15.kolo Slavia - Malšice

04.04.2011 14:30

IA muži - Muži     2011-04-02     Slavia

Slavia : Malšice     1:1 (0:0)Hráči: Kroupa - Lískovec Lavička Sanda - Dvořák - Hejna (63. Čertík) Vondroušek Šafrata - Sedláček - Boček (68. Arnold) Turek
Góly: Lískovec (Sanda)

      U soupeře jsme na podzim kompletně loupili v bahně, teď nám to hosté trochu nečekaně vrátili, ve chvíli kdy s tím nešlo nic moc dělat. Hosté se od začátku dostali do defenzivy, podali organizovaný avšak velmi pasivní výkon, nebylo divu, hlavně ve středu pole proti našim divizí otřískaným matadorům stála dvojice mladíků, mladší z nich Kluzák nám v dresu dorostu Tábora ještě na podzim vstřelil v KP dorostu hattrick. I na ostatních postech jsme měli celkem převahu, v první půli vyjádřenou hlavně velmi kvalitním výkonem Šafraty na levé straně zálohy.
poziční tlak jsme v šance nějak příliš nedokázali přetavit, hosté v bloku zakopaní před vlastním vápnem. Přesto jsme mohli skorovat během první čtvrthodiny po standardních situacích, po jedné golovce měli Dvořák a Šanda
dále sice aktivní hra hlavně po kombinaci středu a levé strany, kde výborně operoval Šafrata jak kombinace tak průniky tudy jsme vedli většinu hry. Po 25 minutách trochu opadla aktivita a zavěrečnou fázi poločasu jsme hráli poněkud nudnou nakopávanou, chyběla trochu rozehravka ze středu pole, stoper trochu moc posílal dlouhé, i když velmi kvalitní pasy, ale zatažený tým hostí s tím neměl problemy.
největší šance se zrodila po kolmici na Sedláčka, po kterémm ještě dorážel Boček.
hosté zahrozili a to dost vážně z velmi dobře kopaných standardek, dvakrát míč prolétl naším vápnem bez teče našimi hráči naštěstí nezareagovali ani hosté..
druhý poločas se nesl ve stejném obraze, hráči se zdálo se ještě více snažili zpestřit útočnou fázi pestřejší kombinací a prolínámím řad do hloubky, trochu frustrující bylo, že šance nepřicházely, akce končily na hradbě dobře postavených borců hostí.
ve chvíli, kdy se hosté trochu nadechli k odvážnější hře, lehce káráni prozíravým trenérem, vyměnili si několik dobrých narážeček ve středu hřiště, ale hru otevřeli, jsme se dostali k nebezpečnějším akcím
posílení trener očekával od výměny Hejna - Čertík na pravé straně zálohy, v 68 se pokusil rozhýbat znovu statickou převahu výměnou Arnolda za Bočka. Trpělivé dobývání brány soupeře nakonec paradoxně skončilo náhodně, Lavičkovi se nepovedl nákon přímáku odražený míč poslal za obranu Sanda a Lískovec s přehledem hlavou otevřel skore... 1:0
velmi sympaticky jsme nezalezli a soupeře drželi na jeho polovině, několikrát už užn hrozil golem Sedláček, ovšem snad první akce soupeře po čtvrthodině skončila pro nás katastrofou v 84 minutě, Lavička neodhadl trajektorii pasu, musel na poslední chvíli hasit před soupeře u vápna na roh. Z něj hosté vyrovnali, čímž šokovali celou naší arenu....
škoda, složitý zápas, těžko co lepšího vymyslet, možná jsme trochu prováhali první poločas stereotypními pasy místo mezihry.... příští zápas nás jistě čeká na hřišti Bavorovic o třídu fotbalovější soupeř tak snad si i naši borci fotbalu užijí...

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.