičtí iniciativu a po hodině hry je poslal do vedení opět Čech. Závěrečný gol sezony vstřelil po přihrávce Kluzáka Rejlek a rozhodl tak o tom, že dokopná bude veselejší v Malšicích.

Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Chvosta, Vlna, Stejskal, Kluzák, Chvosta, Rejlek, Starý, Krám(Švec

Malšice - K. Újezd  2 - 1 (1-0)

V utkání se zpočátku do šancí dostávali hosté, po dvaceti minutách se však obraz hry úplně změnil a zápas se proměnil v neproměňování šancí domácích.

Nástup do prvního poločasu měli jasně lepší hosté, kteří v 2. minutě hlavičkovali nad bránu, v 5.min. stříleli opět nad stříleli a v 10. minutě skončila nebezpečná střela opět nad brankou. Do první šance domácích se dostal v 11. minutě Starý, ale střílel vedle branky. V 12. minutě zaznělo nad malšickým brankařem Cimburkem břevno po střele z 35 metrů, ale potom se už začalo dařit domácím. V 23. minutě střílel Krám V., brankař vyrazil a dorážku už nikdo s útočníků nestihl. V 24. minutě střílel nad Rejlek a jen o několik vteřin později i Starý. V 26. minutě vypadl při zákroku Cimburkovi míč, obrana jej však stačila před soupeřovým hráčem odkopnout. V 34. minutě vytáhl brankař protivníka perfektní zákrok při hlavičce Starého. V 36. minutě poprvé udeřilo - Švec si výborně naběhl na dlouhou Starého přihrávku a bez problémů proměnil. Jen o minutu později mohlo být vyrovnáno po nedorozumění obrany, míč však skončil vedle branky. V 37. minutě pak zaznělo břevno i nad brankařem hostů po Stejskalově střele.

Druhý poločas začal střelou Starého vedle branky po faulu na Švece na hranici velkého vápna. V 54. minutě zklamal při hlavičkování Rejlek ve 100% šanci po nahrávce Starého. V 55. minutě nastoupil za zraněného Švece Čížek. O dvě minuty později hlavičkoval Starý pouze do tyče. V 60.minutě měli stoprocentní šanci hosté, Cimburek však samostatný únik vychytal. V 64. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Krám V., když střílel z hranice velkého vápna. V 75. minutě nabídnul snížení hostům faulem v pokutovém území Hejný, soupeř penaltu bez problémů proměnil.V 80. minutě pak byl Hejný vystřídán Kabešem. V 90. minutě měl poslední šanci na branku Starý, ale trefil opět tyč.

 

Bavorovice - Malšice 4 - 0 (1-0)

Malšičtí v dalším zápase podlehli sousedu v tabulce Bavorovicím.

První poločas byl vyrovaný a oba týmy se mohly dostat do vedení. Druhý poločas už byl jen ukázkou toho, jak se fotabl hrát nemá. Malšičtí  předvedli spoustu diskuzí s rozhodčím, spoustu stížností a dostali tři goly. Jediným pozitivem je, že  dohráli v plném počtu a že zůstali všichni zdraví. S tímto přístupem bude těžké hrát každou soutěž. Domácí měli na střídání 6hráčů, Malšice jednoho.


Sestava: Cimburek, Hejný, Švec, Starý, Stejskal, Richter, Kluzák, Chvosta, Rejlek, Krám V. (Čížek), Čech

Malšice - Sokol S. Ústí   2 - 1  (2-0)

Přestože do první šance zápasu se dostal soupeř (Chvosta vykopával z branky za již překonaným Cimburkem), měli malšičtí opět výborný start do zápasu. V 19. minutě totiž Chvosta výbornou kolmicí za obránce vyzval ke skórování Kráma V., který nezaváhal. V 24. minutě pak V.Krám rozehrál přímý kop na Kluzáka ml. a ten umístnil střelu přesně - 2-0. Pak zahrozil i soupeř, jehož střela ve 26. minutě letěla vysoko nad bránu a v 28. minutě nebezepečný centr jeho útočníci minuli.  V 30. minutě pak zkoušel ohrozit branku z dálky Kluzák, brankař však jeho střelu chytil. V 39. minutě střílel nebezpečně Krám V., brankař jeho střelu pouze vyrazil, ale Richter branku minul. V 41. minutě střílel Kluzák ml. opět mimo. Ve 44. minutě se hosté zlobili na rozhodčího, který dle jejich mínění vytáhl faul mimo velké vápno a penalta se tak nekopala.

