16.kolo Malšice - Loko Č.B. 2 - 1

13.04.2011 12:14

 

Malšice - LOKO 2:1 (1:1)

branky : 6´a 84´z pen Čech -  28´Čapek

ŽK 1:3, rozhodčí: Náprava,Janák, Blažek

Lokotka bohužel nedokázal navázat na svůj výkon z prvního utkání a tentokrát zahrála pod své možnosti. Hned v 6. min nedokázala pokrýt očekávané dlouhé nákopy na útočníky a tak šel domácí Čech sám na brankaře Kříže a bezpečně proměnil 1:0. V prvním poločase se hrál oboustranně nepohledný fotbal plný nepřesností, prakticky bez šancí na obou stranách. Až ve 28. min sehrála Lokotka první kloudnou kombinační akci na jejímž konci prostřelil Čapek brankaře a bylo to 1:1. Ve 38. min se ocitl tváří tvář brankaři Tauber, ale ten šanci zahodil.

O poločase došlo v hostující šatně k mytí hlav, výkon se o něco zvedl, ale stále nic moc. Lokotka soustavně tlačila, ale sama se o případné zakončení připravolala nepřesnými přihrávkami. Domácí dále spoléhali na dlouhé míče a tak se obrana i brankař museli být stále v pohotovosti. v 62. min hasil na poslední chvíli jednu šanci Kříž. Nicméně domácím postupně docházeli síly, tlak hostů sílil, příšli i šance a branka visela ve vzduchu. Paradoxně však udeřilo na druhé straně. Domácí útočník se vydal za zdánlivě ztraceným míčem, brankař hostů Kříž neodhald situaci a zbytečně v rohu vápna fauloval. Nařízenou penaltu domácí Čech bezpečně v 87. min. proměnil a hosté tak odjeli bez bodu. 

Loko ČB: Kříž – J. Bobek, Kamiš, Choutka, Dohnal – Hostek, Oppel, Mikšátko T. Tauber (78. Zýka) – D. Čapek, Harant (66. Milota)

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.