10. kolo Dobrá Voda - Malšice

25.10.2010 14:36

 Skrýt článek

18.10.2010 - Malšický "beton" překonán


V 9. kole za sychravého počasí přivítali dobrovodští na svém hřišti fotbalisty Malšic. Malšičtí fotbalisté poslali na Dobrou Vodu v minulém kole vizitku, kdy doma přehráli silné Hrdějovice.

 

 

Ale již od začátku tahali za delší konec domácí fotbalisté. Hosty zatlačili na jejich polovinu a hrálo se vyloženě na jednu branku. Malšičtí pouze odkopávali míče od své branky. Bylo jen otázkou času, kdy přijde první branka.

Ve 2. a 10. minutě zahrozili domácí dvěma rohovými kopy, ale nic z toho nebylo. Ve 25. minutě při skrumáži před hostující brankou létal míč ve velkém vápně, až se do tohoto opřel benjamínek Richter, ale míč za překonaným gólmanem zastavila tyč a míč kutálející se po brankové čáře hosté uklidili do bezpečné vzdálenosti.

Ve 27. minutě vyslal střelu na hostující bránu Baštář, ale gólman byl na místě. Ve 35. minutě z ojedinělého protiútoku hostů došlo k přečíslení domácí obrany, ale míč šel naštěstí vysoko nad bránu.

Ve 44. minutě po trestném kopu, který zahrával Koptyš, se míč opět potuloval ve vápně hostů, ale hostující brankář čaroval. Do poločasu žádná branka nepadla. Do druhého poločasu domácí borci na hosty opět vlétli a tito jen odkopávali.

Až v 57. minutě udeřilo. Baštář po dalším závaru ve vápně hostí konečně dopravil míč tam kam patří - 1:0 pro domácí. Tato branka vedla k tomu, že hosté vylezli z ulity a začali rovněž útočit.

Jejich snahu korunoval v 72. minutě vyrovnávací brankou Kluzák, když odražený míč vrátil do sítě a bylo to 1:1. Hosté se opět zatáhli a domácí se stále nemohli dostat k soupeřově brance.

Až v 87. minutě velmi agilní domácí Richter po závaru před brankou hostů uklidil dělovkou míč pod břevno a svým premiérovým gólem v dresu Dobré Vody upravil na 2:1. To už hostům nezbyl čas na vyrovnání a tak si domácí zaslouženě připsali další body do tabulky.

Stínem utkání bylo zranění domácího Chobody, ale vyšetření ukázalo, že se nejedná o nic závažného.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.