Druhý poločas začali lépe hosté, kteří odstřelovali malšickou branku v 50. (Cimburek vyrazil), 52. a 55. minutě (obě střely šly nad branku). V 56. minutě pak Starý zkoušel štěstí z přímáku, ale netrefil, stejně jako soupeř o minutu později. V 67. minutě se vyznamenal malšický brankař, který vyrazil jak střelu, tak i dorážku z blízkosti. V 70. minutě již rozhodčí penaltu proti domácím odpískal, fauloval Stejskal. Soupeř ji bez problémů proměnil a snížil na rozdíl jediné branky. V 74. minutě měl šanci Rejlek, ale přestřelil, stejně jako v 85. minutě. Malšičtí tak získali všechny body.

Malšice - Dobrá Voda 2 - 3  (2-1)

Do zápasu po dlouhé době nastoupil Rejlek a nemocného brankaře Cimburka nahradil Kučera. 

Vstup do zápasu se hodně povedl malšickým hráčům, kteří v 17. minutě vedli již 2-0. Ve 12. minutě se z přímého kopu trefil do šibenice Starý, v 15. minutě Rejlek vysoko přestřelil, v 17. min. však Chvosta po pěkné nahrávce udělal kličku i brankaři a bylo to o dvě branky. V 19. minutě prvně zahrozili hosté a Kučera vytáhl střelu mimo tyče. V 22.min. obešel Richter tři hráče, přihrál před prázdnou branku Rejlkovi, ten ale z prostoru penalty opuštěnou branku netrefil. A opět platilo "nedáš - dostaneš". Jen o minutu později si několikrát soupeř narazil míč, tím byl najednou sám před brankařem a s přehledem proměnil. Malšičtí však pokračovali v tlaku - v 31. min. Čech po Richtrově nahrávce těsně vedle, v 34. pak z voleje nad. Ve 40. minutě se Starý pokoušel přehodit z poloviny hřiště brankaře, ten se však stačil vrátit do branky. V 41. minutě mohlo být vyrovnáno, střelu z velkého vápna mířenou k tyči však Kučera, přestože toho moc neviděl,  stačil zázračně vyrazit.

V 52. minutě vyrazl střelu V.Kráma brankař soupeře. Soupeř byl v druhém poločase o trošku lepší a vyjádřil to i gólově. V 59. minutě si na centr naskočil soupeř, trefil hlavou míč  přesně k tyči  a bylo vyrovnáno, neboť Kučera na něj nedosáhl. Při tomto zákroku se Kučera zranil (narazil na tyč) a musel střídat. Do hry nastoupil Malecha. V 72. minutě již naši hráči prohrávali, na střelu soupeře z prostoru velkého vápna Malecha nastačil ani reagovat. V 77. minutě Kluzák ml. vystřelil těsně vedle branky. V 78. minutě pak šel na našeho brankaře sám útočník soupeře, branku však minul. V 90. minutě pak měl poslední šanci Starý, jeho střela však skončila nad brankou.

Hrdějovice - Malšice  1 - 1 (1-1)

Fotbalisté A týmu přivezli bod ze hřiště favorizovaných Hrdějovic. V utkání se dostali do vedení a hráli s týmem z čela tabulky vyrovnanou partii. Domácí vyrovnali gólem do šatny a po změně stran si vynutili tlak, který ale hosté přežili. Naopak mohl po hodině hry rozhodnou Jiří Krám, který trefil břevno. Poté domácí neproměnili samostatný nájezd a tak se body dělily.eproměnili samostatný nájezd a tak se body dělily.

Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Starý, Švec, Richter, Kluzák, Chvosta, Stejskal(Kabeš), V.Krám(J.Krám), Čech

Malšice - Čtyři Dvory  8 - 0  (1-0)

Po sérii porážek si tentokrát malšičtí muži otevřeli na svém hřišti střelnici, ačkoliv to tak do poloviny druhého poločasu nevypadalo. V průběhu zápasu viděli diváci dva hattricky a dvě první branky hráčů v 1.A třídě.

První poločas začali lépe hosté, ale v 7. minutě zastavil jejich útok ofside a ve 20. minutě po chybě Starého vyřešil nájezd dvou útočníků ne jednoho našeho hráče Ciburek. Po polovině prvního poločasu se začali dostávat do šancí i domácí. Ve 27. minutě si na penaltě zpracovával "na prsa" zpracovával Krám, ale šanci zmařili odkopem obránci. V 28. zastavoval protiútok Chvosta, ale pouze za cenu žluté karty. Při další šanci se do vápna dostal Čech, obránce hostů jej zastavil pouze faulem a byl vyloučen. Nařízenou penaltu sám Čech proměnil. Zlomovým okamžikem zápasu byla 38. minuta, kdy soupeře na hranici velkého vápna fauloval Stejskal. Rozhodčí sice nejdříve ukázal na značku pokutového kopu, ale po upozornění pomezního se kopal pouze přímý kop z hranice velkého vápna. Střela však skončila vedle. Do kabin se tak šlo lépe domácím s těsným vedením.

