02. kolo Malšice - Slavia Č.B.

25.10.2010 15:02

2010-08-28 - Malšice
Malšice : Slavia     1:2 (1:0)Hráči: Sestava a hodnocení trenérů:
Kroupa 6 Lískovec 7, Lavička 7, Bezemek 5, Dvořák(K) 6, Šafrata 6, Čertík 6,Vondroušek 6,Bez 6 Fošum 6 (76. Hejna 9),Turek 8 (90Kříž)
Góly: Vlastní,Bez

      Komentář vedoucí týmu:
Ambiciozní nováček soutěže začal velmi aktivně. Hned v 1.minutě zaútočili domácí po levé straně, a cetrovaný míč útočník ve skluzu jen těsně minul. V 19. minutě nám pomohla tyč. Dali jsme o sobě vědět až ve 20. minutě. To Bez z 20 metrů těsně minul branku. 32. minuta po rohu propadl míč k domácímu hráči na velkém vápně a ten povedenou střelou dostal otevřel skore. Po vstřelené brance naši zvýšili aktivitu , a přišly i šance. Ale ani Turek ve 34. ani Bez ve 36 .minutě nemířili přesně.
I ve druhé půli měli první šanci domácí. V 46. kopali přímý kop, naštěstí nepřesně. Tlak domácích narůstal, přišel však obrat. 57. minuta - Bez zatáhl míč po levé straně, nacentroval do vápna a domáci hráč si srazil míč do vlastní sítě 1 : 1.
Od okamžiku, kdy jsme dali vyrovnávající branku, jsme začali přebírat iniciativu. Soupeře jsme nepustili do větší šance. Naopak agilní Bez trefil po samostatné akci v 67.minutě s 20.metrů tyč.
Soupeř zahrozil v 78. minutě povedenou křižnou střelou, která těsně minula naší branku. V 81.minutě příkladně zabojoval střídající Hejna , byl na něj odpískaný faul. Exekutorem trestného kopu byl Bez, a trefil to parádně. 2:1 pro nás.
Naši si závěr již zkušeně pohlídali a připsali si cenné vítězství. Na závěr hodnocení tohoto zápasu je třeba vyzdvihnout bojovnost a vnitřní sílu našeho mužstva. Pochvalu zaslouží celé mužstvo , včetně náhradníků, za bojovný a zodpovědný výkon. Dik patří i našim věrným fanoušků vedeným Jindrou Wébrem.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.