Druhý poločas začal pro hosty šokem. Hned v 46. minutě nadvakrát odcentroval Chvosta a Krám V. hlavou vstřelil druhou branku. V 58. minutě zatrnulo všem domácím příznivcům, ale chyba celé obrany brankou neskončila - střela šla těsně mimo. V 62. minutě zachránil Cimburek. V 63.minutě šel v rychlé protiútoku na vysoký míč Stejskal, po kontaktu s brankařem se rychle zorientoval a šel s míčem sám do prázdné branky - 3-0 a první jeho branka v 1.A třídě. Tento gól hosty zlomil a začala exhibice domácích. V 66. minutě šel sám na brankaře Richtr, ale neproměnil. V 69. minutě šel sám na brankaře Kluzák ml., ale opět neproměnil. V 71. minutě střídal  Richtra Krám ml.. V 72. minutě po krásné Krámově nahrávce proměnil Čech, v 74. minutě ten samý hráč po kolmici ve středu hřiště vstřelil již svou třetí branku v zápase. V 78. minutě se brankař soupeře nedohodnul s obránci, mezi ně si naběhl Krám V. a byla z toho další branka. V 81. minutě měli poslední šanci na branku hosté, ale střela opět minula branku. V 84. minutě střílel těsně vedle Krám V.. O minutu později byl sám před brankařem Starý, ale místo střely přišla ještě nahrávka na úplně volného Kabeše, který vstřelil  do prázdné branky svůj první gól v 1.A třídě. V 87. minutě dorazil hosty svým třetím gólem v zápase Krám V., který se do šance dostal po krásném pasu středem hřiště.

Lišov - Malšice  4 - 2  (3-1)

Naši hráči doplatili na celou řadu individuálních chyb a po 30ti minutách prohrávali už 0:3. Poté sice snížil Krám a přišlo zlepšení a několik šancí ale ihned po začátku druhé půle jsme opět inkasovali. Konečnou podobu výsledku dal z penalty Čech.

Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Starý, Švec(Krám J.), Richter, Kluzák, Chvosta, Stejskal, Krám V., Čech

Malšice - Dačice  0 -4  (0-2)

 

Fotbalisté A mužstva si připsali druhou porážku v řadě, když podlehli vysoko doma Dačicům. Ač hosté byli před zápasem ke konci tabulky, s přehledem si s domácími poradili. Nášemu výkonu chybělo dnes opravdu úplně všechno a pokud bychom ho měli předvést i v jiných zápasech, moc bodů už asi neuhrajeme. Smutný je  především přístup některých hráčů, kteří nechávájí tým ve štychu. Dnes po zranění Švece musel nastoupit i ne zcela zdravý Krám. Věřme, že v příštích zápasech bude k vidění lepší výkon a lepší výsledek.

 

Zápas začal rychlou brankou hostů již ve 2. minutě. O minutu později již to mohlo být o dva góly, když Cimburek odkopem trefil útočníka soupeře a míč skončil naštěstí pouze na boční síti.. V 9. minutě se do šance dostal Čech, ale nastřelil pouze nohy brankaře. V 15. minutě pálil Starý nad branku. V 22.minutě se dobře hrající hosté dostali do dvojbrankového vedení. Ve snaze o korigování skóre přestřelil Neuman hlavou po roho branku. V 26. si po faulu na Čecha vysloužil žlutou kartu hostující hráč. V 32. minutě hlavičkoval po rohu Čech, brankař soupeře však bravurně vyrazil mimo tyče. Závěr prvního poločasu patřil soupeři - v 35.min. hlavičkoval nad bránu, v 36. z hranice velkého vápna střílel nad, v 37. minutě šel útočník sám na Cimburkal, který ho vychytal, v 38. minutě zvonilo břevno naší branky. Ve 44. minutě po faulu na Richtra viděl další soupeř žlutou kartu.

Do druhého poločasu vstupovali malšičtí hráči s odhodláním něco s výsledkem udělat. Ale již v 52. minutě to bylo 0-3 a když v 57. minutě zvýšil soupeř na rozdíl čtyř branek, bylo po zápase. V samém konci zápasu měl dvě šance Starý, ale v 82. minutě nastřelil brankaře a v 86. minutě jeho střela neměla potřebnou razanci.


Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Chvosta, Neuman(Mach), Richter, Kluzák, Švec( Krám V.), Stejskal, Starý, Čech

Rudolfov - Malšice  3 - 1 (0-0)

Náš celek sice předvedl zřejmě nejlepší jarní výkon, ale na body to tentokrát nestačilo.

Oproti podzimu se hrálo daleko vyrovnanější utkání, které domácí rozhodli dvěma slepenými brankami po hodině hry. Poté sice snížil hlavou Čech, ale konečné slovo měli minutu před konecem opět domácí.


Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Chvosta, Krám J.(Kabeš),Richter(Blažek), Švec, Kluzák, Stejskal, Starý, Čech

Malšice - Loko Č.Budějovice  2 - 1  (1-1)

Druhé jarní kolo přivedlo na hřiště v Malšicích tým budějovické Lokomotivy. Na konci vyrovnaného zápasu se nakonec radovali domácí, když v nekompletní sestavě dokázali svého soupeře. Zápas se povedl hlavně Čechovi, který byl u všeho důležitého a vstřelil obě branky, ale pochvalu za bojovnost zaslouží všichni hráči.

Zápas začal pro domácí perfektně, protože hned z první šance padla branka. Na perfektní kolmici J.Kráma si naběhl Čech a dokázal překonat brankaře soupeře.V 1O. minutě měl další šanci J.Krám, ale obrana jeho střelu stačila srazit na roh. Hosté se dostali k prvnímu ohrození malšické branku ve 14. minutě, když kopali svůj první roh. V 16.minutě zkoušel Starý přehodit z dálky brankaře, netrefil však branku.V 18.minutě se stejný hráč netrefil hlavou. V 27.minutě bylo vyrovnáno, když soupeř využil nedůslednost v naší obraně. Soupeři se pakt téměř podařilo otočil skóre, neboť v 35.minutě Cimburek zázračně chytil střelu osamoceného útočníka na penaltě a v 43.minutě opět osamocený hráč soupeře byl svojí šancí tak překvapen, že míč poslal lehce Cimburkovi do náruče. Hned z protiútoku měli poslední šanci prvního poločasu domácí, ale Starý pouze nastřelil obránce a kopal se roh. V 45.minutě dostal Krám J. žlutou kartu.

Po změně stran se stále hrál vyrovnaný fotbal. V 55.minutě střídal J.Kráma Čížek. V 57.minutě vykopával dorážku po Cimburkově zákroku z prázdné branky Čech. V 58.minutě zkoušel střelu Starý, ale minul. V 66.minutě stejný hráč opět střílel, ale míč se do sítě nedostal. V 67.minutě dostal jeden z hostujích hráčů žlutou kartu po faulu na Čecha. Šance se střídaly na obou stranách: 70.minu střela soupeře nad branku, v 72.minutě Čech střílel pouze do brankaře, v 77.min. střela soupeře opět nad branku. V 79.minutě střídal Vlnu Kabeš. V 81.minutě dostal druhý z hráčů soupeře žlutou kartu. V 84.minutě dostal další kolmici do pokutového území Čech, posunul si míč podél vybíhajícího brankaře který ho fauloval. K exekuci pokutového kopu se postavil sám a vstřelil vítěznou branku.

Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Chvosta, Vlna(Kabeš), Krám J.(Čížek R.), Švec(Blažek), Kluzák, Stejskal, Čech, Starý

Slavia Č.Budějovice - Malšice  1 - 1  (0-0)

Muži přivezli bod za remízu 1:1 ze hřiště Slávie ČB. Domácí byli lepším týmem a 15minut před koncem se dostali do vedení po rohovém kopu. Pět minut před koncem srovnal taktéž po rohu hlavou Starý. Malšičtí nebyli v kompletním složením a proto lze považovat bod za úspěch.

Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Švec, Vlna, Richter(Kabeš), Kluzák, Čech, Stejskal, Starý, Krám

Malšice - Soběslav  1 - 2  (0-1)

Na začátku utkání funkcionáři TJ Malšice poděkovali za dlouholeté působení v klubu F. Smržovi, který končí v malšickém dresu a od začátku jarní sezóny bude nastupovat zřejmě v dresu Větrov. Poté již začal zápas s vedoucím celkem soutěže.

První šanci zápasu měl Krám V., jeho střela však minula soupeřovu branku. Ve 3. minutě se dostal do obrovské šance soupeř, z prostoru malého vápna však po centru přestřelil jeho útočník branku. V 5. minutě opět zahrozil Krám V., jeho střela však opět těsně branku minula.  Po této šanci již převzal otěže zápasu soupeř, který byl lepší a vytvářel si před malšickou brankou šance. V 12. minutě chytil prudkou střelu Cimburek, v 15. šla střela zpoza šestnáctky mimo. Ve 23. minutě již udeřilo, když hráči soupeře dotlačili po rohovém kopu míč až do sítě. V 25. minutě zachránil Cimburek, v 34. minutě opět malšický brankař vyrazil střelu k tyči. 

Jak skončil první poločas, začal i druhý. V 49. minutě střelu opět vyrazil malšický brankař. V 51. soupeř sám před Cimburkem přestřelil.V 54. minutě bylo vyrovnáno - Krám V. zabojoval u rohového praporku a jeho střílený centr dopravil do branky Vlna. V 58. minutě mohli Malšice otočit skóre, vstřelený gól však pro ofside neplatil.V 69. minutě si hosté málem vstřelili vlastní branku. V 70. minutě naopak velkou šanci hostů chytil domácí brankař. V 77. minutě nastřelil soupeř z nenápadné akce břevno. V 82. minutě vstřelili hráči malšic branku z přímého kopu, pro údajný ofside však branka opět neplatila. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, uklidil v 88. minutě po dalším rohovém kopu míč hlavou do sítě hostující hráč a rozhodl o plném bodovém zisku hostů.

K. Újezd - Malšice   2 - 4  (2-1)

První šanci zápasu měli malšičtí fotbalisté, Kluzákův pokus o dalekonosný lob však skončil dva metry vedle branky. Prvního gólu se dočkali domácí. Po pěkné přihrávce do velkého vápna se domácí hráč pokusil udělat kličku i vybíhajícímu Cimburkovi, ten rukama zasáhl míč a poté nohy protihráče. Rozhodčí mu udělil žlutou kartu a odpískal penaltu, kterou domácí nekompromisně proměnili. O minutu později dostal po pokusu přerušit soupeřův útok opět žlutou Hejný. Ve 23. minutě udeřili domácí podruhé, když šťastně odražený míč v prostoru vápna poslali do sítě. Ve 26. minutě udělal brankař domácích první chybu, když mu do sítě prošla slabá střela V. Kráma a bylo to 2-1.  V 38. minutě pak Kluzák ml. střílel vedle branky domácích.

Do druhého poločasu vlétli malšičtí hráči s velkým elánem a snahou o vstřelení vyrovnávací branky. Ve 46. minutě střílel těsně vedle Starý a o minutu později Krám V. V 52. minutě střílel z dobré pozice Chvosta, domácí brankař však chytil. V 56. minutě málem udeřili opět domácí, míč tentokrát jen těsně přeletěl břevno branky. V 61. minutě šel na Cimburka osamocený útočník domácích, míč však poslal vedle branky.  V 75. minutě udělal další chybu domácí brankař, když Krámovu střelu srazil přímo na nohy dobíhajícího Čecha, pro kterého nebyl problém míč poslat do branky a vyrovnat stav zápasu. Poté narostly našim hráčům křídla a začali se dostávat do nebezpečných šancí. V 77. min. domácí brankař vytáhl Čechovu střelu z úhlu nad břevno. O minutu později pak vyhlavičkovával míč z brankové čáry domácí obránce.  V 81. minutě se za obranu dostali Starý s Krámem V. a po vyšachování jediného obránce poslal Starý míč do sítě. V nastaveném čase pak opět Starý perfektně přeloboval vybíhajícího brankaře a stanovil výsledek.

Malšice - Bavorovice   1 - 0  (0-0)

V zápase nepříliš fotbalově krásném, s minimem šancí získali domácí výhru zásluhou Richtra, který se v tomto zápase vrátil po dlouhodobém zranění.

První poločas začali lépe hosté, kteří si vytvořili šance v 6. minutě (hlavička nad bránu) a v 10. minutě (netrefili prázdnou bránu za vyběhnuvším brankařem). Ve 30. min. měli velkou šanci domácí, Krám však z prostoru velkého vápna brankaře neprostřelil. To byla jediná větší šanci domácích v prvním poločase, soupeř pak měl další šance před přestávkou v 42. a 44. minutě.

Druhý poločas přinesl naopak více šancí malšickým. Soupeř sice zahrozil v 57. minutě, střelu však Cimburek chytil. V 70. minutě vystřídal Richter a přinesl na hřiště oživení. V 78. nastřelil domácí Starý tyčku, v 81. min. nedosáhl na dorážku do brány Chvosta. V 83. minutě zařídil výhru Richter, když po rohovém kopu zavěsil hlavou. Šance hostů z konce zápasu již vyrovnání nepřinesly.

Sokol S. Ústí - Malšice   2 - 0   (2-0)

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří již ve 4. minutě měli šanci při závaru před malšickou brankou. Ve 20. minutě dostal jeden hráč domácích žlutou kartu po faulu na Kráma, z přímého kopu však nic nebylo. Ve 24. minutě spálili domácí velkou šanci, když z prostoru malého vápna přestřelili branku. Ve 30. minutě se domácí již branky dočkali. První střelu Lutovský vyrazil, ta se však odrazila k dalšímu hráči, který již padajícího malšického brankaře prostřelil. V následující minutě pak Lutovský zachránil při další šanci. V 37. minutě dostal žulou kartu malšický Švec a o minutu později se radovali domácí podruhé, když obrana nepokryla všechny hráče soupeře.

V druhém poločase se domácí již zatáhli do obrany z níž vyráželi k protiútokům. V 55. minutě dostal žlutou kartu Starý. V 70. minutě čaroval Lutovský, když při přesunu k druhé tyči zázračně vyrazil hlavičku domácího útočníka. Velkou šanci na snížení stavu měl Krám v 76. minutě, z malého vápna však překopl. Ani jedno z mužstev pak již skórovat do konce zápasu nedokázalo.

 

Dobrá Voda - Malšice  2 - 1  (0-0)

Zápas se odehrál s převahou domácího týmu, malšičtí většinou pouze bránili. Domácí měli velkou šanci v 25. minutě, kdy po závaru v prostoru velkého vápna nastřelili tyč. V 27. minutě pak střelu soupeře zachytil Cimburek. Další šanci pak malšický brankař zachránil v 44. minutě po soupeřově trestném kopu.

První branka zápasu přišla v 57. minutě, po závaru ve vápně skórovali domácí. Tato branka probudila malšické hráče a ti začali i útočit. Jejich snahu přetavil ve vyrovnání Klluzák ml., který vrátil do sítě odražený míč. Po této brance začali naši hráči zase převážně bránit, což se jim vymstilo v 87. minutě, kdy skončila soupeřova dělovka pod břevnem naší branky. Na vyrovnání již nezbyl čas a tak si všechny body připsal soupeř.

 

 

Malšice - Hrdějovice   3 - 1  (2-0)

S druhým celkem tabulky získali muži překvapivě všechny body, když soupeř doplatil především na neproměňování šancí. Soupeř byl fotbalovější, ale domácí tentokrát proměňovali své šance s téměř stoprocentní jistotou.

Vstup do utkání měli lepší hosté, kteří v 5. minutě stříleli z prostoru penalty těsně vedle tyče. Vzápětí jejich střela jen o chloupek minula šibenici malšické branky. První vážnější šanci domácích však na opačné straně  proměnil Krám, když k tyči prostřelil hostujícího brankaře. Vzápětí minula šibenici domácí branky další velmi nebezpečná střela hostů. Z druhého protiútoku malšických se zrodil přímý kop, jehož se bravurně zhostil Starý a přes zeď zvýšil na 2-0. Hosty ani tento vývoj zápasu nezbrzdil a ještě do poločasu měli další šance, které však převážně minuly branku, nebo je chytil Cimburek.

V druhém poločase začali opět aktivně hosté, ale ani další možnosti nevyužili. A tak udeřili opět domácí, když penaltu za faul na pronikajícího Rejlka s jistotou proměnil Čech. Hosté se své branky dočakali až v 80. minutě, kdy dorazili míč do branky po závaru před malšickou brankou. Tento gól znamenal další zvýšené úsilí hostů, které však již další branku nepřineslo.

 

Čtyři Dvory - Malšice   2 - 1   (1-1)

Hráči Malšic začali velmi špatně, když se hned od začátku nechali zbytečně zatlačit a inkasovali již ve 3.minutě. Po dvaceti minutách se vyrovala hra a zásluhou Starého i skóre. Ve druhé poločase se odehrával zápas většinou mezi šestnáctkami a zápas spěl k remíze. Bohužel se tři minuty před koncem podařilo domácím skórovat po rohovém kopu a zvrátit výsledek na svojí stranu. Malšice už nedokázaly odpovědět a tak skončilo utkání 2:1 pro domácí. Utkání se odehrálo na katastrofálním terénu a slušela by mu spíše remíza.

Sestava: Cimburek, Hejný, Kloc, Čech(Krám J.), Švec, Stejskal, Kluzák, Chvosta, Smrž, Krám V., Starý

Malšice - Borovany   2 - 1  (0-0)

V pěkném zápase si tentokrát odnesli malšičtíí hráči všechny body, přestože soupeř byl fotbalově velmi dobrý.

Do zápasu tentokrát vstoupili lépa naši hráči a již v 1. minutě byl v šanci Kluzák ml.. V 5. minutě pak zahrávali naši hráči přímý kop, střela však minula branku, stejně tak další střely v 7. a v 16. minutě. Ve 20.minutě pak brankař soupeře vytáhl míč z branky po přímém kopu Čecha.V 24. minutě střílel Kluzák ml. opět mimo. O dvě minuty později brankař soupeře s námahou vyrazil mimo bránu střelu Čecha. V 32. minutě dostal Starý žlutou kartu. V 38. minutě střílel soupeř mimo naši branku. Ve 43. minutě pak Starý ve skluzu nedosáhl na střílený centr Kráma.

Co se nepovedlo našim hráčům v prvním poločase, dokázali po přestávce. Ve 49. minutě Chvosta důrazem dotlačil míč do sítě po rohovém kopu. V 64. minutě Chvosta opět nebezpečně střílel skrz chumel hráčů, bohužel míč směřující do branky trefil uhýbajícího Stejskala a minul branku. V 70. minutě šel Krám sám na brankaře, místo střely se však pokoušel nahrát Kluzákovi před prázdnou branku a přihrávku zachytill vracející se obránce soupeře. V 74. minutě Krám v záklonu přehlavičkoval branku snad z brankové čáry. Neproměněné šance vzápětí soupeř potrestal, když vyrovnal v 75. minutě na 1-1. A mohlo být hůř, neboť jen o minutu později se útočník soupeře výborně uvolnil, vtipně přeloboval vybíhajícího Cimburka a vracející se Čech jen zázračně vyhlavičkoval míč z prázdné branky. O plný bodový zisk se nakonec postaral v 82. minutě Krám.

Malšice - Lišov   4 - 0   (2-0)

Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří měli v 7. minutě vyloženou šanci, ale malšický brankař na poslední chvíli sebral útočníkovi míč pádem pod nohy. Ve 13. minutě Cimburek opět zachraňoval po nevydařené malé domů.Tyto šance malšičtí hráči přečkali a začali sami přebírat iniciativu. V 18. minutě vyslal střelu na soupeřovu bránu Starý, ale o kousek minul. V 24. minutě již udeřilo - Starý zahrával přímý kop na který si naskočil Krám a hlavou otevřel skóre. V 29. minutě šel Krám sám na brankaře, ten jej však vychytal. V 31. minutě zahrozil střelou Stejskal. V 32.minutě se pokusil zopakovat svůj gól z Dačic Chvosta, jeho střela z 35 metrů však skončila na břevně. Ve 40. minutě šel Krám sám na brankaře, ale nedal. V 45. minutě si dobře načasoval přihrávku Starý a jeho perfektní přihrávku proměnil Krám v branku, když přehodil vybíhajícího brankaře.

V druhém poločase měli první možnost hosté, Cimburek však samostatný nájezd vychytal. V téže minutě šel sám na brankaře také malšický Chvosta, ale také neproměnil. V 55. minutě měli další možnost hosté, brankař však opět zachránil a z následného útoku zvýšil po Starého nahrávce opět Krám. V 58. minutě dostal hostující brankař žlutou kartu za protesty. V 64. minutě se opět vyznamenal malšický brankař, když chytil prudkou střelu z velkého vápna.  V 72. minutě se na hřišti žlutilo, tentokrát na obou stranách. Za vzájemnou potyčku dostali žlutou kartu Kluzák ml. a jeden z hostů. V 79. minutě šel Krám opět sám na brankaře a opět nedal. V 80. minutě vystřídal Starého Neumann. Skóre v 86. minutě uzavřel hlavou opět Krám, který se tak stal se čtyřmi brankami jediným střelcem utkání.

Dačice - Malšice   2 - 2

 Muži vyválčili v Dačicích bod, když již prohrávali 2-0. Poté však snižil Krám a bodový zisk zachránil překrásnou střelou do šibenice Chvosta. Stínem utkání byla zranění Rejlka a Čecha.

Malšice - Rudolfov    0 - 5    (0-2)

Ze zápasu se soupeřem si naši hráči odnesli "bůra".

Naši hráči se dostali do první šance v úvodní minutě zápasu, Rejlek však po rohu neproměnil. Viditelně pohyblivější soupeř zahrozil v 8. minutě, také však nedal. Úvodní branky se tak diváci dočkali v 20. minutě, bohužel však do domácí branky. Těsně před přestávkou soupeř ve 44. minutě zvýšil své vedení.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s přeskupenou sestavou a to přineslo vyrovnanější hru. Své šanci však neproměnili a soupeř s penalty v 70. minutě zvýšil už na rozdíl tří branek a hra našich se rozsypala. V 74. minutě vyhlavičkoval Starý střelu z branky za již překonaným brankařem. O minutu později nastřelil soupeř venkovní stranu tyče. V 84.  a 90. minutě se pak již míč do domácí sítě dostal a celkové skóre se uzavřelo na pěti gólech.

Loko Č. Budějovice - Malšice    2 - 3

Třetí kolo soutěže přineslo našim mužům první body v nové sezóně a to za výhru na hřišti soupeře.

Ve vyrovnaném prvním poločase se po standartní situaci dostali Malšice do vedení, které již tradičně ztratili v závěru poločasu. Na začátku druhého poločasu přežili Malšice 100% šancí domácích a poté vstřelili 2branky, které rozhodly zápas. Posledních dvacet minut již bylo v režii nepřesného rozhodčího, který nejprve nesmyslně vyloučil Kluzáka a následně poslal do šaten dva domácí hráče. Domácí v závěru snížili a dostali se do tlaku, který však již branku nepřinesl.

Sestava: Cimburek, Krám(Hejný), Kloc, Čech, Švec, Rejlek, Chvosta, Kluzák, Smrž(Stejskal), Starý, Krám(Neuman)

Branky Malšic:  2x Starý, Rejlek

Malšice - Slavia Č. Budějovice  1 - 2  (1-0)

Ani ve druhém kole soutěže se mužům nepodařilo bodovat. Tentokrát především zásluhou neproměňování šancí.

Vstup do zápasu se Malšicím povedl, hned v první minutě chyběl Rejlkovi krok k doklepnutí Krámovy střely do prázdné brány. Další šanci měl Rejlek v 17. minutě, ale šance opět brankou neskončila. Tlak Malšic pokračoval a ve 20. minutě nastřelil Starý tyč. Gólem skončil až závar před soupeřovou brankou v 32. minutě, když míč do sítě dopravil Smrž. Soupeř se až do konce poločasu především bránil.

V počátku druhého poločasu pokračoval tlak Malšic.Ve 47. minutě Krámova střela skončila těsně vedle tyče. Hráči Malšic měli stále mírnou převahu, ale z ojedinělého protiútoku udeřilo na druhé straně, když střelu soupeře tečoval do vlastní branky v 58.minutě  Hejný. Tento gól znamenal obrat ve hře, soupeř si začal více dovolovat a naši hráči zaskočení obdrženou brankou začali dělat chyby. V 67.minutě skončila střela soupeře na tyči naší branky. V 78. minutě hlavičkoval Starý mimo branku. Když už to vypadalo, že zápas skončí dělbou bodů, vstřelil soupeř v 83. minutě branku z přímého kopu. Závěrečný tlak Malšic už na vyrovnání nestačil. 

Soběslav - Malšice  5 - 2  (3-2)

Do nové sezóny vstoupili malšičtí hráči na hrišti v Soběslavi. Až na brankaře Cimburka byl tým kompletní, což však neovlivnilo hororový vstup do podzimní části. Již ve 3. minutě po chybě Hejného vedl soupeř 1-0. Zvýšit na rozdíl dvou branek se soupeři podařilo v 10. minutě. Až po této brance se naši hráči probudili a začali postupně vyrovnávat hru. Jejich snaha byla odměněna v 16.minutě  brankou Starého hlavou po centru Kráma. Starý se vzápětí  snažil o vyrovnání, jeho lob z poloviny hřiště však brankař soupeře na poslední chvíli chytnul. Vyrovnání tak zařídil svou střelou v 35. minutě Richter. Tento hráč však o pět minut později při sérii rohů domácího týmu odkulhal k ošetření za brankovou čáru. Přesilovou hru domácí proměnili v branku po chybě brankaře Kučery v 44. minutě.

Do druhého poločasu vstoupili naši hráči bez Richtra (zřejmě dlouhodobě zraněn), kterého nahradil Smrž. První šanci vyrovnat měl Starý, který však další centr do branky nevtěsnal. Soupeř začal zvyšovat tempo hry a začal nás přehrávat. Naši hráči přestali výpady protivníka stíhat pokrývat a ten brankami v 58. a 67. minutě zvýšil na rozdíl tří gólů. Korigovat mohl Rejlek, ale ve svém sólovém nájezdu na brankaře selhal. Ke konci utkání pak střídali Kabeš za Kluzáka ml. a Neuman za Hejného. Skóre  se však do konce již nezměnilo.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.